Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся добър Адвокат за да заведа дело....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся добър Адвокат за да заведа дело....

    Добър вечер на всички, не знам дали темата е за тук.
    Търся добър Адвокат за да заведа дело.... имам сключен договор в който имаше срок срока отдавна мина, дадох капаро, 50% от сумата стойноста на договора за транспорт, но лицето понеже е измамник никога не направи услугата да транспортира автомобила, имам личните му данни имена егн-та адреси фирми регистрирани на негово име и т.н.. ако знаете добър адвокат за Град София моля да ми пишете на лс, има доста адвокати ама повечето не са в час или не разбират, а на мен ми трябва добър адвокат понеже такива измамници лъжат на година сигурно поне 1000 човека... обират хората с капарота и други измами......
    Благодаря на отзовалите се.

    п.с. след като изтече срока намерих друга читава фирма която свърши работа но тъи като не съм си получил капарото което е хиляди левове искам да заведа дело срещу измамника.
    Последно редактирано от izpilen2021; 05-05-22, 22:23.

  • #2
    Ако пишеше грамотно щях да прочета какво си написал.
    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

    Коментар


    • #3
      Мой познат имаше подобен проблем с неизпълнение на договор.Живее в София.Намерил си е адвокат,който му е свършил работа,и е доволен-адвокат Румен Николов 0877685475.Ако фирмата,неизпълнила договора,има някакви активи,има вероятност да върне парите.Ако е куха,и няма какво да и вземат,може да се направят разходи,и накрая да се пие една студена вода...Не познавам адвоката,и не му правя реклама

      Коментар


      • #4
        Добре надявам се още адвокати да споделите, имам договор в който е описано всичко колко е цялата сума, колко е капарото което му е дадено в брой на ръка, имам неговия и моя подпис и т.н..
        дати егн-та и т.н.

        Коментар


        • #5

          Имам позната,инвалид,занимаваше се с търговия.В период на "умопомрачение",решила да помогне на неин бизнеспартньор с кръгла сума.Имала му голямо доверие,но... между другото подписал запис на заповед за заема.Не го върнал,фалирал...Тя пръсна пари за адвокат,осъди го,но... се оказа,че няма нищо на негово име,и се води безработен.Работел вече нелегално като такси...Може и да не се стигне до съд.Адвокатът му изпраща предупреждение за доброволно плащане,заплахи за съд,и понякога се вразумяват и плащат.Иначе,после трябва да плаща и твоите адвокатски хонорари.На моят познат са платили дълговете без съд,само с нотариална покана от адвоката

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X