Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой кой е на сняг.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Кой кой е на сняг.

    Четох статията,а до сега и различните мнения и се чудя???
    -??? За какво е "спора" и "какво" ще си "мерите".
    -Няма универсално решение и това е видно от редовните тестове в списанието.
    (Преди 15- тина години тествах Нива,Уазка,Панда и Ауди 80 куатро на различните терени се представяха различно: Пандата -недостежима по шумата между дърветата ,Аудито при изкачване в снега,Нивата на пресечени терени ,а Уаза по камъните.)-Не съм ги жалил-бяха мой.

    Коментар


    • #77
      До: Кой кой е на сняг.

      Колеги, тъй като темата доста се отклони от първоначалното си заглавие и вид, всички мнения и тестове, свързани с BMW X6 са преместени в нова тема :

      Тест BMW X6
      Последно редактирано от Тануцо; 06-04-09, 15:45.
      Per aspera ad astra.

      Коментар


      • #78
        До: Кой кои на сняг.

        Първоначално публикуван от Carburettor Преглед на мнение
        Хъм, може би при него процентът е друг, но според едно допитване в Европа само 15% от собствениците на Дифендър са ги вкарвали в сериозен офроуд. Използват си ги за "гъзарска" ежедневна кола, да си влачат разни ремаркета с коне, каравани. Според мен това са мазохисти. Но хора има всякакви. Даже се продават спрейове с изкуствена кал, за да не изглеждаш нелепо
        Хм, много интересно. А можеш ли да дадеш малко подробности, кой е правил това изследване, какви са въпросите, резултатите, кога са го правили, защо, публикувано ли е някъде, че са ми много интересни такива изследвания ама не се намират лесно
        ТИ си Уникален! Както и всеки друг!
        lre-bulgaria.org

        Коментар


        • #79
          До: Кой кой е на сняг.

          Определено в твърдението на колегата ,има истина що,се однасяза Англия.Скоро се прибрах от там и смело мога да заявя че там и да искат няма къде да карат офроад.Даже няма къде и да накалят джипа ,освен в някоя ферма,но и там пътищата са по -добри от нашите асфалтираните.

          Коментар


          • #80
            До: Кой кой е на сняг.

            Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
            Определено в твърдението на колегата ,има истина що,се однасяза Англия.Скоро се прибрах от там и смело мога да заявя че там и да искат няма къде да карат офроад.Даже няма къде и да накалят джипа ,освен в някоя ферма,но и там пътищата са по -добри от нашите асфалтираните.

            Ми явно сме били в различни Англии. В тази в която аз съм бил можеш да си намериш доста места да се поизкаляш, да не говорим за прекрасните Experience центрове дето цял ден можеш да си караш по подготвени офф роуд трасета, блата и т.н. Пък и на плаж можеш да отидеш и да влезеш да изкъпеш машинката ако искаш.
            ТИ си Уникален! Както и всеки друг!
            lre-bulgaria.org

            Коментар


            • #81
              До: Кой кой е на сняг.

              Колега,може и да си прав,Англия не е колкото нашето село.Аз живеех в Алесбъри и в радиус от 70-80 км,такова нещо нямаше.Виждал съм такива трасета в Скотланд но при нас Дефендарите освен за работни коне то за друго не се използваха.Сега е мода да се докарват джипове от там и смело мога да твърдя че са в много по-добро състояние от на много други места.

              Коментар


              • #82
                До: Кой кой е на сняг.

                То дефендърите никъде не се използват за друго, освен за работни коне. То и състезанията са си работа. За забавление са появяват рейндж класик и диско. Дефакто ренджът от ЛР си го водят първият СЪВ, спорт утилити виикъл... Возило за спорт демек...

                Чесно казано, темата за мен е леко безплодна. Единственото смислено, което аз виждам, е да се реализира догодина, зимата, тест от наша страна, който да е на подобен принцип на тестовете с нафтата. Така ще имаме безпристрастен /надявам се/ опит, който да ползваме за ориентир...

                Относно конкретните тестове на други медии, не мисля, че е наша работа да ги коментираме и осъждаме. Сполай на всички, с пожеланието да не забравят, че сме от една и съща страна на барикадата. Просто имаме различна визия, но това е нормално сякаш...

                Коментар


                • #83
                  До: Кой кой е на сняг.

                  Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
                  То дефендърите никъде не се използват за друго, освен за работни коне. То и състезанията са си работа. За забавление са появяват рейндж класик и диско. Дефакто ренджът от ЛР си го водят първият СЪВ, спорт утилити виикъл... Возило за спорт демек...

                  Чесно казано, темата за мен е леко безплодна. Единственото смислено, което аз виждам, е да се реализира догодина, зимата, тест от наша страна, който да е на подобен принцип на тестовете с нафтата. Така ще имаме безпристрастен /надявам се/ опит, който да ползваме за ориентир...

                  Относно конкретните тестове на други медии, не мисля, че е наша работа да ги коментираме и осъждаме. Сполай на всички, с пожеланието да не забравят, че сме от една и съща страна на барикадата. Просто имаме различна визия, но това е нормално сякаш...
                  Има сниман тест на Дифендъра миналата зима в подножието на Витоша - който иска да се пробва - дърпа, гледа и повтаря. А на няколко пъти умишлено не снимах, защото ми дожаля, ама ако има навит ще му разкажа в какъв филм да се вкара.
                  Ако има интересуващи се, ще потърся и изровя темата за теста - там е и заснетото.

                  Коментар


                  • #84
                    До: Кой кой е на сняг.

                    незнама за тестовете ма съм се спукал от смях миналата зима с едно чисто ново бургаско паджеро на паркинга пред лифта , пича беше с летни гуми галошки и няма мърдане 4-те гуми въртят джипа седи на едно място ;-) смях голям , накрая го издърпа някаква лека кола

                    Коментар


                    • #85
                      До: Кой кой е на сняг.

                      Тоя сигурно е с летни гуми.
                      Щото не може такива интелегентни 4x4 така да се излагат.
                      http://vbox7.com/play:e459a307&ef=1

                      Коментар


                      • #86
                        До: Кой кой е на сняг.

                        Хаххааа...На това се посмях доста.
                        Абе , паркетника си е паркетник , акоще и 500 коня да е...
                        Твоя нали не прави така
                        Your conscience is all you can take to your grave.

                        Коментар


                        • #87
                          До: Кой кой е на сняг.

                          Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                          Хаххааа...На това се посмях доста.
                          Абе , паркетника си е паркетник , акоще и 500 коня да е...
                          Твоя нали не прави така
                          Ако направи така ще го убия.

                          Коментар


                          • #88
                            До: Кой кой е на сняг.

                            Ако съм на местото на собственика или се беся на парвия стълб или го палим пред Камор ауто или от кадето го купил това БМВ !!!Дал си няколко чанти с пари и това на 5см сняг не може да помрадне на равно!!!! Мен ще ме срам да ме бутат на равно с джип!!
                            Опел Корса В 1,4 82 коня
                            Пасат 1,9 ТДИ 90-ка
                            Ямаха ХТ 600Е
                            Симсон SR 49 1959 г. :D

                            0898234666:D

                            Коментар


                            • #89
                              До: Кой кой е на сняг.

                              Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
                              Тоя сигурно е с летни гуми.
                              http://vbox7.com/play:e459a307&ef=1
                              Явно е с летни. Клипчето май е снимано с телефон, но ясно се вижда, че са някакви свръх-нископрофилни - едва ли са зимни.
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар


                              • #90
                                До: Кой кой е на сняг.

                                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                                Явно е с летни. Клипчето май е снимано с телефон, но ясно се вижда, че са някакви свръх-нископрофилни - едва ли са зимни.
                                Не вярвам собственик на такъв клас кола да се остави с летни гуми. Ама и с летни да е, пак е смешно.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X