Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пререгистрация на ремарке.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Пререгистрация на ремарке.

    Тези дни си взех едно ремарке. Има си регистрация и всичко необходимо. Трябва ли да го закарам до КАТ за пререгистрация или да отида само с документите?

  • #2
    До: Пререгистрация на ремарке.

    В наше село е достатъчно да се отиде само с документите на превозното средство, договора, квитанция за платен данък и застраховката.
    Подмяната на талона струва по спомени от миналата година около 20 лв. + някаква такса, която събира банката за превод или нещо такова...

    Коментар


    • #3
      До: Пререгистрация на ремарке.

      Коментар


      • #4
        До: Пререгистрация на ремарке.

        ако имаш предвид регистрация на твое име, вариантите са 2:
        - ако не сменяш номера /примерно си от София и ремаркето е със С-номер/, само с документите и направо отзад, където дават готовите талони
        - ако рег. номер е от друг вилает... лошо... минаваш "по каналния ред"
        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

        Коментар


        • #5
          До: Пререгистрация на ремарке.

          А пък аз имам инфо '' но непотвърдено'', че за покупко продажба на ремакета не се изисква нотариално заверен договор. Мен също много ме интересува но трябва да се провери!

          Коментар


          • #6
            От: До: Пререгистрация на ремарке.

            Колеги и мен ме интересува пререгистрация на ремарке, ако някой е правил това упражнение скоро да сподели как стоят нещата в София.

            Благодаря предварително.

            Коментар


            • #7
              От: До: Пререгистрация на ремарке.

              и на мен ми казаха в кат Габрово чи договора за покупка на ремарке без заверка при натариуса важи

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X