Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Outdoor продукти

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Outdoor продукти

    Първоначално публикуван от icerunner Преглед на мнение
    Patagonia правят определено хубава екипировка. За съжаление /както съм казвал и за други хубави марки/ и те взеха завоя към китай и поддържане на масова колекция спортни потничета. Въпреки това продължават да правят и хубава екипировка. В България си имат и вносител (освен споменатите екземпляри втор употреба) - магазин Стената - stenata.com
    Патагония има специална философия. Използват органични материали и разни наистина екологични технологии за производство. Основателя на компанията е истински еколог по дух и го доказва на практика. Затова са и по-скъпи, но хората плащат за продукт, който е произведен с материали и технологии, щадящи природата. Това е важно за потребителите зад океана. Тук Патагония е една от многото марки в премиум сегмента, а и като щатски продукт много се оскъпява докато дойде при нас. Прочетете книгата " Пусни народа ми да кара сърф" от автор Ивон Шуинар, основател и собственик на компанията, издадена от Сиела. Там всичко е разказано.
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

    Коментар


    • #17
      До: Outdoor продукти

      +1 за Златев
      човека не слиза от планината и менежира производството
      "Маутийн Хардуеър" е новия хит в последните години. Всъщност това е екипа на Норт Фейс, който след продажбата на китайците основава компанията и в момента произвеждат зверски неща, но на зверски цени

      Коментар


      • #18
        До: Outdoor продукти

        "No longer can we assume the Earth's resources are limitless; that there are ranges of unclimbed peaks extending endlessly beyond the horizon. Mountains are finite, and despite their massive appearance, they are fragile."

        +1 златев

        Коментар


        • #19
          До: Outdoor продукти

          DIEL

          какво ще кажете за тази бг марка, специално щом става въпрос за сноуборд? ясно е че за сега този спорт ще избистрим (о:
          аз лично имам поглед само в/у рекламите им в NG, личен опит с марката нямам, но чувам доста противоречиви мнения за цена/качество. Странното е че една шепа хора са много доволни, друга реват против!
          Казват, за тия пари/или малко повече ще си вземем задокеанска марка burton, solomon, volcom и тн

          Коментар


          • #20
            До: Outdoor продукти

            http://www.patagonia.com/web/us/tinshed/index.jsp

            интересно

            Коментар


            • #21
              До: Outdoor продукти

              Първоначално публикуван от dreado Преглед на мнение
              DIEL

              какво ще кажете за тази бг марка, специално щом става въпрос за сноуборд? ясно е че за сега този спорт ще избистрим (о:
              аз лично имам поглед само в/у рекламите им в NG, личен опит с марката нямам, но чувам доста противоречиви мнения за цена/качество. Странното е че една шепа хора са много доволни, друга реват против!
              Казват, за тия пари/или малко повече ще си вземем задокеанска марка burton, solomon, volcom и тн
              Имам зимно яке Диел, топ модел беше за 2005 година. При -27 и бурен вятър съм карал с него на Мечи чал без проблем със студа и ледения вятър. Много съм доволен.
              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
              www.ADV-Bulgaria.com

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X