Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Всичко относно ВНОС НА КОЛА ОТ АНГЛИЯ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Всичко относно ВНОС НА КОЛА ОТ АНГЛИЯ

    имах предвид винетките за другите държави,моя е грешката
    [SIZE=5][B]Nuvi 255W[/B][/SIZE]

    Коментар


    • От: Всичко относно ВНОС НА КОЛА ОТ АНГЛИЯ

      Колеги всичко изчетох доста неща са ми ясни,но имам нужда от още малко разяснения.След 2 дена летя за Лондон и ще си докарвам кола.Значи от купувача взимам всичко той взима само номер 11 и го връща в dvla интересуваме пиша ли си моите данни в тази част 11?Мисля че не е проблем като е на негово име тъй като нали затова правим договор? в кои сайт е най добре да си я направя и минимално за колко дена има?И тази застраховка е за англия нали така към нея ли трябва да се добави тази клауза за покритие в европа ако недаи се боже се случи нещо и колко ще ми струва това?зелена карта не ми трябва до колкото разбрах ,ше минавам през румъния..Също за ферито към кои сайт да се ориентирам точно къде е най добре имам няколко сайта но нямам идея към кои да се насоча и колко по рано се запази е по евтино така ли?По пътя може ли да се плаща с карта и евро или паунди да си оставям?Мисля да минавам през белгия,германия австрия унгария и румъния само за австрия,унгария и румъния ми трябва винетка нали и това ли са минималните дни на винетки за тях
      Австрия - за 10 дена - 7.70 Евро

      Унгария - за 4 дена - 7 Евро

      Румъния - 4 ЕвроИ тази лепенка GB на номера ли я залепям която трябва през европа само една отзад ли?БЛАГОДАРЯ!
      Последно редактирано от dxristov; 13-04-11, 14:23.
      [SIZE=5][B]Nuvi 255W[/B][/SIZE]

      Коментар


      • От: Всичко относно ВНОС НА КОЛА ОТ АНГЛИЯ

        Колеги,
        както вече казах съм с Англичанка, десния волан не е проблем в града, ще пиша като съм по широките шосета между градовете,
        обмислям, ако се наложи инсталиране на допълнителна камера от ляво за информация. Имам налични 1 бр. лепенки за фарове - взех ги за колега от форума за Рено, но ако не се обади до края на седмицата ги предлагам за 20 лв. - излезнаха ми 18.60 + бира за мен. 0888532834

        Коментар


        • От: Всичко относно ВНОС НА КОЛА ОТ АНГЛИЯ

          и колко струва ферито във румъния и колко време се пътува?
          [SIZE=5][B]Nuvi 255W[/B][/SIZE]

          Коментар


          • От: Всичко относно ВНОС НА КОЛА ОТ АНГЛИЯ

            Първоначално публикуван от dxristov Преглед на мнение
            и колко струва ферито във румъния и колко време се пътува?
            26 евро,няма и половин час.

            Коментар


            • От: Всичко относно ВНОС НА КОЛА ОТ АНГЛИЯ

              утре ще ходим на оглед.Искам само поправка ,ako греша някъде.До момента разбрах следното виждаме се с продавача взимам 10 номер правя един договор за попупко продажба,в 6 секция пиша адреса на мой приятел който ще ми прати талона,който вече ще е на мое име в бг.А продавача праща останалата част в dvla.И МОГА ЛИ ДА ПЪТУВАМ САМО С 10 ЧАСТ и договора ПРЕЗ ЕВРОПА??Четах някъде че неможе и се бъркам..?Мисля да сложа малко гориво в лондон да не се набутвам и да заредя повече в франция или брюксел,ако кажете към днешна дата цените на горивата ще съм ви благодарен.чел съм статиите които са постнати цените на горивата,но мисля че вече са стари данните.Ако може да ми дадете и ваш съвет ще има благодарско.И дали си заслужава да ходя до люксембург да пълня резервоара според вас?
              [SIZE=5][B]Nuvi 255W[/B][/SIZE]

              Коментар


              • От: Всичко относно ВНОС НА КОЛА ОТ АНГЛИЯ

                Първоначално публикуван от dxristov Преглед на мнение
                утре ще ходим на оглед.Искам само поправка ,ako греша някъде.До момента разбрах следното виждаме се с продавача взимам 10 номер правя един договор за попупко продажба,в 6 секция пиша адреса на мой приятел който ще ми прати талона,който вече ще е на мое име в бг.А продавача праща останалата част в dvla.И МОГА ЛИ ДА ПЪТУВАМ САМО С 10 ЧАСТ и договора ПРЕЗ ЕВРОПА??Четах някъде че неможе и се бъркам..?Мисля да сложа малко гориво в лондон да не се набутвам и да заредя повече в франция или брюксел,ако кажете към днешна дата цените на горивата ще съм ви благодарен.чел съм статиите които са постнати цените на горивата,но мисля че вече са стари данните.Ако може да ми дадете и ваш съвет ще има благодарско.И дали си заслужава да ходя до люксембург да пълня резервоара според вас?

                С част номер 10 можеш да движиш само в УК мисля,ако не те спре грамотен евро полицай можеш и с нея да се върнеш.Интересно ми е защо държиш УК талона да е на твое име ?

                Коментар


                • От: Всичко относно ВНОС НА КОЛА ОТ АНГЛИЯ

                  защото в кат в пловдив не давали да се регистрира колата,ако не е на мое име..
                  [SIZE=5][B]Nuvi 255W[/B][/SIZE]

                  Коментар


                  • От: Всичко относно ВНОС НА КОЛА ОТ АНГЛИЯ

                    Първоначално публикуван от dxristov Преглед на мнение
                    защото в кат в пловдив не давали да се регистрира колата,ако не е на мое име..
                    Това само за английския внос или изобщо ?

                    Коментар


                    • От: Всичко относно ВНОС НА КОЛА ОТ АНГЛИЯ

                      не мога да ти кажа,но така ми казаха.
                      [SIZE=5][B]Nuvi 255W[/B][/SIZE]

                      Коментар


                      • От: Всичко относно ВНОС НА КОЛА ОТ АНГЛИЯ

                        И аз имам въпрос. Джипа е натоварен на автовоза пристига в сряда 25.05.2011 в гр. Хасково , а аз съм от Варна. Има всички документи за пред Кат без ГО. Какъв е начина да си направя ГО с , която да го докарам до Варна и да го регистрирам в Кат. Мерси предварително.

                        Коментар


                        • От: Всичко относно ВНОС НА КОЛА ОТ АНГЛИЯ

                          Здравейте! А някой да знае, как стои въпроса с внос на каравана от UK. Ще се тегли с кола с БГ регистрация. Номера, застраховки?!

                          Коментар


                          • От: Всичко относно ВНОС НА КОЛА ОТ АНГЛИЯ

                            Български транзитни номера и застраховка. Иначе автовоз (което май ще е по-евтино). Друг вариант не виждам, освен ако не я теглиш с кола с английска регистрация.
                            Последно редактирано от krasi-mir; 25-05-11, 10:40.
                            Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

                            Коментар


                            • От: Всичко относно ВНОС НА КОЛА ОТ АНГЛИЯ

                              Първоначално публикуван от ivied Преглед на мнение
                              Здравейте! А някой да знае, как стои въпроса с внос на каравана от UK. Ще се тегли с кола с БГ регистрация. Номера, застраховки?!
                              правиш трети номер като на колата. Минаваш през Румъния и се надяваш да не се заядат. После имаш проблеми с кат за регистрацията, тъй като няма талон.
                              Ако си през Сърбия кихаш 200 евро за спедиция+ зелена карта+сума ти други главоболия пак поради липса на талон

                              Коментар


                              • От: Всичко относно ВНОС НА КОЛА ОТ АНГЛИЯ

                                rosslan искам да ти кажа да не се притесняваш от такава покупка.
                                С тези документи +МОТ техно тест сертификат се плаща за Роуд такс - там ти ги искат ..иначе не ти дават да си платиш!

                                Това е истината!!!Без тези документи , колата от там си е Пиратка!!
                                Може да ти се случи какво ли не в бъдеща , а и дори в КАТ в БГ да ти я регистрират! Изисквай всички по-горе неща да ги имаш в оргинал,за да ти е спокойно в бъдеще..

                                В БГ много малко хора казват истината, а още по-малко могат да ти подсигурят автомобил с перфектни книжа...
                                ..защото за джип Роуд таксата ..за 6м. е 220 паунда!
                                ..МОТ техно теста е от 45 до 80 паунда
                                ...Застраховката е скъпа, ако не се използва опция Едноседмична - влизаща в цената на колата, но само от Фирма.
                                .. ето само тези " спестени парички" от страна на хитрите сънародници ти гарантират....изгодната ценичка, дето могат да си позволят - те всичко това гледат да си го спестят .., но какво ще ти ковства на теб в бъдеще...си е вече твой проблем!

                                Абсолютно грешно!!!

                                Незнам къв балък трябва да си да купиш за износ и да платиш на 500 паунда застраховка и 120 паунда роуд такса които МОТ 30 паунда важат за UK.За да регистрираш в КАТ ти е нужен САМО ТАЛОН или талон за Export(като 2рия се издава 3-5 работни дни от тамощния КАТ или DVLA)

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X