Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Audi Allroad коментари

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Audi Allroad коментари

    Мнения и коментари от който познава модела? Плюсове и минуси, цени обслужване?
    Your conscience is all you can take to your grave.

  • #2
    Адаш , това нещо ще може ли да оди до вилата
    На нас клиренс ни трябва , не скорост

    Коментар


    • #3
      Ъ, това е неразумно скъпо за поддържане
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #4
        Хубава кола, но за хора с пари. То като цяло за марката си важи, а за точно този модел съвсем.
        Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
        Телефон - в профила!

        Коментар


        • #5
          По-сложна е за поддържане в "домашни" условия - ако вземаш на старо е много желателно да има добре попълнена сервизна книжка, че е ходила редовно в официален сервиз. Поне при нас частите са на нормални цени, посещението на сервиз е с надценка, но все пак там се ходи веднъж годишно. Двигателите са здрави, интериорът е качествен, автоматично нагласящо се въздушно окачване, каросерията мислена да издържа дълго срещу корозия, просветът е до 20см, има и защитни листове срещу очукване отдолу, има и бавни скорости, и версия с 300 коня мощност, няма слаби места.

          Коментар


          • #6
            Как бавни скорости бре, то такива нЕма и в Q7, където им е било много лесно да ги има...
            Тоя модел е за хора с пари... Иначе казано, хубаво е да е в гаранция.
            Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

            Коментар


            • #7
              Има бавни като допълнителна екстра към някои от моделите с ръчка. Включва се с бутон на самия лост, снижава с фактор 1.54

              Коментар


              • #8
                Тия бавни са само на първо поколение - тоест Ц5. Нататък вече ги няма.

                Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                Мнения и коментари от който познава модела? Плюсове и минуси, цени обслужване?
                Цените на някои компоненти не са приятни ...

                Коментар


                • #9
                  Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                  Мнения и коментари от който познава модела? Плюсове и минуси, цени обслужване?
                  Като всяка кола в по високия клас (повдигната А6) си има по високата цена на части и обслужване,но не виждам нещо фрапиращо проблемно в основните агрегати - двигател,трансмисия,окачване. Факта ,че тези автомобили и след 500 000км са сред "живите" говори достатъчно. Друга тема е, че в Ауди Форума има доста "рев" от обслужването и ремонтите,но купувайки за 2500-4500лв такава кола не знам какво очакват.............
                  Всеки който скача в по високия клас си дава сметка, че "лукса" си има цена,а старият автомобил има повече разходи. Малкия син се отказа от покупката защото му се видя голям "автобус",а сега съжалява.
                  Вярно е ,че добрият вариант е да имате и сервиз.......... особено за. коли от по високите серии Ауди-6,8, БМВ-5,7 ,,,,,,си е голям +,защото придобиването може да се окаже по малкият разход!

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                    Мнения и коментари от който познава модела? Плюсове и минуси, цени обслужване?
                    Кажи за кое поколение по-точно питаш, за да ти кажа по-конкретно?
                    C5 - 1999 - 2005
                    C6 - 2005 - 2011
                    C7 - 2011 - 2018

                    Коментар


                    • #11
                      Скъпо за подръжка ,но хубаво!За това си харесвам обикновенните куатро и не толкова новите!Тая електроника ме побърква с цени ,често и капризна,даже замръзва понякога и си до там!
                      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                      Коментар


                      • #12
                        Предвид, че автора имаше тема за покупка на кола, вероятно става въпрос за първото поколение. Там цените са ниски, и повечето са дизели. Кофтито е, че тия V6 TDI са известни с разни проблеми, а дори и без проблемите си харчат доста, без да са много нещо вървящи за тоя разход. Отделно, това въздушно окачване на олроада, и сензори и кво там още...са си малко таралеж в гащите.
                        Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                        Коментар


                        • #13
                          Не питам за мен. Щурея си купи вчера. Върл ауди фен е. Не сме говорили, но аз съм чел тук-там точно за тоя модел и споделям, че по-доброто решение би било куатро, там дали А4 , А6. Но, нали човек като си навие на пръста и е трудно да му се въздейства, та дори не съм опитвал. Аз разбрах постфактум. Не съм виждал колата, но знам че е стара, мисля 2000 г или там. Бензин -газ е и автомат. Жената не знае точно какъв мотор, но аз веднага останах озадачен от избора. Дано му е безпроблемна, ама надали. Споменал е, че има някаква помпа да се сменя. Купил я от Перник.... 6200.
                          Your conscience is all you can take to your grave.

                          Коментар


                          • #14
                            Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                            Не питам за мен. Щурея си купи вчера. .
                            Е за какво е проблема,фен.купил каквото е желаел..........., а за другото си знаем приказката за "брадата и гребена"!
                            На шурето да си му е честита и да И се радва.

                            Коментар


                            • #15
                              Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                              .. 2000 г или там. Бензин -газ е и автомат. ...
                              Честит да му е!

                              Или е 2.7TT, или е 4.2i. Друг вариант няма.
                              В Олроуд Ц5 слагат 3 мотора - V6 2.7 битурбо, V8 4.2i или V6 2.5 TDI, като V8-ка е доста по-рядък.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X