Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Важно за хората загубили или сменили работата си през миналата година

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Важно за хората загубили или сменили работата си през миналата година

    http://dnes.dir.bg/news/nap-dohodi-d...-8516507?nt=11

  • #2
    От: Важно за хората загубили или сменили работата си през миналата година

    На някои хора цялото дюшуме им хлопа
    Офицялно от тази година държавата ще финансира всичко от глоби и актове, задължителните данъци и такси са за джобовете на хората от държавният апарат.
    За сметка на това може да се каже, че нищо не получаваме. Нито е правосъдие, нито полицейска защита и т.н. и т.н.
    Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
    И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
    вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

    Коментар


    • #3
      От: Важно за хората загубили или сменили работата си през миналата година

      Тази ако е в този раздел http://www.offroad-bulgaria.com/forumdisplay.php?f=31 ще има повече внимание.

      Коментар


      • #4
        От: Важно за хората загубили или сменили работата си през миналата година

        Струва ми се че скоро ще се наложи да използваме правите лопати "по предназначение"
        088455338две
        "Е нищо не пали като японските, палят като те видят да вадиш ключа от джоба"
        Джамбазов 2010г..

        Коментар


        • #5
          От: Важно за хората загубили или сменили работата си през миналата година

          Добре де, това защо? Прилича единствено на източник на глоби и тормоз. Даже и лобистки интерес няма в него.

          Коментар


          • #6
            От: Важно за хората загубили или сменили работата си през миналата година

            Тъй де - глоби. 200 000 не знаят за случката и хоп по 500 лв. Супер приход в хазната.
            подаръци за мъже от FACOM
            промоция на читави инструменти

            и на хоби такива

            тел. О879 Ч8Ч 2З5

            Коментар


            • #7
              От: Важно за хората загубили или сменили работата си през миналата година

              Интересно, какво ще измислят сега да глобят и пенсионерите, че те са много и само получават от бюджета. Ако тях ударят с по 500-1000 лв ще има едно половин милион измрели по градовете от глад.
              Тия ........ просто най-безцеремонно се подиграват с нас. Ама вълкът козината си мени, но нрава - не. Ей така си бяха рекетьорите - от тебе искам толкова - ама не съм изкарал толкова - да си!
              "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

              Коментар


              • #8
                От: Важно за хората загубили или сменили работата си през миналата година

                Аз се кефя най-вече на факта, че се опитват да вземат на босия цървулите.
                По-лесно ще стане с отстрел, те няма и да бягат много-много.
                подаръци за мъже от FACOM
                промоция на читави инструменти

                и на хоби такива

                тел. О879 Ч8Ч 2З5

                Коментар


                • #9
                  От: Важно за хората загубили или сменили работата си през миналата година

                  Като нямаме цървули - чорапите ще ни вземат!
                  И с правите лопати няма шанс да стане - саповете им отдавна са изгнили, а и няма кой да ги държи!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Важно за хората загубили или сменили работата си през миналата година

                    Поредния епизод на войната която България води срещу поданниците си...
                    И какъв е смисъла - да уплътнят работното време на многохилядния чиновнически персонал?
                    И защо тази ноявина излиза 2 дни преди крайния срок? Уж съм осведомен човек - чета, слушам новини но днес са първи път разбитам за тази "нова мярка" а представям си хората дето не ползват компютър кога ще разберат - когато им дойде писмото от съдия-изпълнител...
                    Или просто е поредния експеримент целящ да изследва праговете ни на търпимост...
                    Егати институциите, егати държавата!

                    Не е ли по добре темата да бъде преместена на по видимо място...
                    Последно редактирано от mendi; 29-04-11, 11:20. Причина: допълнение

                    Коментар


                    • #11
                      От: Важно за хората загубили или сменили работата си през миналата година

                      Управляващите намериха виновник за гафа:

                      - Решихте го вие от вестник "Сега"! Години наред този текст е бил вътре, но не е бил изпълняван, защото не е имало ефект от него, не е бил необходим. Тази година обаче, дни преди края на кампанията "Сега" повдигна въпроса. От своя страна данъчните не могат да кажат "не подавайте декларации", защото в крайна сметка в закона има такова изискване.
                      Тук е цялото интервю с председателя на Комисията по бюджет и финанси в НС:

                      http://www.segabg.com/online/new/art...d=5&id=0001101

                      Коментар


                      • #12
                        От: Важно за хората загубили или сменили работата си през миналата година

                        Не разбирам от политика,но това с тея данъчни деклараций бе много голяма простотия,или хитър ход да пълнят хазната с пари от бедни.То и аз очаквам може би глоба,щото нищо не съм подал,пък съм работил на две места.Ма и ний се наведени ходим и тъй докато напълно клекнем.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Важно за хората загубили или сменили работата си през миналата година

                          Ще ми е интересно да чуя някой, който наистина си е загубил работата (дано скоро да си намери) и е подал данъчна декларация да разкаже точно какво се е случило в данъчното.
                          Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Важно за хората загубили или сменили работата си през миналата година

                            Първоначално публикуван от NovemberCharlie Преглед на мнение
                            Ще ми е интересно да чуя някой, който наистина си е загубил работата (дано скоро да си намери) и е подал данъчна декларация да разкаже точно какво се е случило в данъчното.
                            Ами нищо .
                            Всъщност историята е на жена ми. Края на миналата година си смени работата и затова трябваше да се подаде въпросната декларация и писма някакви, че ги забравих от старият и новият работодател и нещо като изравняване, което излезе 2 (две) стотинки за възтановяване от държавата. То на всички дето трябва да я подадът ще им излезе изравняване + - 1-2 стотинки, а за чии им е .... незнам.

                            п.п. забравих да напиша, че го пратихме по пощата с обратна разписка.... хм като се сетих за това... още не ми е пристигнала обратната разписка
                            Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                            И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                            вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X