Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къде да си направя преглед,без да създават проблеми?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Къде да си направя преглед,без да създават проблеми?

    Здравейте, миналата година в София случих на много заядлив човек работещ на прегледите,
    беше валяло предните дни и след това имаше слънце и ми беше засъхнало стъклото с прах и и той ме накара да си пускам чистачките..........
    аз го направих ама в резултат на което от прахта ми се надра стъклото......
    а за последните 15г само на 1 място са ме карали да си пускам през лятото като няма дъжд чистачките ей така да види,че работели...
    отделно на старата антична кола не държи ръчната просто си е така заводски калпава.

    Ръчната държи ама на теста с кантара винаги реват ,че била под нормите...
    все пак 30годишна кола задните апарати не са били проектирани да държат както на по нови коли , въпреки ,че през годините съм ги сменял с нови апаратите дискове накладки и т.н.

    Та къде мога да отида в София където да не ми създават тези 2 проблема с ръчната и
    чистачките и най ще се радвам ако ми позволят да си залепя стикера сам, понеже съм с афтърмаркет голямо огледало което е с камера и е трудно достъпно залепването трябва да се внимава да не се събори огледалото.


  • #2
    Машината не лъже. Ако нещо е под нормите - трябва да се оправи.
    Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

    Коментар


    • #3
      Приятелю, оправи си колата. Нито етанола в бензина ти е виновен, нито годината на производство. Кола, произведена 1989г., с гуми по-големи от щатните, нито има детонации, нито и текат горивните маркучи, нито има проблем с минаването на преглед, проверявана по всички възможни канони на преглеждането.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #4
        Те пък на прегледите едни усилия нагласени на спирачния тест....Мотора ми с почти никаква задна спирачка излезе от валовете при натискане. Ръчна се прави с втори път спирачки, това почти навсякъде. Пълна пародия.
        Ford Maverick II 2.3 XLT
        Ford Mondeo MK5

        Коментар


        • #5
          Асенее Асенеее ...!? Пръстите ли упражняваш?
          Към пусналия темата!
          Никой не ти е виновен за проблемите по автомобила! От мен да знаеш. Возилото ми е 87-ми набор и никога не е имало проблеми на ГТП. Винаги навреме и за всичко влиза в сервиз! Задължително проверявам и изгорели газове и то не защото на всички места го правят! Чувствам се отговорен И към околните.
          Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

          тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
            Асенее Асенеее ...!? Пръстите ли упражняваш?
            Трябва да се раздвижват все пак. И не си съгласен с писаното от мен?
            Ford Maverick II 2.3 XLT
            Ford Mondeo MK5

            Коментар


            • #7
              Ако те накарат да пуснеш светлини за м'гла? А тресачка? Повдигам чистачката и духвам яко ако толкова се налага и не съм измил МПС или препарат за стъкла и парцал(винаги имам общо взето). Проблем с надиране никога.
              "Ob Arm, ob Reich, im Tode gleich“
              Русофилия: Тежка, наследствена незаразна болест, която не се лекува и от която за съжаление не се умира. Същата е дефиницията и за шизофрения.

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от Dilyan Zagorchev Преглед на мнение
                А тресачка?
                Е те-такова търся от години.

                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • sparkybg
                  sparkybg коментира
                  Редактиране на коментар
                  Амортисьорите ми със вигурност са в ред. По-скоро търся начин за локализиране на хлопане по предницата. Всичко без кормилната рейка е сменено, но хич не съм убеден че тя е главният виновник.

                • nigell
                  nigell коментира
                  Редактиране на коментар
                  На тези за които писах тресачката е на канала и мисля че ще се навият за всякакви тестове и без преглед, просто трябва да се уточните.

                • sparkybg
                  sparkybg коментира
                  Редактиране на коментар
                  Някакси съм ги изпуснал (Арена Исаев). Звъннах, питах, чакам обаждане да кажат дали могат да свършат работа.

                  Благодаря.

              • #9
                Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение

                Е те-такова търся от години.
                Не търсиш усилено, при нас знам за поне две.
                Ford Maverick II 2.3 XLT
                Ford Mondeo MK5

                Коментар


                • sparkybg
                  sparkybg коментира
                  Редактиране на коментар
                  Преведи ми "при нас", моля.

                • Asen Kushlev
                  Asen Kushlev коментира
                  Редактиране на коментар
                  Габрово.

              • #10
                При нас до скоро имаше такъв пункт въпреки всичките мерки, камери и т. н...
                Освен спирачки друго не се проверяваше, нито предница , нито газове, нито светлини. И даже да не са ти изправни спирачките и шашми не се правеха да отчете "зелено" уреда, минаваше се без проблем.
                Но се пенсионира дядката който го държеше и се сложи край на това.
                На същият този пункт преди "крутите" мерки се минаваше само с документи.
                Който търси , намира !
                Човекът е човек, когато е на път !

                Коментар


                • #11
                  Аз смятам , че ако отидеш пред Народното събрание или Министерството на транспорта с табелка на гърдите какво искаш - много хора ще те насочат.

                  Коментар


                  • #12
                    Интересно, и на двете коли които карах с електрическа ръчна, никога не са я проверявали...
                    Виден столичен ихтиолог

                    Коментар


                    • Asen Kushlev
                      Asen Kushlev коментира
                      Редактиране на коментар
                      И моята е ел., но и на другата кола правят два пъти задни и толкова. Явно така си знаят, те половината коли в БГ нямат работеща ръчна.

                    • aldr
                      aldr коментира
                      Редактиране на коментар
                      Стария ми УАЗ си има работеща ръчна ...и на ГТП ме проверяват .

                    • бат'Марто
                      бат'Марто коментира
                      Редактиране на коментар
                      Пропуснах третата, ама тя не се брОи, че беше чисто нова...

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X