Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Внос на Джип от Австрия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Внос на Джип от Австрия

    Здравеите колеги.
    Предварително се извинявам ако не е тук мястото на темата която пускам.
    Искам да чуя вашето мнение за внос на джип от Австрия.Плюсове минуси,по отношение на пътища ,метеорологични условия и как се отразява това на купето по отнощение на ръжда.Австрииците потдържат ли в добро техническо състояние автомобилите си.Знам ,че наи потдържани са колите в Германия,технически ,а по отношение на ръжда в Италия.
    Поздрави.

  • #2
    Re: Внос на Джип от Австрия

    Нееееееееееееееееееееееееееееееееееееееедей!!!

    моя е от там!!!


    Слагат химикали в лугата, или незнам и аз к'фо, ама изгнива отдолу за 0 време!

    Коментар


    • #3
      Re: Внос на Джип от Австрия

      Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
      Нееееееееееееееееееееееееееееееееееееееедей!!!

      моя е от там!!!


      Слагат химикали в лугата, или незнам и аз к'фо, ама изгнива отдолу за 0 време!
      Какво имаш в предвид.Бъди по конкретен.

      Коментар


      • #4
        Re: Внос на Джип от Австрия

        ами не се носи добра слава за Австрия, чувал съм за доста изгнили машини. знам, че слагат химикали в лугата зимата, които причиняват неистово гниене...

        Коментар


        • #5
          Re: Внос на Джип от Австрия

          аз си купих кола от там 99година производство и нямаше прагове и всички тръби на спирачките и горивопровода се наложи да ги сменя ...изгнили бяха така че.........

          Коментар


          • #6
            Re: Внос на Джип от Австрия

            Мойта бивша "джипка" (Опел Корса) дойде от австривя и беше в перфектно състояние и на смешна цена (само митото я оскъпи). 5 години по късно, в българия вече беше в доста по-лошо състояние, но като я взехме (15 годишна) беше перфектна. А както знаем опел са измислили ръждата.
            Technical Rescue Direct - life lies in courage
            http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

            Коментар


            • #7
              Re: Внос на Джип от Австрия

              ако се кара /само/ 2-3 години след докарването, няма никакъв проблем с ръждата... а в момента е много по-добре да сменяш колите 2-3-та употреба през година-две, отколкото да се вкопчиш в някоя и да хвърлиш купища пари за ремонти... и все да излиза по нещо ново...
              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

              Коментар


              • #8
                Re: Внос на Джип от Австрия

                При закопуване на автомобил 2-ра употреба,винаги има и голяма доза късмет.Може да поподнеш на добра и поддържана машина,но може да си купиш и пълен боклук.Преди нова година правих няколко автомобила нов внос от Австрия,по-изгнили неща не бях виждал.На едно BMW 7-мица задният капак и вратите се разпадаха,а един голф имаше дупка на тавана над предното стъкло.Не твърдя,че тези няколко коли показват цялостната картина на вноса от Австрия,но към колите от там трябва да се подходи с особенно внимание.Успех.
                Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                Коментар


                • #9
                  Re: Внос на Джип от Австрия

                  Всичко зависи от качеството на изработка на самия автомобил и от собственика колко и каде го е карал и колко често го е чистил.
                  Мойто Ауди е от Австрия и ръжда се появи някъде към 16-17тата му година, т.е. след 8 години в България.
                  ONROAD & OFFROAD ONLY WITH ALLWHEEL PERMANENT DRIVE

                  Коментар


                  • #10
                    Re: Внос на Джип от Австрия

                    Първоначално публикуван от mslavchev Преглед на мнение
                    Мойто Ауди е от Австрия и ръжда се появи някъде към 16-17тата му година, т.е. след 8 години в България.
                    Ама нали уж ауди не гние?
                    LZ1PER

                    Коментар


                    • #11
                      Re: Внос на Джип от Австрия

                      Първоначално публикуван от taran Преглед на мнение
                      При закопуване на автомобил 2-ра употреба,винаги има и голяма доза късмет.Може да поподнеш на добра и поддържана машина,но може да си купиш и пълен боклук.Преди нова година правих няколко автомобила нов внос от Австрия,по-изгнили неща не бях виждал.На едно BMW 7-мица задният капак и вратите се разпадаха,а един голф имаше дупка на тавана над предното стъкло.Не твърдя,че тези няколко коли показват цялостната картина на вноса от Австрия,но към колите от там трябва да се подходи с особенно внимание.Успех.
                      Съгласен съм с горното, но мисля че най-важното е автомобила да те вдъхновява. Мисля, че каквото и да е генерално мнение за колите в дадена държава не е вярно. Важно е моментното състяние и късмета! Като разгледаш возилото, ще разбереш, че е твоето! Късмет!
                      VARADERO SD2

                      Коментар


                      • #12
                        Re: Внос на Джип от Австрия

                        Първоначално публикуван от peppy76 Преглед на мнение
                        Ама нали уж ауди не гние?
                        Може би алуминиевите А2 А8
                        ONROAD & OFFROAD ONLY WITH ALLWHEEL PERMANENT DRIVE

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X