Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новите винетки!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Новите винетки!!

    Стикера за гражданска отговорност струва 1,40лв. и е от три части и картонче. Винетния стикер не би трябвало да е много по-скъп.

    Коментар


    • От: Новите винетки!!

      Първоначално публикуван от EIvanov Преглед на мнение
      Стикера за гражданска отговорност струва 1,40лв. и е от три части и картонче. Винетния стикер не би трябвало да е много по-скъп.
      Знам ли,миналата година на буса унищожих валиден стикер и заплатих точно сумата от 15 лв заедно със ново картонче.Може и застрахователите да ни клатят със "баси" надценката.
      Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

      Коментар


      • От: Новите винетки!!

        Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
        Може и застрахователите да ни клатят със "баси" надценката.
        Мислиш ли?
        Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

        Коментар


        • От: Новите винетки!!

          Що ли си мисля , че ако е електронно е по-голяма възможността да се види накъде са щукнали кинтите.
          То , не че някой ще може да спори по въпроса...
          Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

          Коментар


          • От: Новите винетки!!

            Само да спомена, че комшиите от север имат високо мнение за нашите пътища. Учудващо, но като извъртях няколко пъти Букурещ - Сибиу и Букурещ - Брашов и разбрах защо е така.
            Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
            Drag Grand Canyon Daily
            Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
            LZ1JYM

            Коментар


            • От: Новите винетки!!

              Е пробвай към Арад.
              подаръци за мъже от FACOM
              промоция на читави инструменти

              и на хоби такива

              тел. О879 Ч8Ч 2З5

              Коментар


              • От: Новите винетки!!

                Пробвал съм. Гадно е след Сибиу, после си е магистрала. Но ако правилно си спомням Букурещ-Арад 10ч.
                Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
                Drag Grand Canyon Daily
                Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
                LZ1JYM

                Коментар


                • От: Новите винетки!!

                  Или посока Молдова


                  Но бързо наваксват
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • От: Новите винетки!!

                    Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
                    Интересно тогава как седмичната винетка струва 15 лв, а преди 2 години: само 10 лв? На загуба ли ги продават?
                    Интересно може би е как през последната година са се увеличили с 2000 месечно преминаващите камиони през въпросното КПП, а недостигат парите за паркинг и кенефи.
                    Интересно и колко от тия без винитки минават през тунелите и мостовете?
                    А тези простотии се правят от името на всички ни.
                    Даника
                    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                    Коментар


                    • От: Новите винетки!!

                      Хубуу де! Паркингите и кенефите на гръцката граница с парите от винетките ли трябва да се направят??? Аз съм против!!!
                      За тунелите и мостовете: Това е друга бира!
                      Чети, ако ти и е интересно. Няма осъдени и няма и да има...
                      http://www.capital.bg/politika_i_iko...el_echemishka/
                      Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                      Коментар


                      • От: Новите винетки!!

                        Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
                        Хубуу де! Паркингите и кенефите на гръцката граница с парите от винетките ли трябва да се направят??? Аз съм против!!!
                        За тунелите и мостовете: Това е друга бира!
                        Чети, ако ти и е интересно. Няма осъдени и няма и да има...
                        http://www.capital.bg/politika_i_iko...el_echemishka/
                        Чудна птица е петела...Пий вода,а не пикай...Та искам да питам лилето,къде пикае кат пътува за Банско,например.Ако това са европейски магистрали,по добре да ги проектира путин....Се че има некоя берьозка...поне за сянка...

                        Коментар


                        • От: Новите винетки!!

                          Говорим за турската. И ми е ве едно. Просто не излиза сметката по 1600 камиона на ден по 10' на камион, на толкова канала. За паркингите и кенефите го каза и народния зящитник, макар, че парите от допълнителните 2000камиона месечно щом не са загробени за крушки в тунела е можемо да са фундамент за х ЕКОТОЙЛ+ у държавно платени танцьорки за обслужването им. Това всичко е на АПИ. Стикерите не са де.
                          А тези простотии се правят от името на всички ни.
                          Даника
                          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                          Коментар


                          • От: Новите винетки!!

                            Заеби го Путин. В Русия относно пътищата имат вековни традиции:
                            http://www.slackpack.net/2006/10/10/...8%D1%89%D0%B0/

                            Коментирахме ГКПП-то. А бензиностанции/кенефи/паркинги - ще има - частници ще ги направят. Предпочитам да е без "берьозки"...
                            Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                            Коментар


                            • От: Новите винетки!!

                              Колко километра магистрали има Русия?
                              Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                              Телефон - в профила!

                              Коментар


                              • От: Новите винетки!!

                                Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
                                .... частници ще ги направят. Предпочитам да е без "берьозки"...
                                Аз също предпочитам да ги правят професионалисти,а не политици...Че тия последните направиха от държавата кенеф...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X