Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво означава "Купувам регистрация"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Какво означава "Купувам регистрация"

    Бихте ли ми казали каква е врътката?Какво значи да купиш регистрация.Какво от колата имаш и какво и трябва?

  • #2
    Re: Какво означава "Купувам регистрация"

    Първоначално публикуван от Явор(dorzi)
    Какво от колата имаш и какво и трябва?
    Имаш колата ,по някакъв начин ,но нямаш никакви документи за нея.
    B+

    Коментар


    • #3
      Или имаш колата, имаш документите, а на агрегатите няма номера. После има.

      Коментар


      • #4
        Тъй де. Имам колата,но нямам документи.Какво правя?Ако е незаконно дайте на ЛС.

        Коментар


        • #5
          Разбира се че не е законно. Само че в нашия НК няма категорията "престъпно намерение". Така че от това че търсиш да купиш в интернет документи няма как да има последствия. Няма как да има и от това че някой ти е казал "аз имам, дай да се видим".
          Тоя НИК не е мой, гражданино следовател, и не аз бях пред компютъра, знам че стои у дома. Много хора идват в къщи, аз не го изключвам ... Купих това желязо с тия документи от тоя човек, де да знам кво та как. Аз не различавам отвертка от крава, щом са ме излъгали ...

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от Стефан
            Разбира се че не е законно. Само че в нашия НК няма категорията "престъпно намерение". Така че от това че търсиш да купиш в интернет документи няма как да има последствия. Няма как да има и от това че някой ти е казал "аз имам, дай да се видим".
            Тоя НИК не е мой, гражданино следовател, и не аз бях пред компютъра, знам че стои у дома. Много хора идват в къщи, аз не го изключвам ... Купих това желязо с тия документи от тоя човек, де да знам кво та как. Аз не различавам отвертка от крава, щом са ме излъгали ...

            Коментар


            • #7
              Този въпрос стана актуален и за мен Та да речем че имам Газ 69 който някога е имал регистрция после е спрян от движение с термина "служебно бракуван"(каквото и да значи това)и в даден момент на колата се е появил волгов двигател(незнайно кога-може преди регистрация а може и след). Какво се прави в случея купува се регистрация ли Ааа забравих на колата има рег номера от най-старите(черните) и има номер на двигателя и на шасито
              о 88 з 417 оо 4 - Стоян

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от stojan_defender-a
                Този въпрос стана актуален и за мен Та да речем че имам Газ 69 който някога е имал регистрция после е спрян от движение с термина "служебно бракуван"(каквото и да значи това)и в даден момент на колата се е появил волгов двигател(незнайно кога-може преди регистрация а може и след). Какво се прави в случея купува се регистрация ли Ааа забравих на колата има рег номера от най-старите(черните) и има номер на двигателя и на шасито
                Трябва да намериш някой твой човек в КАТ, да проверят в масива дали тези номера на двигател и рама съществуват, макар и бракуван.Там има данни за всички бракувани автомобили.После се вади един документ от някоя фирма, че тя ти е продала този автомобил,или само двигателя и рамата на този автомобил,прави се един договор за покупко-продажба, заверява се пред нотариус,и после чакаш "Техно-тест" след като минеш и от там без проблеми отиваш в Кат и регистрираш! Това е цялата врътка. А най добре е да се купи регистрационния талон от накой спрян от движение такъв. Набиват се номерата на двигателя , а табелката е на нитове и се поставя са минута. Ако има нещо друго питай! Успех!!
                Там където свършва асфалта, започва моят път!! тел: 0886763494

                Коментар


                • #9
                  Защо през "Техно-тест" Нали ако изпълня всичко преди това ще имам дукумент за колата с този И двигател
                  о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от stojan_defender-a
                    Защо през "Техно-тест" Нали ако изпълня всичко преди това ще имам дукумент за колата с този И двигател
                    Защотото ако е бракуван задлжително минаваш през теста! Така е с бракуваните автомобили.
                    Там където свършва асфалта, започва моят път!! тел: 0886763494

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X