Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвети и мнения за Mercedes Vito

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Съвети и мнения за Mercedes Vito

    kolio33,кой модел имаш предвид?

    Коментар


    • #17
      До: Съвети и мнения за Mercedes Vito

      Ами Мултиван май беше доста ки карат на запад и все пак Фолксваген са измислили бусовете )



      http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...523&f1=details здрав имам предвид но като модел можеш да се ориентираш

      http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...942&f1=details по-скоро този!
      Тези са ми от любимите
      Последно редактирано от Николай Шиваров; 14-04-10, 13:47.
      --------------------------------------------------
      [FONT=Courier New]понякога седя и си мисля, а понякога само си седя......

      Toyota Yaris 1.0 VVTI :)
      [/FONT]

      Коментар


      • #18
        До: Съвети и мнения за Mercedes Vito

        Хмм,благодаря,ще помисля по този повод,ще намеря едно такова за проба пък да видим какви ще са впечатленията.

        Коментар


        • #19
          От: До: Съвети и мнения за Mercedes Vito

          Гледам темата е от април , и незнам какво си решил, но аз сьщо питах за Вито и всички казваха -бягай далече от него .Аз пьк взех такава кола - СДИ-112. с рьчни скорости -за сега сьм много доволен и даже сьм влюбен в него .Всичко е вьпрос на кьсмет.
          не казвай всичко но знай какво казваш

          Коментар


          • #20
            От: До: Съвети и мнения за Mercedes Vito

            здравеите приятели. имам един вапрос кам вас.преди известно време си купих мерцедес вито 2.3тд (1996) и въпроса ми е тъи като тъблото ми е бес оборотомер може ли да се сложи тъбло с оборотомер от по нов модел вито 2000г на пример.БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО

            Коментар


            • #21
              От: До: Съвети и мнения за Mercedes Vito

              Първоначално публикуван от BOBI_VITO Преглед на мнение
              здравеите приятели. имам един вапрос кам вас.преди известно време си купих мерцедес вито 2.3тд (1996) и въпроса ми е тъи като тъблото ми е бес оборотомер може ли да се сложи тъбло с оборотомер от по нов модел вито 2000г на пример.БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО
              Не помня вече - доста време мина откак ръчках вито - но погледни следното :
              Ако е със жило шанс да се нагласи има някакъв.
              Ако не е с жило -демек в таблото идват само кабели - зарязваш тая идея със смяната на таблото и си караш Витото както си е.

              Коментар


              • #22
                От: Съвети и мнения за Mercedes Vito

                Предполагам, че читав ел. техник може да вземе сигнал от алтернатора /май от диодите се вземаше/ и да си присадиш някъде допълнителен оборотомер. Правил съм тази процедура на дизелов Голф 2, който оригинално няма оборотомер. Смених таблото с такова от турбодизел и взех сигнал от алтернатора. Алтернаторите на турбодизеловите си имат извод за букса маркиран W, ако не греша.

                Коментар


                • #23
                  От: До: Съвети и мнения за Mercedes Vito

                  [QUOTE=Даниел Чобанов;1116967]
                  Първоначално публикуван от pilota7222 Преглед на мнение
                  2.2CDI,който е дюза-помпа!
                  Няма нищо общо с помпа дюза!
                  Така е-то няма и 2.3D двигател на МВ, ама карай-приказка да става...

                  П.С. За мерцовете слушайте brpi-няма да сбъркате!
                  Последно редактирано от mbenz; 14-12-13, 18:25. Причина: допълнение
                  много автомати-слаби резултати!

                  Коментар


                  • #24
                    От: До: Съвети и мнения за Mercedes Vito

                    Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
                    А какво мислите за 4Matic версията?
                    Имаме и такъв служебен - ама е нов, на 1 г - освен 4Matic-a, е с автоматик и климатик... иначе е товаро-пътнически, т.е. не е много изолиран и луксозен за пътниците - с 2 реда обикновенни седалки, чат-пат ходим и по черни пътища в провинцията, ама те са далеч от off road-a или пътищата в БГ... вече е на 40 000 км, капака на двигателя се отваря само за наливане на течност на чистачки, освен в сервиза евентуално... вече и рима: автоматик- за бус - си е плюс...
                    Справя се добре на леко кално (друга кал просто няма) - мокро и на сняг - със зимни гуми естествено...
                    Последно редактирано от ivied; 14-12-13, 18:52. Причина: автоматик- за бус - си е плюс

                    Коментар


                    • #25
                      От: До: Съвети и мнения за Mercedes Vito

                      Ако колегата търси вито от първо поколение,то единственият хубав мотор е 110д на вито с простата помпа....

                      Коментар


                      • #26
                        От: Съвети и мнения за Mercedes Vito

                        Здравейте,
                        Ние си купихме Мерцедес Вито като ново през 2004година. Да ти кажа разхода е сравним с лек автомобил, проблеми не сме имали с буса никакви. Дори сега като се замисля не се сещам да сме сменяли нещо по него (изключая масла, филтри, ремъци и прочие). Много здрави машини се оказаха. Относно двигателя и скоростната кутия да не се замисляш. Никакви проблеми.

                        Коментар


                        • #27
                          Zdr imam problem s regolatora na vazdoha za tyrboto seki mesec gori ot kakvo moje da e mercedes vito 2.2 sdi

                          Коментар


                          • #28
                            Никии, Ники, оправи първо българският, после ще стане и регулатора.
                            Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                            Коментар


                            • #29
                              Първоначално публикуван от Niki shterev Преглед на мнение
                              Zdr...
                              Zdr ko sta?
                              Не чета коментари и не отговарям на такива.

                              И коментаторите...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X