Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Nissan Primera или VW Passat

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Nissan Primera или VW Passat

    Тъй като темата съм я отворил аз, да ъпдейтна. Пасата за за 6 години нито един дефект. Та толкова е скучен, че бащата няма повод да го смени. Та така за ВАГ автомобилите.
    Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
    Drag Grand Canyon Daily
    Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
    LZ1JYM

    Коментар


    • #47
      От: Nissan Primera или VW Passat

      Първоначално публикуван от kra_kra Преглед на мнение
      Сядал ли си вътре в такава кола? Ако не си седни първо и виж как е, това табло сложено на средата не е за всеки.
      Централната конзола не ми е проблем

      Коментар


      • #48
        От: Nissan Primera или VW Passat

        Първоначално публикуван от Jimi Преглед на мнение
        Тъй като темата съм я отворил аз, да ъпдейтна. Пасата за за 6 години нито един дефект. Та толкова е скучен, че бащата няма повод да го смени. Та така за ВАГ автомобилите.
        Е, ако пасатът е този от 88 до 96 - няма нищо за чудене. Една от наистина здравите коли от едно време. Вече не правят такива, ВАГ също.

        Коментар


        • #49
          От: Nissan Primera или VW Passat

          Цитирам Кольо:''Не мога да разбера защо хората си причиняват ВАГ при положение че японците още правят коли''.
          Yamaha Yz450F
          Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
          Всичко с ''рошави''гуми!

          Коментар


          • #50
            От: Nissan Primera или VW Passat

            Първоначално публикуван от Jimi Преглед на мнение
            Тъй като темата съм я отворил аз, да ъпдейтна. Пасата за за 6 години нито един дефект. Та толкова е скучен, че бащата няма повод да го смени. Та така за ВАГ автомобилите.
            Сигурен съм, че е така. Попаднали сте на запазена бройка от най-здравото и евтино за поддръжка поколение на Пасат. За съжаление с Б5 и по-новите не е така.

            Обаче тъст ми кара същия и по скапана кола не съм видял. Вярно, че я взе изтормозена. Последно имаше сцепено бутало и последващ основен ремонт на двигателя.. Преди това тръсна към 400 лв за ремонт на цялата предница. Амортисьорите и 4-те са леш. Имаше кърпене и боядисване - всички калници и врати бяха пуснали ръжди. По-интересното е, че колата е внос от Италия (преди 12 г.) и дъно, прагове и греди не бяха мръднали.

            Та най-важното е да уцелиш запазена бройка, а не толкова марката

            Иване, ти също се хвалиш, но и твоята Мазда е от по-старото поколение - 626. Със 6-ците нещата не стоят така. Примера Р11 също няма нищо общо с Р12 като здравина.

            Общо взето, вече нищо не е като едно време.
            Nissan Terrano 2,7 TDI

            Коментар


            • #51
              От: Nissan Primera или VW Passat

              Колко трябва да мине без проблем една кола, за да се смята, че е здрава? 200 хил., 300 хил. 500 хил.? Като казвам без проблем, имам в предвид без абсолютно никакви проблеми.
              יעבור
              «И това ще мине»

              Коментар


              • #52
                Nissan Primera или VW Passat

                200 без, 300 с някой не много скъп ремонт. После божа работа.
                Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
                Drag Grand Canyon Daily
                Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
                LZ1JYM

                Коментар


                • #53
                  От: Nissan Primera или VW Passat

                  Първоначално публикуван от bullet_pk Преглед на мнение
                  Сигурен съм, че е така. Попаднали сте на запазена бройка от най-здравото и евтино за поддръжка поколение на Пасат. За съжаление с Б5 и по-новите не е така.

                  Обаче тъст ми кара същия и по скапана кола не съм видял. Вярно, че я взе изтормозена. Последно имаше сцепено бутало и последващ основен ремонт на двигателя.. Преди това тръсна към 400 лв за ремонт на цялата предница. Амортисьорите и 4-те са леш. Имаше кърпене и боядисване - всички калници и врати бяха пуснали ръжди. По-интересното е, че колата е внос от Италия (преди 12 г.) и дъно, прагове и греди не бяха мръднали.

                  Та най-важното е да уцелиш запазена бройка, а не толкова марката

                  Иване, ти също се хвалиш, но и твоята Мазда е от по-старото поколение - 626. Със 6-ците нещата не стоят така. Примера Р11 също няма нищо общо с Р12 като здравина.

                  Общо взето, вече нищо не е като едно време.
                  Мнението ми е най-вече за цените на поддръжка, които при VW не са по-ниски. А аз съм я купил защото е от последната от старото поколение, доближаваща визия на новото.
                  Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                  Телефон - в профила!

                  Коментар


                  • #54
                    От: Nissan Primera или VW Passat

                    Ами те на толкова (около и над 300 000) идват тук "КАТО НОВА!!!!!!!!"

                    Коментар


                    • #55
                      Nissan Primera или VW Passat

                      Зависи. Както казваше един познат "автоджамбаз" - те си плачат да ги излъжеш. Няма как хем да е евтино, хем ново. А в България върви евтиното.
                      Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
                      Drag Grand Canyon Daily
                      Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
                      LZ1JYM

                      Коментар


                      • #56
                        От: Nissan Primera или VW Passat

                        Първоначално публикуван от kartechar Преглед на мнение
                        Ами те на толкова (около и над 300 000) идват тук "КАТО НОВА!!!!!!!!"
                        Ама без ДДС-то
                        Ford Maverick II 2.3 XLT
                        Ford Mondeo MK5

                        Коментар


                        • #57
                          От: Nissan Primera или VW Passat

                          Първоначално публикуван от ivo929 Преглед на мнение
                          Цитирам Кольо:''Не мога да разбера защо хората си причиняват ВАГ при положение че японците още правят коли''.
                          Много вярно.Обаче тия за нашия пазар са с преобладаващо японско име , другото си е европейско.
                          Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                          Коментар


                          • #58
                            От: Nissan Primera или VW Passat

                            Първоначално публикуван от Jimi Преглед на мнение
                            Зависи. Както казваше един познат "автоджамбаз" - те си плачат да ги излъжеш. Няма как хем да е евтино, хем ново. А в България върви евтиното.
                            Тази тема и без друго се отклони, та да кажа и аз нещо в подкрепа на горното мнение-имам приятел "джамбаз,та и той ми каза същото!! Оставил ЕДИН път кола на реалните 360 000км.Каза че който я е видял,всеки е казал-Ааааа,тая е на много километри! Държал я така 2 месеца, и нищо! Всички се плашели,като видели километража! Върнал я на 1450001и я продал на третия ден! Каза-пробвах,ама НЕ СТАВА! Трябва да ги лъжа,тогава са доволни! Та така .....
                            088пет722пет99
                            http://www.hydropompi.com/

                            Коментар


                            • #59
                              От: Nissan Primera или VW Passat

                              Първоначално публикуван от Jimi Преглед на мнение
                              200 без, 300 с някой не много скъп ремонт. После божа работа.
                              Ънджък де! Ама ние чакаме от кола но 500 хил. да няма проблеми. Ами ще има, ако ще не японска да е, марсианска да е.
                              יעבור
                              «И това ще мине»

                              Коментар


                              • #60
                                От: Nissan Primera или VW Passat

                                Като купувах последната си кола, след като вече я платих и получих повече от прилична кола на много добра кола почти директно попитах джамбазина защо я дава за толкова и има ли нещо скрито. Човека директно ми каза - хората търсят или кола до 10-12 години или до 101к.с. ако е по-става от 10-12 години. Тая я купих просто защото много ми хареса и беше на добра цена, знаех, че ще я продам без проблем на тая цена която мен ме устройва.
                                Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                                Телефон - в профила!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X