Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за каско и малък талон?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за каско и малък талон?

    Здравейте, искам да попитам може ли да се кара автомобила с копие на малкия талон на автомобила, и всички ли каскота искат задължително малкия талон да не се държи в колата когато не се кара, питам понеже автомобила го караме няколко човека и е изключително неудобно всеки път да се обикаля да се ходи да се взема талона, с ключовете е лесно всеки си има ключ.
    А ако се държи малкия талон в колата според условията на каското няма да платят колата при кражба.

  • #2
    Да оставяш талон в колата е глупава идея дори да нямаше каско.
    Всъщност дори не знаех, че го има като условие.
    Полицаите обаче не приемат за документ копие.
    От друга страна дори да се заядат и да пишат санкция, глобата за неносене на документ е минимална.
    Според мен оставете в колата копие на талоните - аз така бих постълил!
    Враг усраине

    Коментар


    • #3
      Имал съм каско в две компании, и двете искаха талона при кражба. Та си го разнасям с мен. Глоба за неносене на документи беше 10 лв., това за лични такива. Направете си копие да стои в колата и карайте така, все пак имат хартия, която могат да проверят колко е вярна доста лесно. Трябва да е много заядлив и кисел катаджия да направи проблем, обясняваш му положението и така.
      Ford Maverick II 2.3 XLT
      Ford Mondeo MK5

      Коментар


      • #4
        Може копието за колата да го заверите нотариално. Така придобива сила на оригинал.

        Коментар


        • Стоян Боюков-Sariones
          Стоян Боюков-Sariones коментира
          Редактиране на коментар
          Това го кажи на катаджията на улицата! Еле в провинцията.

      • #5
        Без оригинални талони и два ключа, не плащат. И без това само търсят за какво да се заядат, че да не платят.
        Grand Cherokee WJ
        Dodge Caliber
        E 430 4-matic-T(S210)
        GLK

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X