Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ГТП - само героите на Доньо Донев ли работят в тия пунктове?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: ГТП - само героите на Доньо Донев ли работят в тия пунктове?

    То пък щото не пише дали са мили или не мили.
    Проблемът е , че колата е била далеко и не е било възможно някой да отиде, да отвори вратата ( павилната) и да погледне километража, километраж е на български бре Вен, не одомер, даже ходомер бих приел.
    подаръци за мъже от FACOM
    промоция на читави инструменти

    и на хоби такива

    тел. О879 Ч8Ч 2З5

    Коментар


    • #17
      От: ГТП - само героите на Доньо Донев ли работят в тия пунктове?

      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
      Ако някой утре случайно вземе също толкова правилното решение че аватар с каска е углавно престъпление, това също ще те направи престъпник.
      На аватара ми не съм аз, видимо от всички. Аватар с барокан, явно не е забранен все още - за справка - chrichri.
      Корекция на одометъра - углавно престъпление - за справка - германските закони - от скоро, и от много отдавна - американските. Скоро -и всички европейски!
      Заради един неграмотен мазньок - не искам да нарушавам всички тия закони.
      Капиш?

      Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
      Като им вдигнеш скандал ако не си от кат или даи ...Ма си е парА.
      Ами аз не съм от кат или даи, ама съм от някои други - защо да вадя карта, и да се правя на велик, за да им докажа колко са некадърни? Разпердушинването им би ми доставило удоволствие, но нямам необходимото време - не мога да отстъствам до края на седмицата.
      Ама защо да плащам два пъти заради неграмотния мазньок?

      Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
      Рикия !!! Няколко пъти, дорде се оправиш.
      Утре животът продължава и ще имаш съвсем други дертове.
      Да, но аз искам да оправя настоящите дертове, утрешните ще ги оправям утре.

      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
      п.п. впрочем за да издадат нов талон трябва да отчетат нов преглед.
      Аз съм си платил за реална оценка на реалното състояние на МПС-то. Два пъти няма да плащам. Оценката на състоянието не е реална.

      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
      Догодина просто ще напишат нещо и ще изхвърлят стария протокол и талон. Няма да сравняват двете числа. Всичко е формално и всички го знаем.

      Иначе ако искаш мога да ти намеря пункт за ГТП където ще те върнат.
      Не е верно, защото системата е относително добре работеща, и ако догодина отида със 75 000 назад с одометъра....
      Инак, и аз имам такъв пункт, на който ще те върнат, ако и да си минал преди 15 минути през друг, с отличен резултат. Разликата е от шише ракия, до кутия бонбони, или дребна услуга, примерно

      Коментар


      • #18
        От: ГТП - само героите на Доньо Донев ли работят в тия пунктове?

        Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
        То пък щото не пише дали са мили или не мили.
        Проблемът е , че колата е била далеко и не е било възможно някой да отиде, да отвори вратата ( павилната) и да погледне километража, километраж е на български бре Вен, не одомер, даже ходомер бих приел.
        Аз като ходя на преглед спирам колата пред пункта и отивам да си пия кафето.Не ме допускат вътре,нищо,че сме приятели от 35 години.

        Коментар


        • #19
          От: ГТП - само героите на Доньо Донев ли работят в тия пунктове?

          Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
          То пък щото не пише дали са мили или не мили.
          Проблемът е , че колата е била далеко и не е било възможно някой да отиде, да отвори вратата ( павилната) и да погледне километража, километраж е на български бре Вен, не одомер, даже ходомер бих приел.
          Километраж е онова кръглото, дето показва колко километра в час си вдигнал, и в него пише и колко километра си минал.
          Едното е спидометъра, пък другото е одометъра.

          Жената им е оставила колата на галфоните, и ония са и я дали с документите.

          Пък на километража - там си пише в какво мери, и всякакви тълкувания са свободна мисъл - на немислещите, на тия, на които работата им е да се опитат да прочетат няколко цифри( определено неуспешен опит - от 6 цифри - нито една верна), а не да извършват сложни трансформации от мили (сухопътна, морска, земемерска, и вероятно и други има) в километри.
          Че и да ги вписват в официален документ резултатите....

          Коментар


          • #20
            От: ГТП - само героите на Доньо Донев ли работят в тия пунктове?

            Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
            Аз като ходя на преглед спирам колата пред пункта и отивам да си пия кафето.Не ме допускат вътре,нищо,че сме приятели от 35 години.
            Ами виж по тоя повод, да не ти е на три милиарда километра колата по документи към датата на прегледа.
            Това всъщност е идеята на темата ми.

            Коментар


            • #21
              От: ГТП - само героите на Доньо Донев ли работят в тия пунктове?

              Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
              Капиш?
              ???

              Коментар


              • #22
                От: ГТП - само героите на Доньо Донев ли работят в тия пунктове?

                Надминахте Мамите.
                Затова се затрива и форума.
                На един му записали километража грешно,друг котката му го будела сутрин и т.н.

                Коментар


                • #23
                  От: ГТП - само героите на Доньо Донев ли работят в тия пунктове?

                  Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                  ???
                  Вероятно не разбра, защо съм пуснал темата, и защо се ядосвам..
                  Нейсе - имам силата и ресурса да се справя по начин, който не смятам да огласявам, но си мислех, че ще получа съвет за разумно оправяне на чуждите грешки.

                  То е едно и също - да ти запишат електромера или одометъра грешно. Котката не ми хърка, прочее.

                  Да приключим въпроса - аз ще си реша проблема!

                  Коментар


                  • #24
                    От: ГТП - само героите на Доньо Донев ли работят в тия пунктове?

                    Сега разбирам казуса. Явно е станало объкрване. Според мен би било редно да отидеш при въпросния пункт за ГТП и да си изкажеш становището. И те са хора, и те правят грешки.

                    Коментар


                    • #25
                      От: ГТП - само героите на Доньо Донев ли работят в тия пунктове?

                      Колега виновна е жена ти що не е погледнала нещо да не е объркано в документите ? може и шасито да са объркали малоумниците

                      Коментар


                      • #26
                        От: ГТП - само героите на Доньо Донев ли работят в тия пунктове?

                        Вени, приятелю!

                        Излишно се филмираш. Прав си в гнева си, но от сбъркания пробег няма да последва нищо. Просто нищо.
                        Никой не гледа и не контролира какво пише в картончето за прегледа, това би имало значение при някакви много частни случаи.

                        Та насочи енергията си към нещо по-полезно, не се ядосвай за дреболии.
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • #27
                          От: ГТП - само героите на Доньо Донев ли работят в тия пунктове?

                          Вени не се филмира излишно ами вие господа, начело с г-на Ясен мислите като един герой на Алеко Константинов!

                          Изминати километри на едно возило за една застрахователна година е най-важния параметър по който се определя застрахователната премия в повечето западни държави, разлика между 7,500 и 75,000 КМ обикновенно означава поне 2-3 пъти по-скъпа премия.

                          Според мен Вени да си намери един джип свидетели и да иде в пункта и да им каже, че ако до 30 мин не получи нов документ с реални данни, ще звънне на Полицията, ще викне телевизиите и утре пункта ще го има и по местните вестници

                          Коментар


                          • #28
                            От: ГТП - само героите на Доньо Донев ли работят в тия пунктове?

                            Виновна е мухата на тавана ! Тя е записвала километрите .

                            Коментар


                            • #29
                              От: ГТП - само героите на Доньо Донев ли работят в тия пунктове?

                              Първоначално публикуван от Family guy Преглед на мнение
                              Вени не се филмира излишно ами вие господа, начело с г-на Ясен мислите като един герой на Алеко Константинов!
                              Ако желаеш да останеш участник във Форума, не е зле да намериш общите условия на който и да било български застраховател в които застрахователната премия е свързана с годишния пробег на автомобила, определен по протоколите от ГТП.

                              Щом за Вени е важно да си оправи числото в документа, има повече от един начин да направи това.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X