Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бихте ли ми казали кое е за предпочитане от Паджеро,Тойота,Гранд Чероки и Ренджа

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Бихте ли ми казали кое е за предпочитане от Паджеро,Тойота,Гранд Чероки и Ренджа

    става въпрос за дизел и кой двигател е по здрав,като се има впредвид че то все пак е машина

  • #2
    От: бихте ли ми казали кои е за предпочитане от Паджеро,Тойота,Гранд Чероки и Ренджа

    От изброените за дизел най добре е Тойота може и Паджеро но с 2.8л,но и Ренж Ровера е добьр,заиси за какво ще се ползват.Предпочитане е много общо понятие....Вьв форума има много писано кое,за какво как и т.н.Добре е да прочетеш малко и тогава ще знаеш точно какво да питаш и сьс сигурност ще получиш добьр отговор от колегите.Позрави...

    Коментар


    • #3
      От: бихте ли ми казали кои е за предпочитане от Паджеро,Тойота,Гранд Чероки и Ренджа

      Според мен Тойота или Паджеро и на двата автомобила са им здрави двигателите, а и са по масови от другите посочени от теб така, че сигурно ще има и повече части за тях дори и да се счупят. Но зависи за какво мислиш да го използваш.

      Коментар


      • #4
        От: бихте ли ми казали кои е за предпочитане от Паджеро,Тойота,Гранд Чероки и Ренджа

        За Паджерото мога да ти кажа,за другите изброени от теб марки нямам наблюдение.Две години карах 2.8 тди къса база,автоматик,доста километри му навъртях освен масла,филтри,гресиране редовно и най-вече нафта друго нищо не съм му правил.Никакви ядове с машината.Скоро го продадох в идеално за годините си състояние.Ползвах го за лек офроуд,за тръпката и повече по асвалт сега съм се насочил към по мощна машина,то така се почва.Успех в избора!

        Коментар


        • #5
          От: бихте ли ми казали кои е за предпочитане от Паджеро,Тойота,Гранд Чероки и Ренджа

          Първоначално публикуван от стоян84 Преглед на мнение
          става въпрос за дизел и кой двигател е по здрав,като се има впредвид че то все пак е машина
          Много ти е неясен въпроса.
          Трябва да уточниш и години на производство и конкретни двигатели.
          На Гранд Чероки,нямат собствен дизел–слагат на VM-motori или на Mercedes.В Рейнджа,се слага пак VM-motori,после на BMW, и в още по-новите е на PSA(а може да има и други).Много рядко,може да се намери и Рейндж Класик,с английския мотор 200/300Tdi.
          В Тойота също има модел с двигател на VM-motori,но иначе техните са си ОК.
          Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

          Коментар


          • #6
            От: Бихте ли ми казали кое е за предпочитане от Паджеро,Тойота,Гранд Чероки и Ренджа

            Дайте да сравняваме определени мотори, щото всяка от изброените марки има по няколко вида дизелови мотора. Много е неясна темата.
            "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X