Обява

Свий
Няма добавени обяви.

проблем с рег табела

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • проблем с рег табела

    здравеите колеги загубих,предна рег табела,колата по талон нее моя имам договор за покупко продажба но немога дая прехварля защтото стария собственик има запор,могатли дами издадат нови табели от кат,като има запор.колата е със ст.загора а аз от плевен.благодаря

  • #2
    От: проблем с рег табела

    При загубена табела колата следва да се регистрира отново с други рег. номера. Това го прави собственикът по талон, тоест ти не можеш. Изобщо, филм...
    Животът е харизан кон според мен...

    Теди

    Коментар


    • #3
      От: проблем с рег табела

      а аз с договора немогали какво мога да направя,собственика по талон немога да го открия.и с този договор да си издрия г.............

      Коментар


      • #4
        От: проблем с рег табела

        Първоначално публикуван от avzdrav Преглед на мнение
        При загубена табела колата следва да се регистрира отново с други рег. номера. Това го прави собственикът по талон, тоест ти не можеш. Изобщо, филм...
        Изобщо не си прав ще знаеш. Договорът е документа за собственост. Лошото обаче е, че автомобилът е със запор. Докато не бъде свален нищо не може да се направи. Е разбира се, ако този, който е наложил запор даде писмено съгласие е друго. Ама твърде силно ме съмнява да го направи.
        Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

        тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

        Коментар


        • #5
          Re: проблем с рег табела

          Случайно да си от Русе?

          Коментар


          • #6
            От: проблем с рег табела

            По добре действай да и махнат запора защото могат да я приберат ако този кокто я е запорирал си я иска.По всяка вероятност я чакат да се появи пт някъде.Провери внимателно как стоят нещата и после действай.Най лесно е да потърсиш табелата.Или рисуваш друга и я слагаш отзад.
            Terrano 1 CRV ski doo formula 500
            И ЛУАЗ за един ден.О898678333

            Коментар


            • #7
              От: проблем с рег табела

              Ето как решават такъв казус.

              http://ex-lege.info/%D0%A0%D0%A1/%D1...tic=conditions

              Коментар


              • #8
                От: Re: проблем с рег табела

                Първоначално публикуван от Никола Преглед на мнение
                Случайно да си от Русе?
                плевен

                Коментар


                • #9
                  Първоначално публикуван от kodjak Преглед на мнение
                  По добре действай да и махнат запора защото могат да я приберат ако този кокто я е запорирал си я иска.По всяка вероятност я чакат да се появи пт някъде.Провери внимателно как стоят нещата и после действай.Най лесно е да потърсиш табелата.Или рисуваш друга и я слагаш отзад.
                  запора е за неплатени данаци,и ст собственик няма намерение да ги плашта.за правения номер зашто отзад даго слагам,задния е пломбиран.

                  Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                  Ето как решават такъв казус.

                  http://ex-lege.info/%D0%A0%D0%A1/%D1...tic=conditions
                  Чл. 345. (Изм. - ДВ, бр. 28 от 1982 г., в сила от 01.07.1982 г., изм. - ДВ, бр. 10 от 1993 г., изм. - ДВ, бр. 92 от 2002 г.) Който си служи с контролни знаци, издадени за друго моторно превозно средство, или със знаци, неиздадени от съответните органи, се наказва с лишаване от свобода до една година или с глоба от сто до триста лева.
                  Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 18-04-16, 08:22.

                  Коментар


                  • #10
                    От: проблем с рег табела

                    Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                    Ето как решават такъв казус.

                    http://ex-lege.info/%D0%A0%D0%A1/%D1...tic=conditions
                    Наборе , от къде ги изравяш тия образи ...със предишния Хайлукс и аз губих заден номер в една кална локва , ама бързо си го намерих на връщане. После като слязохме до цивилизацията с колегите се заехме да го монтираме ...и точно тогава мина едно ченге ...е размина ми се само с обяснение кое как
                    На нас клиренс ни трябва , не скорост

                    Коментар


                    • #11
                      От: проблем с рег табела

                      Колега я кажи как точно изчезна единия номер.

                      Коментар


                      • #12
                        От: проблем с рег табела

                        имали значение,нее открамнат,ако можеш да помогнеш кажи.

                        Коментар


                        • #13
                          От: проблем с рег табела

                          Колега на теб и Господ не може ти помогна !

                          Коментар


                          • #14
                            От: проблем с рег табела

                            Аз имам един познат в полицията и го попитах за случай като този. Отговори ми както ти е отговорил човека отгоре.Иначе на части и забраваш за това жилязо завинаги.Ако можеш да го бракуваш го бракуваш и край.А да не би стария собственик да си е взел номера заради неуредени задължения?

                            Коментар


                            • #15
                              От: проблем с рег табела

                              На мен преди две години ми откраднаха едната табела.
                              Подадох сигнал в полицията, от там я обявиха за издирване. След 2 седмици ми издадоха документ, че не са я намерили и с него ходих в КАТ за пререгистрация, дадоха ми нови номера и талони. Обаче колата си е на мое име.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X