Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ще въвеждат тол такси

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Ще въвеждат тол такси

    Акцизът на цигарите и алкохола е основен приходоизточник не на бюджета, а на черните каси на партиите. Той па за здравеопазване трябваше да иде, ...

    Коментар


    • #17
      От: Ще въвеждат тол такси

      Споко бре !

      Вижте к`во пише : "...Очаква се новите пътни такси да бъдат въведени тестово през 2015 година..."

      Тогава сегашното правителство няма да е на власт , а следващото ще е социалистическо и ще отмени тази несправедливост .
      Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

      Коментар


      • #18
        От: Ще въвеждат тол такси

        Един дол дренки са.Долни комунисти.

        Коментар


        • #19
          От: Ще въвеждат тол такси

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          Аз, като домоуправител, мога да те уверя, че това е крайно належащо.
          офф//
          Шегувах се разбира се, предполагам си се досетил .

          То и тея такси от 2.50 мин. дето гласят нищо не са, че от тях май за текущи ремонти щели да се заделят. Ама пак до някъде бива, че сега няма как да накарат някой да поеме отговорност като домоуправител, т.е. липсва някакъв стимул, а нещатата свързани с дейността май не са малко.

          край на офф//
          сори за отклонението
          Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
          И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
          вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

          Коментар


          • #20
            От: Ще въвеждат тол такси

            Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
            Споко бре !

            Вижте к`во пише : "...Очаква се новите пътни такси да бъдат въведени тестово през 2015 година..."
            Нали се сещате,че това е след 2012.........а според календара на маите......

            Коментар


            • #21
              От: Ще въвеждат тол такси

              Аз да попитам- не е ли нужно първо да има алтернативни пътища за тези който нежелаят да минават магистрала. от София да Ботевград кой ли е алтернативния път?

              Коментар


              • #22
                От: Ще въвеждат тол такси

                Първоначално публикуван от asen3 Преглед на мнение
                Аз да попитам- не е ли нужно първо да има алтернативни пътища за тези който нежелаят да минават магистрала. от София да Ботевград кой ли е алтернативния път?
                Как кой?
                Старият през Витиня. Миналата година в пристъп на умопомрачение и мазохизъм минах от там
                Не бих повторил това изживяване. По-скоро бих минал през Бухово, Мургаш и от другата страна надолу
                Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
                Seat Leon 2007 1.9 TDI

                Коментар


                • #23
                  От: Ще въвеждат тол такси

                  Арабаконак,няма ли движение са много приятни пътища.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Ще въвеждат тол такси

                    Първоначално публикуван от FLY_FREE Преглед на мнение
                    Един дол дренки са.Долни комунисти.
                    Аааа , значи да си дойдем на думата ! ... та каква казваш беше алтернативата на бойко ?????
                    Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Ще въвеждат тол такси

                      Това е в другата тема.Никога не съм казвал че Станишев и сие са алтернатива.По скоро съм твърдял че боко икомпания са друго кланче на БКП и ДС - отритнатите и непуснати във властта преди ,сега използват да си мажат филията дебело.
                      А мене това ми е противно и долно.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Ще въвеждат тол такси

                        Първоначално публикуван от asen3 Преглед на мнение
                        Аз да попитам- не е ли нужно първо да има алтернативни пътища за тези който нежелаят да минават магистрала. от София да Ботевград кой ли е алтернативния път?
                        Задължително е!!!
                        И то да е проходим не само за "Оф роуд"
                        сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                        dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                        Коментар


                        • #27
                          От: Ще въвеждат тол такси

                          майка.... да... в... и ... ... ... ... .... .... .......... ..... ........ ....... .. ............. ...
                          Не, че нещо, ама вчера се наложи да отскоча до Пловдив и обратно. И тъй като нямаше време за глезотии, хванахме по магистрала Тракия. баси ужаса, окапаха ми бъбреците от Първомайския ртазклон нататък, при условие, че не съм карал с повече от 120 (нормално 110), с чисто нови амортисьори съм и в общи линии - с шосейни гуми. За Пазарджишката отсечка пък въобще не ми се говори какъв е танков полигон (или поне беше доскоро, не съм минавал от 2-3 месеца).
                          И ако за това "алтернатичвно лечение на камъни в бъбреците" ще трябва да плащам допълнително - бахмаааааааааааму. НЯМА ПЪК!
                          Жената и без това ми пили на главата за Патрул от 2 години, най-накрая ще взема да я послушам, майната им и на магистралите и на винетките и на всичките пед...сти.

                          Ей, зорлем ще ме направят емигрант на стари години... млъквам, че съм на косъм от бан-а...
                          О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                          Коментар


                          • #28
                            От: Ще въвеждат тол такси

                            А добрутро !
                            Аз кога ви казвам че в България не умеем да строим пътища , все ше се намерят хора засегнати да ме убеждават защо е така , или пък че с Мерцедес си вози меко .
                            Убаво , ама я се качете в една празна Газ-ка и подкарайте по която си изберете "магистрала" и ако намерите отсечка по-дълга от 100 м. , по която да не друса - свиркайте !

                            Има още нещо : аз съм ЗА тол таксите при едно условие : щом магистралите са строени с държавни пари ( аз го разбирам с пари и от моя джоб) , то и аз искам процент от печалбата като нацвъкат будките и бариерите .
                            Няма да гласувам за правителство , което ще "приватизира" магистралите и ше ги даде на едни наши фирми да ги експлоатират ( разбирай: да обират парсата в буквалния смисъл) !

                            ПС ... но като виждам накъде отиват нещата ... все пак не е толкова зле : и без друго офроуд скоро няма да остане , поне ще намерим приложение на джипките : по "първокласните" и второкласните пътища на Родината . Изобщо по офаутобаните
                            Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Ще въвеждат тол такси

                              Откакто ми откраднаха мерцедеса съм само със самурая и мога да ти кажа че и 100 м. няма равни без да друса. А за какво бяха винетките че нямам вече спомен кво ни лъгаха когато ги въведоха? ИИ кой ли ще е консиционер? БАДЖАНАКА ли?

                              Коментар


                              • #30
                                От: Ще въвеждат тол такси

                                Първоначално публикуван от asen3 Преглед на мнение
                                ИИ кой ли ще е консиционер? БАДЖАНАКА ли?
                                Ти как мислиш–няма друг кой да е

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X