Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трябва ли ми тахограф ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Трябва ли ми тахограф ?

    Първоначално публикуван от Искрен Преглед на мнение
    Така е и аз съм се замислял за тея неща ама нали живеем в България трябва да ни е гадно и да ги караме нелегално тия камиончета . А аз доколкото съм запознат ако камиона е лично твой , и не е регистриран на фирма а на твое име , не ти трябва психо за да го караш. Ами то хубаво ще се монтира тахо , щесе узакони всичко но дали си струва цялата тая работа като се има предвид, че тоя камион ще се кара 2 седмици лятото и две седмици есента докато се прибере зърното след това си седи. А аз имам и още един въпрос газката (газ 53) самосвал се води общо тегло 7200 би трябвало да не и трябва но като те спрат и изискват макар че го ползваш за лични нужди и не търговска цел ?
    С ГАЗ 53 самосвал си караш без проблем. Имам познати с такива. И си минават ГТП на 6 месеца без тахограф.
    Ford Maverick II 2.3 XLT
    Ford Mondeo MK5

    Коментар


    • #17
      Я да повдигна темата малко с едно въпрос че.

      Какво е актуалното положение към момента с правоползването и изискуемите документи за употреба на товарни автомобили до 7.5 тона от частни лица и земеделски производители?

      Тахографи трябват ли?
      Докакво разстояние от адреса по регистрация могат да се ползват?
      Моля някой с актуална информация по въпроса да сподели.

      ​​​​​​​Благодаря предварително. 🙂
      Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
      Място и хора към които да принадлежи ...

      Коментар


      • #18
        До последно знам за физическо лице няма нужда и ограничения. За земеделци Колю да каже. Иначе наредба Н-8 е твоето четиво. Може и 33 да погледнеш, има оборудване на автомобила.
        Ford Maverick II 2.3 XLT
        Ford Mondeo MK5

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X