Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Откриване на Рафт и Каяк сезона - Струма 2009

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Откриване на Рафт и Каяк сезона - Струма 2009

    Ето и едно бедствие от последния уикенд.
    Прикачени файлове
    В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

    Коментар


    • #17
      До: Откриване на Рафт и Каяк сезона - Струма 2009

      мдааааа крайно време беше този самозабравил се гид да се "наиграе". Случката много ме разочарова не от самото бедствие а от реакцията на колегите му след това. Струва ми се че някой трябва да се върне в "първи клас"

      Коментар


      • #18
        До: Откриване на Рафт и Каяк сезона - Струма 2009

        Отдавна исках да усетя тръпката от спускането и днес това най-накрая се случи.
        Усещането е невероятно, предварителните ми очаквания бяха надминати и ... май ще питам за абонаментна карта.

        Нещо обаче явно не бях достатъчно убедителен, защото първоначално не успях да намеря съмишленици. Добре че Жоро-Тримата беше на моя акъл, съгласи се веднага и рано сутринта се измъкнахме от топлите легла и тръгнахме към мокрите и бързи води на река Струма.

        Днес се спуснахме заедно с Емо, Вeско и Пацо от Приключенска мрежа. Много готини хора и отлична организация. Понякога Пацо като че ли очакваше от нас малко по-добър синхрон в гребането, но все пак ни беше за пръв път.
        Пробвахме умишлено и бодирафтинга и ни хареса, особенно на Жоро.
        С братчеда не можах да се видя днес, но има време.

        Снимки по обясними причини не можахме да направим, но затова имаше кой да се погрижи и по-късно, когато са готови ще сложа и аз малко снимки.

        Както се досещате такива изживявания нямат нищо общо с градското ежедневие и напрежение. Чувствам се зареден с енергия за ... една-две седмици и после пак.
        Поздрави на всички и до скоро.
        ... to be continued

        Коментар


        • #19
          До: Откриване на Рафт и Каяк сезона - Струма 2009

          Жестокота!
          На 02.05. направихме едно хубаво спускане по Струма. Усещането е жестоко. Може би едно от най-добрите преживявания, които съм имал досега. За съжаление Струма ми е доста далече, за да се спускам по-често.
          Ще пусна няколко снимки, но те дават минимална представа за тръпката, която е самото спускане.
          Прикачени файлове
          Последно редактирано от братчеда; 11-05-09, 19:59.
          ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
          LZ1YBB

          Коментар


          • #20
            До: Откриване на Рафт и Каяк сезона - Струма 2009

            Първоначално публикуван от bliss-stick Преглед на мнение
            Добрите и мъдри управници на община Благоевград за пореден път се опитват да прокарат проект за изграждане на ВЕЦ в дефилето. Струма в момента е единствената целогодишно пълноводна река в България. Което позволява да се развива нашият спорт. За това и сме длъжни да се включим. Въпреки че е граница на резерват, защитена е от натура 2000, почти всяка година намират вратички за да пуснат тия проекти. Ще дадем отпор с каквото може.
            Свиркайте, ако организирате нещо да помагаме с отпора...

            Коментар


            • #21
              До: Откриване на Рафт и Каяк сезона - Струма 2009

              Получихме екипировка и за една по-особена таргет група
              Прикачени файлове
              В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

              Коментар


              • #22
                До: Откриване на Рафт и Каяк сезона - Струма 2009

                Отново се пуснах по Струма, малко по-организирано, с колеги, в една лодка и в добрата компания на Калоян (братчеда) и екипа на Бобрите.
                Всичко мина разбира се перфектно, с обръщане на голямо внимание от страна на Бобрите към всички нас за максимална продължителност и удоволствие от приключението.

                Чак сега получих снимките от 23.05.
                Началото е винаги с инструктаж и на сухо , имаше и спиране и за скок от скала, дружно носене на лодка и много други чудесни моменти, незаснети от зоркото око на фотографа.

                Отново качихме малко адреналина
                Прикачени файлове
                ... to be continued

                Коментар


                • #23
                  До: Откриване на Рафт и Каяк сезона - Струма 2009

                  Минавах по дефилето и случайно си носех фотоапарата
                  Прикачени файлове

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X