Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнения за Мицубиши Паджеро 3

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мнения за Мицубиши Паджеро 3

    Здравейте!

    Моля, за малко мнения за Паджеро 3. Бензин. Дизел не ме интересува. Има ли Паджеро 3-то поколение бензин, което не е GDI. В смисъл да може да се сложи газова уредба... И още нещо – чета в стари теми за някаква драма с ремонт на задното окачване. Каква точна е драмата и още ли е драма, или вече не е такъв проблем?

  • #2
    Модела за Северна америка е Монтеро и там двигателя си е стария 197 кс. Предлагат се два варианта, 3.5 и 3.8 , като последния се избягва заради скъпите части на двигателя.
    Драма със задното окачване няма.
    Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
    New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

    Коментар


    • didooo
      didooo коментира
      Редактиране на коментар
      Би ли пояснил , коя част от двигателя на 3.8 е по-скъпа от същата част в 3.5 ?
      Щото наивно избрах прилично вървящия 3.8 с 250hp , пред дир.впръскване и по-слаб 3.5 и тъй вече 50к км и половин година .
      Чак драма не е -реглажните втулки и на предницата и на задницата , често излизат с МАМАТА , с рязане , оксижен , или друго дето не ща да гледам . Моите ги свалих и тунинговах с гресьорки превантивно

  • #3
    Вече може да се слага газ на тези двигатели .
    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

    A1+

    Коментар


    • Двигателист
      Двигателист коментира
      Редактиране на коментар
      Да, но по-добре не. Каквото и да ти казват газаджии и вносители, или каквото и да пише на теория в брошурите на производители на газови уредби... По-добре недей. Или пък е много скъпо, което го обезмисля

    • didooo
      didooo коментира
      Редактиране на коментар
      Тоя филм на двг с дир.впр. да слагам газ , от тия дето пръска и бензин на няколко си впръсквания газ (през бензиновите инжектори) , съм го гледал и беше кофти .
      А от тия газови , дето газа е в течна фаза , не съм карал . Там цената на устройството ме спира да го сложа на кола за 10-20к

  • #4
    Първоначално публикуван от New hope Преглед на мнение
    Модела за Северна америка е Монтеро и там двигателя си е стария 197 кс. Предлагат се два варианта, 3.5 и 3.8 , като последния се избягва заради скъпите части на двигателя.
    Драма със задното окачване няма.
    Да разбирам, че за Европа няма бензин с недиректно впръскване? Чак при Паджеро 4? Или и там 3.8 e с директно?
    Последно редактирано от Двигателист; 23-08-21, 20:43.

    Коментар


    • New hope
      New hope коментира
      Редактиране на коментар
      Да, всички са гди. Двигателите 3.8 не са гди . На 3-та си е с обикновенни глави а на 4-та е Мивек.

  • #5
    При Паджеро 4 няма проблем с газифицирането както при 3-ката.
    Който търси , намира !
    Човекът е човек, когато е на път !

    Коментар


    • #6
      Поразпитай как се газифицират опелските изчадия JTS, които се монтират в Алфа Ромео. Нещо от рода 9 впръсквания газ и 1 бензин, не съм се старал да помня, щото не ги харесвам(това опелите де). И е скъпичко
      "Ob Arm, ob Reich, im Tode gleich“
      Русофилия: Тежка, наследствена незаразна болест, която не се лекува и от която за съжаление не се умира. Същата е дефиницията и за шизофрения.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X