Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Емоция или отговорност?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Емоция или отговорност?

    к0с3,абсолютно прав си,а и аз никога не съм се почувствал достатъчно сигурен и владеещ пълноценно крилото.Точно това,което ми препоръчваш съм намислил да направя напролет.Нямам амбиции да ставам майстор на спорта,но ми се иска да мога да се рея няколко часа в небето.Чета,че има и по-стари от мен в парапланеризма и това донякъде ми дава кураж.
    Стоил L200

    Коментар


    • #17
      До: Емоция или отговорност?

      Първоначално публикуван от michu Преглед на мнение
      Ще споделя едно мое колебание,което ме мъчи от няколко месеца.
      Отколешна моя мечта е летенето.Макар и в напреднала възраст,изкарах курс по парапланеризъм и полетях!!!Изживяването е върховно,няма спор.Но така се случи,че при последния ми полет грешна стъпка и ...счупен крак.Последва операция,пирони,40 дни с патерици и сега съм на кръстопът:да продължа ли напролет с летенето ,или да се откажа,за да не причинявам отново всичките неприятности на семейството и негативите за фирмата.Та въпроса е ,имам ли право?

      Колега аз съм парашутист и пилот на самолет.
      Останах по случайност жив при един самостоятелен полет криво кацане (дълга тема),на другият ден доктора не ме допусна до полети но инструктора ме пита - момче ти можеш ли да летиш днес,аз кратко му отговорих ДА! Той издаде заповед отивай и запускай самолета.Аз идвам днес ти си първият от групата - продължаваме с упражненията по КУЛП-а.
      Щом мечтата ти е да летиш работа на тая смотана земя нямаш колега това е моето мнение. Скачай в сбруята и заминавай в базата ... а от там накъдето ти видят очите ...

      безаварийни полети и само яки термики желая и дано да се срещем горе на над 2000 м ....

      и нека добрите кацания са равен брой с излитанията ...
      LZ2GWN skype: parafoil252
      e-mail:vector3micron@abv.bg

      Коментар


      • #18
        До: Емоция или отговорност?

        Полети още веднъж и тогава решавай. Иначе ще ти остане неприятното чувство, че нещо не си довършил.

        Коментар


        • #19
          До: Емоция или отговорност?

          Някога скачах с бънджи ,яко е ,но семейството остана по настрани ,и моя кеф плащаха и децата.Сега, ако се замисля бих скачал пак,но всеки сам решава дали да лети или не .Това,което не ни убива ,ни прави по-силни.
          Последно редактирано от братчеда; 19-02-10, 19:53.

          Коментар


          • #20
            До: Емоция или отговорност?

            Първоначално публикуван от juri_fursov Преглед на мнение
            някога скачах с бънджи ,яко е ,но семейството остана по настрани ,и моя кеф ,плащаха и децата .Сега , ако се замисля бих скачал пак ,но всеки сам решава ,дали да лети или не .Това което не ни убива ,прави ни посилни.
            Специално при бънджито си рискувал повече докато пътуваш до мястото на скока.
            Последно редактирано от братчеда; 19-02-10, 19:53.

            Коментар


            • #21
              До: Емоция или отговорност?

              Пробвай, като си смениш летенето пак с друго екстремно занимание, примерно ендуро, което по-горе споменаха колегите и направи преценка кое занимание до колко ти е необходимо.
              И аз имам голямо желание да полетя с пара или мота планер, но все не ми остава време за това и този факт лично за мен означава, че съм си запълнил времето с други по-неотложни според мен неща.


              Тука в този форум трудно биха се намерили хора, които да те посъветват да си стоиш на топло, сигурно в къщи и да не правиш излишни движения.

              Напротив, живей на 100%, опитай от всички, преследвай поставените си цели, защото човек е толкова велик колкото са големи мечтите му.
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X