Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос относно регистрация като специален

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос относно регистрация като специален

    Знаи накратко ще опиша моя проблем,купих един мерцедес 709 с монтирана автоплатформа на него но по талон водещ се товарен.С лед перипети в декра защото опашката му беше по дълга от допустимото я скъсих и наново заварих.След тези интервенций от моя страна успешно минах декра и сега трябва да избера в кат как да регистрирам камиончето,като пътна помощ-спецялен или като автовоз-спецялен.Камиона ще го ползвам като пътна помощ и искам да попитам някой по запознат от вас как е по добре за мене да се регистрира та за в бъдеще да имам най малко проблеми от дай?
    0 8 76 36 8 542

  • #2
    От: Въпрос относно регистрация като спецялен

    Ами просто попадаш в различни регулационни режими. И при основна дейност пътна помощ не би трябвало пред теб въобще да стои въпроса с регистрация автовоз. Прочети наредбите и най-вече НАРЕДБА № H-3 ОТ 7 АПРИЛ 2009 Г. ЗА НЕОБХОДИМИТЕ МЕРКИ ЗА ИЗПЪЛНЕНИЕТО И ПРИЛАГАНЕТО НА РЕГЛАМЕНТ (ЕИО) № 3821/85. Обърни внимание на Чл. 3 ал.5 и се постарай да попаднеш там.
    Всяко друго решение, би те вкарало в недоразумение с неизвестен край и смисъл.
    Можеш да пледираш и за ал. 7 но тогава трябва да доказваш цел на упражнението пред орган с неизвестна и спорна компетентност.
    Абе имаш избор в кой филм да участваш! Та просто се съобрази внимателно с режисьорите и лошите!
    Последно редактирано от D.Dimitrov; 05-07-14, 23:40. Причина: допълнение
    GPS системи https://www.easytracking.bg/
    Пътна помощ навсякъде и по всяко време https://закъсах.бг

    Коментар


    • #3
      От: Въпрос относно регистрация като спецялен

      Тука се пише само за регламенти за тахографи и дигитални карти.И двете не ми трябват понеже специялните автомобили се карат без тахограф.Въпроса ми е ако има някой с пътна помощ да напише за какво най често ще се заяждат даяджийте.
      0 8 76 36 8 542

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X