Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Jeep grand cheroke 2.7 crd quadra drive

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Jeep grand cheroke 2.7 crd quadra drive

    Здравейте колеги, преди 5 дена станах собственик на jeep grand cheroke 2.7 quadra drive, нормално ли е когато превключва автомата от предна скорост D към задна R да се усета някакво напъване с леко разклащане на джипа, в движение скоростите 1-2-3-4 се редят нормално без лашкане или предърпване, Но от задна R към предна D и обратно има някакво предърпване, леко се разклаща джипа, това нормално ли е

  • #2
    Въпроса ми е малко тъп но до сега не съм имал автомат а само ръчни скорости, за това не ми е много ясно, има предърпване само при смяна от предна на задна скорост, имам усещането че не е нормално това и май съм гризнал дръвчето

    Коментар


    • #3
      Май трябва да кажеш от къде си....
      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

      Коментар


      • #4
        Близо до Пазарджик съм

        Коментар


        • #5
          Напълно нормално е описаното.
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • #6
            Благодаря много колега, жив и здрав .

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от Mario321 Преглед на мнение
              Близо до Пазарджик съм
              За евентуални проблеми с автоматик в този регион - бате Стоян пловдивски (тук пишещ като ssspeed )О898 62О3О6
              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

              Коментар


              • #8
                Ако е съвсем леко и не натрапчиво е нормално. И не трябва да усещаш затрудниение при превключване на лоста.
                Задължително смяна на масло.
                Grand Cherokee WJ
                Dodge Caliber
                E 430 4-matic-T(S210)
                GLK

                Коментар


                • #9
                  Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение

                  За евентуални проблеми с автоматик в този регион - бате Стоян пловдивски (тук пишещ като ssspeed )О898 62О3О6
                  Дядо Владо ще си го запиша тел на бате Стоян че нищо не се знае . Благодаря ти.

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от Пламен С Преглед на мнение
                    Ако е съвсем леко и не натрапчиво е нормално. И не трябва да усещаш затрудниение при превключване на лоста.
                    Задължително смяна на масло.
                    Ами не е много леко не и много силно, но джипа леко се клати при силата на превключването от D на R .
                    Тези дни като намеря свободно време ще го закарам да му сменят маслото.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X