Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проверка при наличие за електронен фиш

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Първоначално публикуван от Даниел Цветков Преглед на мнение
    Пробвах, обаче не става. Чуждата книжка въобще не я приема, а само с ЕГН не дава информация.
    Ще се ходи до КАТ...
    Който търси , намира !
    Човекът е човек, когато е на път !

    Коментар


    • Даниел Цветков
      Даниел Цветков коментира
      Редактиране на коментар
      Съжалявам,с това мога да помогна колега.

    • cnc82
      cnc82 коментира
      Редактиране на коментар
      Благодаря все пак, здрави да сме, а това бял кахър !

  • #32
    Добре, че видях темата !

    Миналата година, на 15.08, ми вдигнаха една количка.
    Оставиха ми я предишният ден на тротоара срещу нас, ма се замотах и остави нещата за следващият, като баш тогава паяците се разхождали наоколо.
    Платих вдигането и паркинга, с "коуегата" се разбрахме, та ми направи фишче, но месец-два нищо не излизаше, а сега не знам къде е фиша.

    ... а докато пишех поста, по тивито казаха, че ще дублират "вдигането" на 120, щото били яко назад !
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • Dilyan Zagorchev
      Dilyan Zagorchev коментира
      Редактиране на коментар
      С дубъл едва ли ще излязат напред. Дори с трипъл май няма да ги бъде

    • Джоу (x3mrjoe)
      Джоу (x3mrjoe) коментира
      Редактиране на коментар
      С нищо няма да ги бъде. Това е общинска фирма с частно участие, демек, "куче влачи рейс".

  • #33
    Провери в районното. Свърших работа в 3то миналата седмица, заради предстояща регистрация на МПС. Може да се плаща с карта на веднага. Предпочетох предварително да изчистя тия работи, вместо зорлем в КАТ.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #34
      Да, може и в районното да проверя. Обаче има и друго, колата не е моя по документи и малко ме съмнява дали ще ми дадат информация, отделно да ги платя ако има нещо.

      П. П. Талоните на автомобила са в мен, но собственика живее в Испания и книжката му е испанска.
      Който търси , намира !
      Човекът е човек, когато е на път !

      Коментар


      • stankos
        stankos коментира
        Редактиране на коментар
        Пълномощно да управляваш автомобила и да го представляваш тук-таме в тази връзка имаш ли?

      • cnc82
        cnc82 коментира
        Редактиране на коментар
        Не, нямам.

    • #35
      Е не виждам на какво се надяваш. Глобите са на името на известния собственик. Не знам дали в районното може да се декларира че ти си шофирал и да ти се прехвърлят на теб. Не знам и дали това може да стане без участието на собственика.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • Джоу (x3mrjoe)
        Джоу (x3mrjoe) коментира
        Редактиране на коментар
        За електронни и други фишове може
        Отиваш, "признаваш си" доброволно, и трèскат теб.

    Активност за темата

    Свий

    Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X