Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сблъсъкът на тежкотоварните

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Сблъсъкът на тежкотоварните

    Викате да си поплюем дружно...

    Кличко му отдаде заслуженото уважение, като се изказа че Кубрат е добър боксьор и се е бил до последно...м/у другото скулата под дясното му око е спукана...направете си сметка за ударите и малко ли е, че се изправи неведнъж и продължи да търси боя до последно...
    Както се изказа един от феновете присъствали в залата - от такива обединение и подкрепа (както на феновете в залата и пред телевизорите) имаме нужда и в такъв случай една такава загуба е истинска победа!
    Ма нейсе. Дали да не загърбим плюенето по себе си?
    Всеки трети е шести

    Коментар


    • #47
      От: Сблъсъкът на тежкотоварните

      Само като им видиш разликата в телосложението..„широките плещи на Кличко “и как се движи по ринга и се сещаш че до нокаута е въпрос на време...за съжаление че и аз исках нашия да спечели
      К мирной жизни не пригоден.
      Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
      ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

      Коментар


      • #48
        От: Сблъсъкът на тежкотоварните

        На мен не ми е ясно на какво се надяваше с тоя открит гард и с това никакво движение по ринга. И много странна стойка има , сякаш тялото му е наклонено назад вместо напред.
        В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

        Коментар


        • #49
          От: Сблъсъкът на тежкотоварните

          [QUOTE=Борислав Ангелов (fnqkhhhzzz);2631670]
          Първоначално публикуван от kiki.t Преглед на мнение
          Кличко беше по добрият боксьор, много по добрият. Каквото и да си говорим тука. Пролича си веднага, в началото на 1-ви рунд. Направо се учудих, как нашия човек стигна до 5 рунд.

          Верно ли се чудиш? При пълна зала и толкова много пари,платени за рекламни права? Нали се сещаш,че ако мача беше свършил още в първия рунд,колко пари щяха да се изгубят. Имаме много хубава поговорка. "Така не съм си бил и кучето на село" .Истината е точно тази,че кобрата го пребиха от бой и Кличко можеше да го свърши още в първия рунд. Разликата в класите беше огромна не,ами бомбастична. Съжалявам,ако мнението ми не ви кефи,ама няма и как да съвпада с тва на 6 милиона боксови специалисти. И аз исках да го победи,нашия е страшно лайно,ама поне си е наше лайно.
          Ами мене ме кефи, за другите незнам. Това е самата истина и нещата си дойдоха на мястото.
          Ама вие да не очаквахте нещо по-различно, бе?! Откъде ви идва оптимизма?
          Дет' вика Стария само като го гледаш как танцува Кличко и си имаш едно наум.
          Кубрат великия боксьор и джентълмен точно един милион пъти удари Кличко в тила, когато се заклинчваха - нещо абсолютно забранено и опасно за живота .
          А като ги качиха на кантара - Боже!!!! Думи не намирам, бахти наглеца надут!

          Ето това имам предвид, вижте 42-та секунда

          http://www.youtube.com/watch?v=rxF6qsdYIAc
          Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
          Само DIESEL !!!

          Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

          Коментар


          • #50
            От: Сблъсъкът на тежкотоварните

            Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
            Е кои са тия боксиори постигнали неговата слава Серафим Тодоров ли който е пълен пияница и само се хвали че е победил Флойд Мейдуедар преди 15 години и то като аматиор.Нали се сещаш че тези изброени от теб боксиори играли аматиорски бокс а разликата с професионалния е от земята до небето.Най малкото силата на удара е в пъти по слаба в полза на професионалистите.
            Ами тези боксьори са играли когато аматьорския бокс е бил много повече от това което е сега професионалния.А аз силата на удара,не искам да коментирам.Някога слагали ли си ръкавици?

            Коментар


            • #51
              От: Сблъсъкът на тежкотоварните

              Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
              Викате да си поплюем дружно...

              Кличко му отдаде заслуженото уважение, като се изказа че Кубрат е добър боксьор и се е бил до последно...м/у другото скулата под дясното му око е спукана...направете си сметка за ударите и малко ли е, че се изправи неведнъж и продължи да търси боя до последно...
              Както се изказа един от феновете присъствали в залата - от такива обединение и подкрепа (както на феновете в залата и пред телевизорите) имаме нужда и в такъв случай една такава загуба е истинска победа!
              Ма нейсе. Дали да не загърбим плюенето по себе си?
              Тъй де! Я дай вместо това да си поплачем на рамото как международната мафия ПАК ни е прецакала ...

              Да ти кажа ли, как изглеждаше цялата тази история през очите на човек, който нито има, нито иска да има хабер от бокс? От месеци насам по нашите медии и в Интернет пространството се вихреше някаква истерия и диво самонавиване. Какъв страхливец бил Кличко, какво момиченце бил, как бягал от бой с нашия юнак, който само да го гепнел щял не знам какво да го направи ...

              И какво видях снощи, като седнах да гледам боксов мач единствено заради това, че на ринга е "наше момче"? Най-първо впечатление: единият, дето бил не знам си какъв, с мускулесто тяло (въпреки по-напредналата си възраст), а другият, дето си е по-по-най, щото е наш, малко нещо подрусва сланинки, ако че е по-млад. Срещата почна и, докато се усетя, онова страхливото момиченце прати нашия юнак в два бързи нокдауна, та ме накара да се чудя дали цялата дандания няма да приключи в рамките на 3 минути. Е, може би и заради спонсорите, развръзката се отложи за петия рунд, като междувременно имаше и още един нокдаун ...

              Да беше нашият паднал по точки - да плюем по световния заговор, който все ни пречи да се изявим. Ама то съперникът му просто го наби. Дали е било красиво, стилно или не - нямам представа. Ама все дотолкова вдявам, че и в този спорт като във футбола се играе "на голове". Красиви, грозни, закономерни или случайни, ама който вкара - пИчели! Е, снощи противникът вкара и то доста убедително ...

              Казваш, Кличко отдал заслуженото уважение. Ами добре е направил. А нашият юнак какво рече? Късмет извадил Кличко, па мафия били ...
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • #52
                От: Сблъсъкът на тежкотоварните

                Както каза Чавдар,би го на бръшнен човал.Никой на никого не е пречил,и двамата имаха еднакво време да се подготвят.И вече идват качества,тренировки или така нареченият бекграунд.Каквото и да си пишем,нашият отнесе сериозен пердах.

                Коментар


                • #53
                  От: Сблъсъкът на тежкотоварните

                  Първия истински противник и балона се спука. Кличко можеше да го приключи още в първия рунд, но се смили над рекламодателите и публиката.

                  Коментар


                  • #54
                    От: Сблъсъкът на тежкотоварните

                    Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
                    Ами тези боксьори са играли когато аматьорския бокс е бил много повече от това което е сега професионалния.А аз силата на удара,не искам да коментирам.Някога слагали ли си ръкавици?
                    За мен ли питаш дали съм слагал ръкавици?Занимавам се с ММА като скоро време ще стане и професионално,не съм играл бокс но съм правил доста спаринги с боксиори о имам що годе някакъв опит така да се каже.А относно твърдението ти че преди аматиорския бокс е бил нещо повече от професионалния това е меко казано неистина.Никога боксиорите от аматиорския бокс не са били на по-добро ниво от профсионалистите.Мен лично аматиорския бокс не го понясям понеже няма агресията нито нокаутите като в професионалния бокс.А ето ми е мен на тази снимка ,това е последната ми среща по муай-тай,за да видиш че не говора празни приказки.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10592411_10202869309553651_183159962_n.jpg
Прегледи:1
Размер:99.4 КБ
ID:5623561
                    0 8 76 36 8 542

                    Коментар


                    • #55
                      От: Сблъсъкът на тежкотоварните

                      Публиката се нахрани доволно - то беше нокдаун след нокдаун, цяла компилация. А и братът Пулев показа на немците образцово поведение, особено когато се юрнаха на ринга да приберат кобрата, анакондата, смока и ламята.
                      Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                      Само DIESEL !!!

                      Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                      Коментар


                      • #56
                        От: Сблъсъкът на тежкотоварните

                        Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                        Тъй де! Я дай вместо това да си поплачем на рамото как международната мафия ПАК ни е прецакала ...

                        Да ти кажа ли, как изглеждаше цялата тази история през очите на човек, който нито има, нито иска да има хабер от бокс? От месеци насам по нашите медии и в Интернет пространството се вихреше някаква истерия и диво самонавиване. Какъв страхливец бил Кличко, какво момиченце бил, как бягал от бой с нашия юнак, който само да го гепнел щял не знам какво да го направи ...

                        И какво видях снощи, като седнах да гледам боксов мач единствено заради това, че на ринга е "наше момче"? Най-първо впечатление: единият, дето бил не знам си какъв, с мускулесто тяло (въпреки по-напредналата си възраст), а другият, дето си е по-по-най, щото е наш, малко нещо подрусва сланинки, ако че е по-млад. Срещата почна и, докато се усетя, онова страхливото момиченце прати нашия юнак в два бързи нокдауна, та ме накара да се чудя дали цялата дандания няма да приключи в рамките на 3 минути. Е, може би и заради спонсорите, развръзката се отложи за петия рунд, като междувременно имаше и още един нокдаун ...

                        Да беше нашият паднал по точки - да плюем по световния заговор, който все ни пречи да се изявим. Ама то съперникът му просто го наби. Дали е било красиво, стилно или не - нямам представа. Ама все дотолкова вдявам, че и в този спорт като във футбола се играе "на голове". Красиви, грозни, закономерни или случайни, ама който вкара - пИчели! Е, снощи противникът вкара и то доста убедително ...

                        Казваш, Кличко отдал заслуженото уважение. Ами добре е направил. А нашият юнак какво рече? Късмет извадил Кличко, па мафия били ...
                        Както се пееше в една песен - нещо си се объркала и адреса пак си сбъркала...
                        Не ти говоря за конспирация и мафия, а за типичното българско оплюване. Ма големите сте бе, как, то на вас колко пъти Кличко ви е пукал скулите...ехеее...та вие ли не разбирате от оплюване. Българина и до днес не разбра, че като плюе сънародниците си непрекъснато, плюе по самия себе си.
                        А до колкото съм споменал за мръсните номера от страна на големия шампион - да, факт са. И са нормални, но не ги приемам, нали е велик - не му отива. Но в никакъв случай не става въпрос чак пък за конспирация.
                        И понеже забелязвам, че нямаш набито око и наблюдения за свръх-тежките бойци, само ще ти напомня, че тоя дето подрусва сланини е нон-стоп на допинг контрол, а на оня на челото му е написано, че зад него стои лаборатория Пусни си видео да огледаш Кейн Веласкес... ама не му пречи да ги бие и да е шампион. Чети малко повече, преди да започнеш да изопачаваш изказванията на колегите си

                        Нашия така и така падна, ама поне да беха пуснали Любо чука да му натроши капачките на оня
                        Всеки трети е шести

                        Коментар


                        • #57
                          От: Сблъсъкът на тежкотоварните

                          Погледни изказванията на единия и надругия. Еми простотия и срам.

                          Митът за допинга. Пулев се подлага на допинг контрол наложен от СОБСТВЕНИЯ МУ КЛУБ. Такива са им вътрешните правила.

                          Коментар


                          • #58
                            От: Сблъсъкът на тежкотоварните

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:280x425.jpg
Прегледи:1
Размер:16.5 КБ
ID:5623572 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2cyfejc.jpg
Прегледи:1
Размер:50.7 КБ
ID:5623576

                            Чавдаре, тоя втория по-малък шампион ли е?

                            Иначе, разликата в сланините, обема и релефа на мускулите я забелязваш нали?
                            Всеки трети е шести

                            Коментар


                            • #59
                              От: Сблъсъкът на тежкотоварните

                              +1 за казаното по горе,това че има повече сланини нищо не значи,вероятно повечето от вас са гледали как изглеждаше Джордш Форман на ринга а какво ги правеше.Самодържанец сложи и една снимка на Рой Нелсън та да видят какво наистина са сланини но това нему пречи да е едни от най добрите в тежката.
                              0 8 76 36 8 542

                              Коментар


                              • #60
                                От: Сблъсъкът на тежкотоварните

                                Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                                Както се пееше в една песен - нещо си се объркала и адреса пак си сбъркала...
                                Не ти говоря за конспирация и мафия, а за типичното българско оплюване. ...
                                Ма верно се обърках. Щото не мога да разбера къде е оплюването в това да се констатира, че нашият боксьор беше надигран по доста красноречив и убедителен начин, и че реакцията му след мача не беше особено лицеприятна.

                                Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение

                                Чавдаре, тоя втория по-малък шампион ли е?

                                Иначе, разликата в сланините, обема и релефа на мускулите я забелязваш нали?
                                Да ти кажа никак не ме интересува. Нямам никакво намерение да споря за спорт, който не ме вълнува ама никак и за който не знам почти нищо. Снощи просто беше очевадно кой кого наби ...
                                А иначе приказката ми беше за кръчмарско-агиткаджийския патриотизъм с лумкане по гърдите, който ни се демонстрира. Мога само да съжалявам хора, които имат нужда от подобно "надъхване" за да си вдигнат увисналото самочувствие!
                                Ние не сме неутрални!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X