Обява

Свий
Няма добавени обяви.

White Water Party 04.02. 2009 г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • White Water Party 04.02. 2009 г.

    айде случи се и това ...
    http://lifestyle.ibox.bg/news/id_1553591750/tab_text
    http://lifestyle.ibox.bg/news/id_1553591750/tab_gallery

    Пратито беше брутално. Почти съборихме "Фенса". Всичко започна от изнамирането на архивни кадри от 1997 когато имаше огромен пик в тая сфера. Всичко беше чисто и ясно. Като всяко нещо след години се появи и комерса. Някои от днешните собственици на такива фирми дори и не са предполагали колко е старо това занимание. А с годините привържениците се трупат.
    Естествено цирка беше организиран от "Каяк Келеш Холдинг" на който и аз самият съм член. В каякарския холдинг религията е да не се взимаш на сериозно и ако имаш идея просто я направи ...
    Понеже сме все още мънички и практикуваме доста трудно достъпен спорт, всеки един от нас драпа за идеята да привличе все повече хора към спорта. Защото има години в които беше трагедия да намериш с кой да караш.
    може би някой от тук е бил на партито и знае за какъв панаир става на въпрос. А да видиш над 150 човека как крещат по един екран си е привилегия.
    Надявам се до година да ни отеснее средно статистически столичен клуб ..

  • #2
    До: White Water Party 04.02. 2009 г.

    Имахме желание да дойдем.НО...Не беше лошо на поканата която получихме,освен часа, да беше записана датата и мястото на събитието.Дали пък не е умишлено?
    В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

    Коментар


    • #3
      До: White Water Party 04.02. 2009 г.

      не мисля че е пропусната датата в поканата, а и не трудно да се разбере "холдинга" кога ще се накърква. Все пак имаше и линк към официялната обява в сайта.
      Дори и да се е получило така, въобще нямаш и право да се чувставаш непоканен на парти на Холдинга . Партито беше за всички любители и сподвижници на идеята, не за определени личности

      Коментар


      • #4
        До: White Water Party 04.02. 2009 г.

        Не мога да търся наред из нета,кой и къде ще прави партита.Просто казвам,че нашия клуб получи по имейла персонална покана за купона,но без дата и място.
        В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

        Коментар


        • #5
          До: White Water Party 04.02. 2009 г.

          извинявам се много, явно съм се отстрелял в бързането. Ще се поправя следващия път. Макар че май казах на Цецо на сбирката ама помня ли. Както и да е. Следете по често форума и сайта че сезон ни чака и нови щуротии

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X