Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Каньонинг - 1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Каньонинг - 1

    Направих малка разходка до Боянски вдп. Там си направих ето това клипче :http://www.youtube.com/watch?v=t6T95nBDGa0

  • #2
    До: Каньонинг - 1

    Тъй като никога не съм ходил там - това въже винаги ли е там?
    Ако те впечатлява canyoning-a те съветвам да отидеш към Смилян - там освен канъони има и доста пещери за гледане

    И един съвет(без никакви лощо чувства) - другия път когато качваш клипче в youtube - моля те не говори на английки, че злепоставяш не само себе си, но и българите по начало... Вместо това пусни няколко реда subs, като искаш и чужденците да знаят какво казваш...

    Коментар


    • #3
      До: Каньонинг - 1

      Първоначално публикуван от modjoa Преглед на мнение
      Тъй като никога не съм ходил там - това въже винаги ли е там?
      Ако те впечатлява canyoning-a те съветвам да отидеш към Смилян - там освен канъони има и доста пещери за гледане

      И един съвет(без никакви лощо чувства) - другия път когато качваш клипче в youtube - моля те не говори на английки, че злепоставяш не само себе си, но и българите по начало... Вместо това пусни няколко реда subs, като искаш и чужденците да знаят какво казваш...
      Виж няколко реда по-надолу от каньонинг-1 и ще видиш само каньонинг.Там съм до Смолян.За пещерите си прав,че района е пълен с пещери..Знам ги всичките.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X