Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой пикап да избера? Toyota Hilux vs Nissan Navara vs Mitsubishi L200

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Кой пикап да избера? Toyota Hilux vs Nissan Navara vs Mitsubishi L200

    Първоначално публикуван от 1.4 Преглед на мнение
    Оказа се, че няма разлика в разхода, но 3л. тегли повече. На магистралата Сф.-Пв. в баира на горе около тунела ускорява еднакво празен и с 1,2т.
    По-големите обеми винаги ГРАДСКО горят повече. Освен това се надявам че не вярваш по-голямата мощност да идва от повечето въздух минал през двигателя. Ама това е толкова коментирано че чак не ми се пише...
    ВѢРНОСТЬ И ПОСТОЯНСТВО

    Коментар


    • #62
      До: Кой пикап да избера? Toyota Hilux vs Nissan Navara vs Mitsubishi L200

      Първоначално публикуван от D-MAX Преглед на мнение
      Ама това е толкова коментирано че чак не ми се пише...
      Добре че оставяш коментарите, аз ги имам и двата варианта. Колегата пита и аз му казвам как е положението с Hilux-ите пък дано си избере подходящия за него. Успех с покупката.

      Коментар


      • #63
        До: Кой пикап да избера? Toyota Hilux vs Nissan Navara vs Mitsubishi L200

        Toyota Hilux fails the Moose test
        Последно редактирано от kinex; 24-08-08, 20:09.

        Коментар


        • #64
          До: Кой пикап да избера? Toyota Hilux vs Nissan Navara vs Mitsubishi L200

          Много гадно - и аз съм тръгнал да си купувам Hilux - ще трябва да карам с два бордюра отзад

          Ето това трябва да се гледа: http://www.youtube.com/watch?v=Lrk6vsb77xk

          Както и продължението: http://www.youtube.com/watch?v=YfZDtC9kjVk


          Коментар


          • #65
            До: Кой пикап да избера? Toyota Hilux vs Nissan Navara vs Mitsubishi L200

            Това не се отнася за новия Хилукс от магазина.

            А иначе за Moose теста си е съвсем така....

            Коментар


            • #66
              До: Кой пикап да избера? Toyota Hilux vs Nissan Navara vs Mitsubishi L200

              Първоначално публикуван от Deyan108 Преглед на мнение
              Много гадно - и аз съм тръгнал да си купувам Hilux - ще трябва да карам с два бордюра отзад
              Гадно е. Аз си направих сам статистика:
              L200-Скорости и 4х4 +блокаж и отзад -най-добре
              Navara - мотора добър, блокаж отзад
              HILUX - мотора добър, друго няма

              Докато разпитвах ми попадна Navara 2004г. за 15000лв и спрях да питам.Това е предпоследния модел. Сега е на 200000км.
              Наложи се да сменя накладките отпред.
              Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
              Към модераторите-А изтрийте го сега.
              Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

              Коментар


              • #67
                До: Кой пикап да избера? Toyota Hilux vs Nissan Navara vs Mitsubishi L200

                И Аутобилд смятат така.
                Гори ама въри к'о мързи ви да наливате ли?

                Коментар


                • #68
                  До: Кой пикап да избера? Toyota Hilux vs Nissan Navara vs Mitsubishi L200

                  Само да кажа:
                  И на моята Тойота има блокаж отзад




                  Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
                  Гадно е. Аз си направих сам статистика:
                  L200-Скорости и 4х4 +блокаж и отзад -най-добре
                  Navara - мотора добър, блокаж отзад
                  HILUX - мотора добър, друго няма

                  Докато разпитвах ми попадна Navara 2004г. за 15000лв и спрях да питам.Това е предпоследния модел. Сега е на 200000км.
                  Наложи се да сменя накладките отпред.
                  Three witches watch three Swatch watches.
                  Which witch watch which Swatch watch?

                  Коментар


                  • #69
                    До: Кой пикап да избера? Toyota Hilux vs Nissan Navara vs Mitsubishi L200

                    Първоначално публикуван от jamiemirror Преглед на мнение
                    quadra, имаш право за комбинацията. Тествах този понеже от ХайЛукс само това дадоха за тестдрайв. Аз лично се насочих към 2.5 дизелка екстра-кеб (кабина и половина) 4Х4 с ръчни скорости, към 44000лв. е. Базовия 4Х2 единична кабина е под 32000лв.
                    Инак е въпрос на предпочитания, не искам американче принципно (притеснявам се за поддръжката и здравината най-вече, освен това предпочитам ръчни скорости). Основната причина да залитна към Тойота е недоверието ми в алиансите на Митсубиши и Нисан с европейски производители.
                    Ако те интересува базов модел с климатик имам за продаване на 2год. 34000км закупен чисто нов.

                    Коментар


                    • #70
                      До: Кой пикап да избера? Toyota Hilux vs Nissan Navara vs Mitsubishi L200

                      Според мен по дория вариант е Isuzu D-MAX казвам това от лични впечатления , но и много зависи за каква цел си копуваш пикап и какво искаш да правиш с него
                      Живей всеки ден така все едно ти е последен, защото рано или късно ще се окажеш прав
                      :D

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X