Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пещерняци

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Пещерняци

    И аз май съм по-навит за след Нова година, като че ли ще е по-възможно.
    Hyundai Santa Fe, 2.0 CRDi, 4WD, 2005
    Toyota HJ 60, 4.0 Diesel, 1983
    0886500886
    LZ2TDK

    Коментар


    • #47
      От: Пещерняци

      С колега от форума на скоро сътворихме това кратко клипче: Нова дупка на края на света
      Идеята за среща на пещерняците във форума е чудесна, а Духла е едно добро начало.

      Коментар


      • #48
        От: Пещерняци

        Първоначално публикуван от sotk Преглед на мнение
        С колега от форума на скоро сътворихме това кратко клипче: Нова дупка на края на света
        Идеята за среща на пещерняците във форума е чудесна, а Духла е едно добро начало.
        Я, Кики, се почесва многозначително...

        На мен лично Духла ми идва доста далеч. Мога да се включа за Карлуково. А ако има желаещи за Котел (Злостен или Зеленич) мога да помогна с организацията :-)
        "Не е толкова трудно да разбереш хората - те са главно его и либидо. А, да - и повечето са прости" - Буда

        Коментар


        • #49
          От: Пещерняци

          Аз съм ОК с всеки уикенд, но ми се струва, че повечето хора са по-навити за средата на януари. Предлагам да мислим 12 или 13 януари и да се уговаряме за тогава. Аз все пак мисля да е Духла, а за второто ходене да мислим една Банковица на Карлуково. Пещерният дом работи и е в добро състояние.
          www.offnews.bg

          Коментар


          • #50
            От: Пещерняци

            За Духлата съм твърдо "ЗА". Направо да отметнем един от двата дена, примерно 13 Януари, в календара и да си знаем.
            LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

            Коментар


            • #51
              От: Пещерняци

              Тогава обявяваме още отсега дата, час и място. 13 януари, неделя, 11 часа пред Духлата в село Боснек.
              После може да се доразбираме за изчаквания и кафета, но нека имаме базова уговорка.
              Аз осигурявам ключ и водач. Всеки си осигурява дрехи, ботуши, каска и 2 осветления с по 2 зареждания (на батерии или карбид). За храна парче шоколад в табакера е достатъчно, вода няма да мъкнем.
              Предварителен маршрут Стар вход - Рибка - Нов вход (ако имаме ключ за него). Ако нямаме - пак през стария вход. Никакви Нови части, Малки Духли и лабиринти по долните етажи. Дори група като нашата би трябвало да мине този маршрут за 3-4 часа.
              Аз ще взема някакво въженце за "Гърлото на ада", колкото за всеки случай. Като си огледаме шкембетата на входа, ще решим какво правим с "Внезапната спирачка" и дали да не завъртим маршрута по обратния ред.
              www.offnews.bg

              Коментар


              • #52
                От: Пещерняци

                И аз съм в играта.. Даже на вечеря предупредих и жената .. Викам жена януари ще се ходи на пещера да знаеш от сега .. И тя вика "Коя пещера" - Викам Духлата ... реакцията и беше ... "Това да не е кодовото име на любовницата" бахахахах .. Май трябва да и се смени името на дупката ) поне за пред жените НЕ познаващи пещерите наоколо
                Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
                A POS
                0885600200
                За момента пасажер

                Коментар


                • #53
                  От: Пещерняци

                  Хммм - оттам има убаф маршрут от Чуйпетлово до другата страна на Витоша - тъй че може да съчетаем двете и да се приберем подобаващо по черно
                  Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                  Коментар


                  • #54
                    От: Пещерняци

                    И тя вика "Коя пещера" - Викам Духлата ... реакцията и беше ... "Това да не е кодовото име на любовницата" бахахахах .. Май трябва да и се смени името на дупката
                    Пепелянката може да й казваме. И ще викаш: Жено, за мене Духла, за тебе Пепелянка
                    www.offnews.bg

                    Коментар


                    • #55
                      От: Пещерняци

                      Първоначално публикуван от Владимир Йончев Преглед на мнение
                      Пепелянката може да й казваме. И ще викаш: Жено, за мене Духла, за тебе Пепелянка
                      Тя Пепелянката дали се свърза с Духлата, че едно време търсихме връзка помежду им, ама тогава не я открихме.

                      Коментар


                      • #56
                        От: Пещерняци

                        То от това време е легендата, че са свързани. Официално не са, но няколко добре познати ти хора намигат заговорнически, подклаждайки легендата.
                        Теоритично възможността е много голяма. На практика си мисля, че точно в този район, отдавна да се е разбрало, ако е истина.
                        www.offnews.bg

                        Коментар


                        • #57
                          От: Пещерняци

                          Готови ли сме за събота?
                          LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

                          Коментар


                          • #58
                            От: Пещерняци

                            Нали беше неделя, 13-и?
                            Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
                            Seat Leon 2007 1.9 TDI

                            Коментар


                            • #59
                              От: Пещерняци

                              Какво стана бе колеги?
                              Да разбирам ли, че уговорката отпадна?
                              Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
                              Seat Leon 2007 1.9 TDI

                              Коментар


                              • #60
                                От: Пещерняци

                                Ако е за неделя - ще се опитам да дойда. После ще се приберем по черно
                                Дайте час и място на среща.
                                Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X