Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за покупка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за покупка

    Харесъл съм си една Тойота 4runner, но за съжаление има малко усложнения. Колта се намира във Варна, а аз съм от София. Проблема идва от това, че вече има сключен договор за покупко-продажба с трето лице. Договора е от преди 5 месеца, като автомобила все още не е прехвърлен в Кат. Какво бих могъл да направя, за да нямам проблеми по-късно при пререгистрацията в София. Дали е възможно сделка да бъде извършена директно с третото лице, или той трябва първо да регистрира автомобила, и в последствие да сключа договор с него. Също така дали може договора между собственика и тртото лицетрябва да бъде анулиран пред нотариус. Последния сучай за мен ще е най-добър тъй като ще закупя колата директно от собственика по талон. Благодаря ви предварително.
    Последно редактирано от Antony'; 20-10-09, 15:39.

  • #2
    До: Въпрос за покупка

    То това е въпрос за адвокат.Трябва първо третото лице да я регистрира в кат,а после да я продаде на теб с договор.
    Приятелите може и да са фалшиви но враговете винаги са истински....

    Коментар


    • #3
      До: Въпрос за покупка

      И двете са вариант. Просто анулирайте договора, с нужната нотариална заверка (до колкото помня само на подписите). После си сключете новия със собственика по талон, и толкоз.

      Сключването на самия договор, ако не са предприети други действия, все още не значи нищо - държавата не знае за сманата на собствеността, нито пък КАТ знае.

      Анулирайте договора пред нотариус и си сключи нов със собственика по талон.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #4
        До: Въпрос за покупка

        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
        държавата не знае за сманата на собствеността, нито пък КАТ знае.
        Точно на това се надявам. За сега сме се спряли на този варянт. Много благодаря за бързите отговорите. Надявам се всичко да мине безпроблемно. Замислил съмсрахотни неща за рънера.

        Коментар


        • #5
          До: Въпрос за покупка

          Желателно е договорът да бъде анулиран от нотариуса , който го е правил !

          Коментар


          • #6
            До: Въпрос за покупка

            Етоя и новата ми любов.

            Коментар


            • #7
              До: Въпрос за покупка

              Първоначално публикуван от Antony' Преглед на мнение
              Етоя и новата ми любов.
              Честито! Дано дълго време да те радва!
              Казано е:
              -"Обичай ближния",
              щото ако заобичаш далечния... баси транспортните разходи!

              Коментар


              • #8
                До: Въпрос за покупка

                Честито.Красавица е.

                Коментар


                • #9
                  До: Въпрос за покупка

                  Любовчия с любовчия такъвА хондата да не ревнува?напиши как направихте с договора,че ни е интересно.Със здраве да си караш жипката
                  Приятелите може и да са фалшиви но враговете винаги са истински....

                  Коментар


                  • #10
                    До: Въпрос за покупка

                    Благодаря ви за добрите думи колеги. Хондичката вече започна да ревнува. Алтернатора отказа. Какво пък. Честно да си кажа, направо съм изумен от този джип. Просто е уникален. Въпреки теглото и аеродинамиката на тухла се оказа, че за него няма баир дори и на магистралата. Изненадан съм също така, че разхода е точно толкова, колкото пише по книгите. За кола на почти 20 си е страхотно. Иначе договора между собственика по талон и третото лице беше развален, и слючен нов такъв с мен. Странното е че в КАТ дори не им направи впечатление. Всичко мина по каналния ред. От днес съм горд собственик на това камионче и съм много щастлив.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Въпрос за покупка

                      А честито!
                      Със здраве да се возиш!
                      ________________________________________________________________________________________
                      Grand Cherokee WJ 3.1TD 1999
                      HARLEY DAVIDSON - HARITADGE SOFTAIL CLASIC 2006

                      Коментар


                      • #12
                        До: Въпрос за покупка

                        Честито и от мен.Много безаварийни километри.Ако може още някоя снимка.
                        0осем9осем7шест0осем7едно
                        Миро

                        Коментар


                        • #13
                          До: Въпрос за покупка

                          Утре ще я снимам както си трябва, и ще я постна.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Въпрос за покупка

                            Малко със закъснение, но ето и снимките.






                            Последно редактирано от Antony'; 15-11-09, 20:02.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Въпрос за покупка

                              Хубава ти е жипкатаСъс здраве да си я караш.Обърни внимание на газовата бутилка,тоест достатъчно ли са дебели шините с които е закрепена,достатъчни ли са две шини,може ли да се сложи някаква защита под бутилката?И т.н.Просто приятелски съвет
                              Приятелите може и да са фалшиви но враговете винаги са истински....

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X