Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Коя да си оставя?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Коя да си оставя?

    Двоумя се Ферозата, или Кията да си оставя. И двете ми вършат една и съща работа. Всяка си има силните и слаби черти.
    Вие какво мислите?
    Your conscience is all you can take to your grave.

  • #2
    Ферозата - по-проста е и би трябвало да върви по-дълго време с по-малко проблеми.
    От друга страна обаче КИЯците поне като гледам във форума се търсят и препоръчват та.........

    Много помогнах нали
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #3
      3. Продаваш и двете и взимаш някой от истинските.
      дори да е старт от скрапа.

      Между другото, при мен още имаш задна врата за корозата
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • TigerHunter
        TigerHunter коментира
        Редактиране на коментар
        Петьо, за вратата дори не помня дали я плащах на Ванката тогава. Питай го, ако се видите. Иначе, има ли начин стойката на резервната гума да се премести отстрани, както на мойта?

      • turtey
        turtey коментира
        Редактиране на коментар
        Платена е.
        А за стойката - знаеш че мога да ти я сложа където искаш

      • TigerHunter
        TigerHunter коментира
        Редактиране на коментар
        Супер! Ще го измислим.

    • #4
      Оставяш си и двете защото си ги познаваш,вършат ти работа пък и много пари от тях няма да вземеш.

      Днес ми е ден........
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • TigerHunter
        TigerHunter коментира
        Редактиране на коментар
        Не е идеята да се вземат много пари. Която и да продам, част от парите ще отидат да постегна другата. По около 2К ще им търся.

    • #5
      Ако Кията беше бензинова нямаше да има дилема.
      Ако ще я ползваш само за работен кон по-скоро Ферозата.
      На твое място бих пуснал и двете за продажба и която се продаде първа отлита, а другата остава.
      Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
      Телефон - в профила!

      Коментар


      • #6
        Ферозата е по-корава. Почти няма какво да се чупи по нея, има теглич. Доста съм хвърлил по нея. Кията е добра, но е по-чуплива. По-комфортна е , но си харчат почти еднакво. Освен това, на Ферозата има вариант и за обикновена газова...
        И двете имат дребни неща за оправяне, а не ми се занимава и с двете. Нито имам време, нито условия.

        ПП: Ползват се до града и до вилата и двете общо взето.

        ПП2; Няма вариант да ги разкарам и да търся друга, в която пак отначало. Офроуда почти приключи, освен някое спорадично ходене за гъби или коприва.
        Your conscience is all you can take to your grave.

        Коментар


        • turtey
          turtey коментира
          Редактиране на коментар
          Докарай корозата да я стегна пак.
          Бонукс.
          Ще ти таксувам една консултация за вилата.
          Напълно сериозно оферта.

        • TigerHunter
          TigerHunter коментира
          Редактиране на коментар
          Ще говорим допълнително, ако реша да я оставя. Едно изкърпване на бУмбетата отзад и гредичката под задната врата, би и дошло добре.
          Във всеки случай, нека се поотвърне малко времето.

      • #7
        Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
        Ако Кията беше бензинова нямаше да има дилема.
        Ако ще я ползваш само за работен кон по-скоро Ферозата.

        На твое място бих пуснал и двете за продажба и която се продаде първа отлита, а другата остава.
        Ами...предвид последняи коментар - +1 за предложението!

        Коментар


        • #8
          Относно Ферозата, има и малко сантиментална нотка, ако и да не е непременно определяща. Покойният ми баща си предпочиташе нея и си я караше до последно. Кията я е карал също, но никога не му допадна.
          Your conscience is all you can take to your grave.

          Коментар


          • #9
            Задръж Киата-има две врати повече и багажник...На Ферозата ако и туриш газова, оставаш съвсем без багажник. Освен това Ферозата по-бързо ще я купи някой ловец, който не обича да вози колеги.
            Животът е харизан кон според мен...

            Теди

            Коментар


            • TigerHunter
              TigerHunter коментира
              Редактиране на коментар
              Така е, Здравко. Но на Феерозата, ако въобще стигна до газова, бутилката ще е отдолу. Това съм го мислил отдавна като вариант..

          • #10
            Саше, ако решиш да продаваш Киата, виж дали се чете номера на рамата... на моята го няма никакъв, а има само повърхностна ръжда. Пролетта ще се разходя до родния край за пренабиване на номера в КАТ.
            Животът е харизан кон според мен...

            Теди

            Коментар


            • #11
              Знам за него, Здравко. Днеска си мислех, че трябва да измия мястото, без да го търкам. Не ми се вади водоструйката на това кално време, ама ще. Ако не, ще е пренабиване, то е ясно. Четеше се, но четири години от тогава. Иначе и на моята рамата е в много добро състояние.
              Your conscience is all you can take to your grave.

              Коментар


              • #12
                Щом се чудиш коя от двете да я оставиш, наистина и от мен глас да пуснеш и двете за продажба, която я вземат, другата си остава за теб.

                Коментар


                • #13
                  Продай и двете, и профукай парите за пиене и жени. Поне ще знаеш, че си живял, а не си робувал.
                  Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

                  Коментар


                  • #14
                    До няколко дена ще реша окончателно.
                    Клоня да си оставя Ферозата, но да видим.
                    Your conscience is all you can take to your grave.

                    Коментар


                    • #15
                      Че ти вършат една и съща работа разбрах, но в коя ти е по-удобно ?
                      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X