Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой кой е на сняг.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Кой кой е на сняг.

    ама то върти, все едно е само по джанти - без никакви гуми...

    те това е Жип!!!!! Убийцъ!!!!

    Коментар


    • #92
      До: Кой кой е на сняг.

      Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
      Не вярвам собственик на такъв клас кола да се остави с летни гуми. Ама и с летни да е, пак е смешно.
      Заснето пред Пикадили Парк - Варна..... Нали във Варна няма зима, та за какво да се охарчва човека и за зимни гуми? Че и колата сигурно е "пълен пакет". Турбо гъзари....... Нали видя как пасажера първо ходеше с ръце в джобове, да не се изложи барем....
      Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
      Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

      Коментар


      • #93
        До: Кой кой е на сняг.

        Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
        Заснето пред Пикадили Парк - Варна..... Нали във Варна няма зима, та за какво да се охарчва човека и за зимни гуми? Че и колата сигурно е "пълен пакет". Турбо гъзари....... Нали видя как пасажера първо ходеше с ръце в джобове, да не се изложи барем....
        Може и с някои сликове да е!
        Ама това трябва да е голямо недоразумение. Да можеш да изкарваш пари за такава кола, а да си толкова прост!

        Коментар


        • #94
          До: Кой кой е на сняг.

          Темата за Дифендъра е много интересна, трябвало е да симулират и една диагонално окантарване, да видим там какво ще направи като няма блокажи и електроника
          Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
          Може и с някои сликове да е!
          Ама това трябва да е голямо недоразумение. Да можеш да изкарваш пари за такава кола, а да си толкова прост!
          Хм. Много крайни изказвания. А ако това не е единствената му кола? А ако го е изненадал снега там?
          Имам гранд WJ, имам и Ауди А8, аудито ми е с летни гуми ...
          Грандоман WJ 3.1 QD

          Коментар


          • #95
            Не знам колко е прост.... Ама навици да караш в сняг се създават с опит.... Аз например със зимни гуми, с 4х4, и при недотам дебела снежна покривка си правя напред-назад, когато паркирам, за да си направя пътечка за излитане..... А пича от клипа просто се бухна на първо свободно и НЕУТЪПКАНО място, и си тръгнал да си прави лафмоабет с приятелчета..... От тежеста и топлина на колата гумите потЪнаха, и воаля. Резултат - готино клипче в инет, за радост на нас, сиромаси

            Първоначално публикуван от buysell Преглед на мнение
            А ако това не е единствената му кола? А ако го е изненадал снега там?
            Не го изненадал снега - бъди сигурен. Големия снеговалеж вече беше спрял. И Общината вече била обявила бедственото положение. И недотам заможните джипари пробиваха пъртина към старческия дом, за да закарат продукти......
            Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
            Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

            Коментар


            • #96
              До: Кой кой е на сняг.

              Първоначално публикуван от Злой
              Не знам колко е прост.... Ама навици да караш в сняг се създават с опит.... Аз например със зимни гуми, с 4х4, и при недотам дебела снежна покривка си правя напред-назад, когато паркирам, за да си направя пътечка за излитане..... А пича от клипа просто се бухна на първо свободно и НЕУТЪПКАНО място, и си тръгнал да си прави лафмоабет с приятелчета..... От тежеста и топлина на колата гумите потЪнаха, и воаля. Резултат - готино клипче в инет, за радост на нас, сиромаси
              Тоя сеир е допустим само с гуми шарка градински маркуч. Всякакви всесезонни гуми трябва да изкарат едно истинско 4x4 от тоя снежец.

              Коментар


              • #97
                До: Кой кой е на сняг.

                Най вероятно е с летно гуми!!!Есента имах честта да търсим гуми за порше кайен турбо ес 550 кончета на много места нямаше !!! височината беше 35 и някаде ако не се лъжа бяха 21 цола!! цените варирана от 1000 лж за бройка!!!все пак ако е на лизингово бмвто и лизинга не е малко !!!Човека си е спестил парите!Според мен да видят от КАТ и да му праснат един акт защото ако е по улиците с такава кола не е да няма пари за гуми!!!Ама нямаме си закони!!!Кой знае тоя какъв и защо е!!! да ли си плаща данъка за колата ли а?
                Опел Корса В 1,4 82 коня
                Пасат 1,9 ТДИ 90-ка
                Ямаха ХТ 600Е
                Симсон SR 49 1959 г. :D

                0898234666:D

                Коментар


                • #98
                  До: Кой кой е на сняг.

                  Ами на пича явно са му се досвидели едни зимни гуми ама сигурно щото вървят и с джантите, сложите и Вие едни 21цолови джанти със нископрофилна широка гума и нема и на вас да ви отлепят от место джипките къде си ги фалите, 45 височина дори и да я спукаш няма да разбереш просто друга концепция, не за този сезон. Иначе ако ви предложат чист бартер за такава кола веднага сигурно ще си дадете истинските джипки.
                  Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                  Коментар


                  • #99
                    До: Кой кой е на сняг.

                    Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
                    Всякакви всесезонни гуми трябва да изкарат едно истинско 4x4 от тоя снежец.

                    Все пак на теб и на мен е ясно че не говорим за "истинско" 4х4 в случая, нали? А и снежеца, като го нарече, хич не беше за подценяване......
                    Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                    Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                    Коментар


                    • До: Кой кой е на сняг.

                      Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
                      Ами на пича явно са му се досвидели едни зимни гуми ама сигурно щото вървят и с джантите, сложите и Вие едни 21цолови джанти със нископрофилна широка гума и нема и на вас да ви отлепят от место джипките къде си ги фалите, 45 височина дори и да я спукаш няма да разбереш просто друга концепция, не за този сезон. Иначе ако ви предложат чист бартер за такава кола веднага сигурно ще си дадете истинските джипки.
                      Да си купиш бяло X5 и да се стискаш, или да нямаш кинти да го подържаш е жалко.
                      Що си мислиш че мечтата ни е БМВ и нямаме кинти! Или не сме карали? И някой тогава не е ходил прав под масата!

                      Коментар


                      • До: Кой кой е на сняг.

                        Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
                        Да си купиш бяло X5 и да се стискаш, или да нямаш кинти да го подържаш е жалко.
                        Що си мислиш че мечтата ни е БМВ и нямаме кинти! Или не сме карали? И някой тогава не е ходил прав под масата!
                        Жалко че това си схванал, по горе съм го написал и няма да го повтарям, а това за под масата и кой кви кинти има нека си остане за твоя душевен мир.
                        Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                        Коментар


                        • До: Кой кой е на сняг.

                          Ако ми предложат чист бартер за това , венага ще си дам "истинската" 18-годишна джипка. След което , ще го продам и ще си купя 20-годишен истински таралясник ,а с остатъка от парите ще го превърна в това , което олицетврява моите вкусове и виждания за джип. Всеки има различни идеи за това , какво е джип. Това определено не е според мен и не бих го карал.
                          Your conscience is all you can take to your grave.

                          Коментар


                          • До: Кой кой е на сняг.

                            И аз не съм разбрал какво искаше да кажеш......

                            Иначе за бартера - ДА, ще приема чист бартер, само от икономическата гледна точка. И веднага ще го шитна това недоразумение за половин пари, и ще ги "налея" в "кочината"....
                            Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                            Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                            Коментар


                            • До: Кой кой е на сняг.

                              Пак се повтарям казах че е друга концепция, правена е що годе да пътуваш бързо и комфортно, не да се забиваш с нея из чукарите. Какво да направя че тоя е некакъф олигофрен и не си е сменил гумите и джантите, а ако ще се налива пари -справка Дакар, Петерханзел със Х3, да няма нищо общо със оригинала ама нали и Вас ви е такава идеята малко по малко всеки да си ъпгрейдне джипа и в един момент вече е далеч от оригинала.

                              п.п. Не знам що рипате така, сигурен съм че и Вие сте запъвали на супер смешни места със напръв поглед не дотам смешни машини.Рядко си позволявам да напиша нещо във форума за джипките, че вечно некой ще рипне да ти обяснява колко не си прав или неразбран.
                              Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                              Коментар


                              • До: Кой кой е на сняг.

                                Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
                                Пак се повтарям казах че е друга концепция, правена е що годе да пътуваш бързо и комфортно, не да се забиваш с нея из чукарите. Какво да направя че тоя е некакъф олигофрен и не си е сменил гумите и джантите, а ако ще се налива пари -справка Дакар, Петерханзел със Х3, да няма нищо общо със оригинала ама нали и Вас ви е такава идеята малко по малко всеки да си ъпгрейдне джипа и в един момент вече е далеч от оригинала.

                                п.п. Не знам що рипате така, сигурен съм че и Вие сте запъвали на супер смешни места със напръв поглед не дотам смешни машини.Рядко си позволявам да напиша нещо във форума за джипките, че вечно некой ще рипне да ти обяснява колко не си прав или неразбран.
                                Какви ЧУКАРИ?!? Тоя се окопа на равно, без да види табела за напускане на града, само защото прекалено много повярва в тази бъкана с електроника кочина с два пласта изолирбанд върху джантите, вместо гуми.

                                Ако толкова ти харесва концепция да пътуваш бързо и комфортно, защо не погледнеш и нещо друго? Или си фен точно на тази марка? Все още има марки коите съчетават комфорт и проходимост. За съжаление БМВ-та не пеят в хора.... Ако става на въпрос - в един .....надесет годишен Гранд на задните седалки за трима човека доста по-комфортно, отколкото в това на клипа.....
                                Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                                Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X