Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Първата трета регистрационна табела за МПС в България

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Първата трета регистрационна табела за МПС в България

    Да не кажете, че не съм ви казал: http://isld.nl/126/treta-tabela-procedura/

    Публикувал съм официалните вътрешни правила за издаване на трета табела, заповедта, с която са утвърдени, както и решението на МВР, с което цялата тази информация ми е предоставена.

    Никъде в процедурата не се упоменава изрично монтирането на табелата с нит.

    Дали и къде занитването ѝ е аргументирано, дали не я занитват заради чл. 10, ал. 6 от Наредба I-45, тепърва ще се установява.

    Коментар


    • #47
      От: Първата трета регистрационна табела за МПС в България

      Първоначално публикуван от Петър Велков Преглед на мнение
      .....Вие си блъскайте спокойно с юмрук в масата, а аз като се преборя, пак ще пиша в блога
      ....Със здраве!
      Първоначално публикуван от Петър Велков Преглед на мнение
      Да не кажете, че не съм ви казал: http://isld.nl/126/treta-tabela-procedura/
      Чудесно, господин Велков, последвах с огромен кеф и линка, както и много съфорумци, вероятно. Към Вашите типажи бих добавил и хората, които са наясно с всичко, началниците им са кухи лейки, политиката и футболът са им вчерашен вестник и имат умственият ресурс да решат сичките проблеми с гладуващите деца в Сомалия, само че, точно в този момент, не им се занимава с това, щото трябва да разтоварят 20 тонен камион със стока.
      Ще бъде честно да прибавим и ТИЯ, дето бяха НИЕ и НАС, пък станаха ОНИЯ и ТЕ и сега НИ правят на маймуни...
      Добре дошъл във форума! Уверявам Ви, че тук ще намерите доста хора, които освен да, ъ-ъ-ъ-ъ-ъ "блъскат с юмрук по масата, докато Вие се борите...", правят и други, общественополезни неща.
      Приятна вечер.
      Сега, като го чета тва, май си е чист спам, нямащ нищо общо с темата. На всичкото отгоре, направо си е насочено към конкретен потребител, а не е свързано с обсъждания въпрос, а по едни по- строги критерии, би могло да се изтълкува и като заяждане по извадена от контекста, фраза. Властимащите да се заемат с въпроса и да направят така, че да не се допускат нарушения на правилата, ама и всички да са доволни. Ако го направим тук, ще оправим и Държавата.
      Последно редактирано от Тропчо; 18-03-16, 20:50. Причина: Сега, като го....
      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X