Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ще въвеждат тол такси

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Ще въвеждат тол такси

    Първоначално публикуван от asen3 Преглед на мнение
    Откакто ми откраднаха мерцедеса съм само със самурая и мога да ти кажа че и 100 м. няма равни без да друса. А за какво бяха винетките че нямам вече спомен кво ни лъгаха когато ги въведоха? ИИ кой ли ще е консиционер? БАДЖАНАКА ли?
    Винетката е, за да не те глоби чичко полицай. Аз поне друга полза не съм видял. особено бях избеснял, като обикалях по едно време из Сакара, по някакъв ултраразбит път, близо до границата и в средата на нищото, между 2 трапа, в които лека кола потъва до фаровете - табела "Винатка". Ай да ви ... ... ..., като нЕма кинти за ремонт, що сте я лепнали тая тъпа табела?? Не е само там де, ако се замисля, ще се сетя за поне 50 места подобни. Останалите 5000 вече ми се сливат
    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

    Коментар


    • #32
      От: Ще въвеждат тол такси

      Е това е проблема, не стига че ги храним цялата държавна паплач като си плащаме данъците, а трябва и рушвети да им даваме, защото им били ниски заплатите. Уточнявам че в това число не влизат тези които си вършат работата и не взимат рушвети. А ние пътища искаме да имаме. И все пак сме уникални, в цяла Европа парите за пътища на километър са колкото и за България но тука половината са за рушвети и с другата половина правим каквото можем, а то не е много и от къде да се вземат после пари за ремонтите на некачествените магистрали ако не от такси.

      Коментар


      • #33
        От: Ще въвеждат тол такси

        Логиката е железна...
        Онези дето могат да понесът все по високите застраховки, данъци, горива....са единствените дето още имат
        ...а щом и имат работа и могат да пълнят гориво за повече от 20лв. не са за изпускане...
        Те са мислили по въпроса....служебни коли, миграции на гастербайтери.., нашенци летовници...все матерял за доене..

        Одобрявам новото райониране и арендиране...
        Предлагам да се раздадът на катаджиите възлови кръстовища ..и храсти на аренда, така ще се реши проблема със заплатите и бюджета..

        Що дремат останалите министерства, та не внедряват подобни практики...
        СИЛНИТЕ КРАДАТ ОТ ЧУЖДИ ДЪРЖАВИ, СЛАБИТЕ - ОТ СВОЯТ НАРОД !

        Коментар


        • #34
          От: Ще въвеждат тол такси

          Първоначално публикуван от pe4en Преглед на мнение
          ...Що дремат останалите министерства, та не внедряват подобни практики...
          Хем знаеш, че форума е обществено достъпен, хем виж се какви идеи даваш... утре като ти лепнат такса "секс" за запълване на бюджета на Здравното (ми така де, щом имаш сили да е..ш, значи не си гладен) и данък "сън" (охо, спиш! значи не си изнервен, не си гладен и имаш къде да спиш, що пък да не праснат едно данъче?) в полза на бъдещата Марсианска мисия и ще я втасаме съвсем...
          О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

          Коментар


          • #35
            От: Ще въвеждат тол такси

            Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
            майка....бахмаааааааааааму. Ей, зорлем ще ме направят емигрант на стари години...
            Ами това е целта на занятието. "Впрочем това се доказва и от предварителните резултати от наскоро приключилото преброяване на населението на България – за 10 години е намаляло с 600 000 души, т. е. с по 5000 д./мес., 166 д./ден или с по 7 д./час ...." Е, то бива размотаване, ама чак толкова... Седим си ние тука и се шириме, а араби и евреи живеят из пустините, а вече и японците са на зор. Айде да ни няма...
            ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

            Коментар


            • #36
              От: Ще въвеждат тол такси

              Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
              Ами това е целта на занятието. "Впрочем това се доказва и от предварителните резултати от наскоро приключилото преброяване на населението на България – за 10 години е намаляло с 600 000 души, т. е. с по 5000 д./мес., 166 д./ден или с по 7 д./час ...." Е, то бива размотаване, ама чак толкова... Седим си ние тука и се шириме, а араби и евреи живеят из пустините, а вече и японците са на зор. Айде да ни няма...
              Офтопик :
              Така мислех и аз до скоро , обаче :
              Тези дето зорлем искат да ни направят емигранти , те изобщо нямат намерение да се изселват . Нещо повече : те възнамеряват да управляват не само сега , но и когато дойдат арабите и жълтите да се заселят тука .
              И те тука май ше им излезе крива сметката на управниците ! Щото ние вече видяхме на какво са способни арабите . Знаем много добре на какво са способни и онези жълтите , дето деликатеса им е варено куче . И хамериканците не можаха да ги "научат на демокрация " даже .
              Та тези същите няма да си мълчат ни кога се вдига горивото , ни като се вдигат данъците , ами ше се вдигнат като един !
              ... така че нашите властимащи едва ли ще намерят такова друго овче племе , та да си дерибействат на воля .

              ПС. Тези само 600 000 души за 10 години ? ... аз не вярвам . Изглежда броят и тези българи дето са забегнали чак в Патагония за тукашни .
              Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

              Коментар


              • #37
                Re: Ще въвеждат тол такси

                Очаква се скоро да въведат и такса "батко". Това за да не се налага да се чудим къде отиват парите за пътищата.
                Jeep Wrangler YJ 5.9 МТ 1990/Suzuki Samurai 1.6 MT 1990/Chevrolet M1028 6.2D AT 1984/Jeep Cherokee XJ 4.0 AT 1997/Jeep Grand Cherokee WK 5.7 AT 2005
                http://www.facebook.com/JeepBG
                LZ1GGC

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X