Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колко е данъкът за Вашия джип?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Колко е данъка за Вашия джип?

    Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
    Че то тогава кой ще плаща данък - всичките ще въртят по 1-2км/годишно
    То сега какво правят.........порше кайен.........товарен....11лв данък....
    не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

    Коментар


    • От: Колко е данъка за Вашия джип?

      Данъка си е данък... Винетната такса си е такса... А ето какво измислят тепърва: http://www.moreto.net/novini.php?n=273354&p=1
      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

      Коментар


      • От: Колко е данъка за Вашия джип?

        Никой не може дa ме убеди ,че aз с 5000км.нa годинa съм рaзбил или aмортизирaл пътя повече от някой среден клaс или мaлолитрaжен нa 20 или 30 000км........!Тоя дaнък е нaпълно нереaлен кaто обосновкa,дa не говориме ,че пaрите не отивaт в пътищa/требвa дa сме ги плaтили неколкокрaтно,зaедно с винетките/,a в нечии чaстни джобове и имения!........!
        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

        Коментар


        • От: Колко е данъка за Вашия джип?

          Пасат 6 2010 година Евро - на Макс бъркам в ауспуха и не мога да си изцапам пръстите. Данък за 2014г. 355 лева (140 коня Кърджали) - за съпоставка Митсубиши паджеро спорт 1999 32 лева. ??????????
          Колев

          Коментар


          • От: Колко е данъка за Вашия джип?

            Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
            Нови Искър,Опел Фронтерa 2.4i ДБ 94 г.125к.с. ,129лв.Неясно зa кaкво,aмa зa в другa темa!Пътният дaнък трябвa дa е зa изминaти километри в пътнaтa мрежa,зaсечени при ГТП от годинa зa годинa!
            Пътният данък отива в общинския бюджет и с него би трябвало да се правят общинските пътища - тези, за които не трябва винетка.
            Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

            Коментар


            • От: Колко е данъка за Вашия джип?

              Това, което плащаме не е пътен данък, а данък(притежание)МПС.
              Пътен данък са винетките.

              Коментар


              • От: Колко е данъка за Вашия джип?

                Отклонявам се леко от темата, ама на моята моторетка (дето е 90-та година) данъкът и е 98лв. на година. Това щото сигурно е "луксозно" возило, А?
                Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                Коментар


                • От: Колко е данъка за Вашия джип?

                  Хубаво си коментираме тук, но същността на "въпроса" се крие точно в понятието. Става въпрос за данък. Прочетете - какво означава, за да разберете, дали имат нещо общо "изтъркването на пътищата", еко-стандартите и защо, повече години = по-нисък данък.
                  Друг е въпросът, че у нас винаги се намират измамници (в разговорния език ги наричат евфемистично "тарикати"), които заобикалят закона, за да "минат тънко". Както беше казал човек от утвърдените демокрации, че докато в българските разбирания Андрешко е положителният герой, нещата у нас ще са все така.
                  proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                  NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                  Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                  Коментар


                  • От: Колко е данъка за Вашия джип?

                    Паджеро 2 - 2.5 ТДИ - 100 лв, нова регистрация, двигателя го писаха 2.3 ТДИ (не знам защо) - 50 лв.

                    Коментар


                    • От: Колко е данъка за Вашия джип?

                      Искам да питам следното. Говорих за покупка на РАВ4. От ТМ Ауто ми казаха, че имал опция да го пишат N1, на физическо лице, което означава, че колата ще е 3+1 места, не 4+1, но за сметка на това данъка ще е под 10 лв, а не към 500 лв, колкото би бил първите 5 години. За мен не е проблем, че няма да возя 5 човека, защото аз така или иначе не съм фен на задната да ми се наблъскат 3-ма. Въпроса е има ли някакви други уловки тази хубавинка с данъка ?

                      Коментар


                      • От: Колко е данъка за Вашия джип?

                        Има една, след десетата година трябва да минава ГТП на 6 месеца... ама това е далече във времето.
                        ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

                        Коментар


                        • От: Колко е данъка за Вашия джип?

                          Здравейте. Искам да попитам, къде може да се "извади" бележка за наличен катализатор на автомобила? Аз имам такъв, но при регистрацията в КАТ, това не се вписва!!! Може би с умисъл, знам ли... За Vitara V6 100kw 136к.с. 1998г. от август до края на 2014г - 70лв. и стотинки в Бургас. Благодаря.

                          Коментар


                          • От: Колко е данъка за Вашия джип?

                            Rav4 2,2 150кс , сертификат N1 , за Добрич 8лв и 50ст.
                            Toyota Avensis 1ad-ftv 2007
                            Toyota Rav4 2ad-ftv 2014 awd

                            Коментар


                            • От: Колко е данъка за Вашия джип?

                              Кончето от подписа 136 лева с отстъпката за ранно до 30-и Април плащане в София !

                              Коментар


                              • От: Колко е данъка за Вашия джип?

                                Първоначално публикуван от Stany Преглед на мнение
                                Здравейте. Искам да попитам, къде може да се "извади" бележка за наличен катализатор на автомобила? Аз имам такъв, но при регистрацията в КАТ, това не се вписва!!! Може би с умисъл, знам ли... За Vitara V6 100kw 136к.с. 1998г. от август до края на 2014г - 70лв. и стотинки в Бургас. Благодаря.
                                И за какво ти е тази бележка? За коли над 74кВ. отстъпки за това че си с катализатор няма. Нали караш луксозно бу.

                                По темата Фрийлендър 118 куци катъра, 1800см3 набор 2001г в Търговище 134 лв. и стотинки. Надявам се тази година като поресне да ми падне данък МПС.
                                Ако можеш да помогнеш на един човек , направи го и веднага го хвърли в морето.
                                freelander 1,8 2001g.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X