Обява

Свий
Няма добавени обяви.

VW Golf II Synchro - помощ !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • VW Golf II Synchro - помощ !

    Колеги,спешно Ви моля, ако някой е запознат и ако мопже да ми отговори.Излезе ми оферта за въпросния голф,1988 година с 1.8 бензинов мотор, черен. Говорих с продавача, каза че имал забележки по боята, и му "откраднали номерата", и пушил на газ,което можело да занчи смяна на сегменти.Също и някаква гумена дяволия на инжектора,го дал на някой да му го купи, а той го изгубил и дефакто нямало сега... Икам да Ви попитам, който е запознат, ремонмта на тия сегменти колко е,и тая гума.Компресията му била 10 последно като мерил, но било преди да пропуши.Според Вас заслужава ли си ,1000 лв. каза че е сменял скорстна кутия, маслата и някакви гумени уплътнения на кардана, до вискомуфата.С 4 фара Хела, оргинални.Бил вдигнат кажи речи колкото кънтри-то.Основно ми кажете за тия ремонти,защото външния вид не ме интересува ще е за черен път и за магарешко каране.GTI мотор мисля че каза че е.
    Opel Frontera B 2.2 DTI,Пасат Б5 4motion
    feikot@abv.bg
    Обратно дороги - НЕТ !

  • #2
    До: VW Golf II Synchro - помощ !

    Първоначално публикуван от feikot Преглед на мнение
    Колеги,спешно Ви моля, ако някой е запознат и ако мопже да ми отговори.Излезе ми оферта за въпросния голф,1988 година с 1.8 бензинов мотор, черен. Говорих с продавача, каза че имал забележки по боята, и му "откраднали номерата", и пушил на газ,което можело да занчи смяна на сегменти.Също и някаква гумена дяволия на инжектора,го дал на някой да му го купи, а той го изгубил и дефакто нямало сега... Икам да Ви попитам, който е запознат, ремонмта на тия сегменти колко е,и тая гума.Компресията му била 10 последно като мерил, но било преди да пропуши.Според Вас заслужава ли си ,1000 лв. каза че е сменял скорстна кутия, маслата и някакви гумени уплътнения на кардана, до вискомуфата.С 4 фара Хела, оргинални.Бил вдигнат кажи речи колкото кънтри-то.Основно ми кажете за тия ремонти,защото външния вид не ме интересува ще е за черен път и за магарешко каране.GTI мотор мисля че каза че е.

    Търси Соти - Нинджа1....
    Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
    Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

    Коментар


    • #3
      До: VW Golf II Synchro - помощ !

      Да добавя- има и газ !
      Opel Frontera B 2.2 DTI,Пасат Б5 4motion
      feikot@abv.bg
      Обратно дороги - НЕТ !

      Коментар


      • #4
        До: VW Golf II Synchro - помощ !

        Ако е 1.8 моноинжекция наистина има един дебел гумен тампон между моноблока и входния колектор. Ако не се лъжа беше много гадна за намиране част. Брат ми ми беше споменавал нещо подобно.
        Аз не вярвам в чудеса!
        Разчитам на тях!

        Коментар


        • #5
          До: VW Golf II Synchro - помощ !

          В разговора вметна че инжекцията е механична :О, или е искал да каже моно.88 набор е голфето не знам с какви инжекции са но е 115 коня
          Opel Frontera B 2.2 DTI,Пасат Б5 4motion
          feikot@abv.bg
          Обратно дороги - НЕТ !

          Коментар


          • #6
            До: VW Golf II Synchro - помощ !

            Няма 2-ка Синхро с моноинжекция.2 модела са-с механична и електрическа,съответно 90 и 98 коня...Така е и с Кънтри.Колега,дай некви снимки да го видим.Мое мнение,ако 4х4 работи(щото има всякакви дръгели на пазара) и не е изгнил отдолу,си заслужава.
            П.П.Мотора с ел. инжекция-98 коня прилича на ГТИ-ския,ама не е същия...
            0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

            Коментар


            • #7
              До: VW Golf II Synchro - помощ !

              Първоначално публикуван от feikot Преглед на мнение
              В разговора вметна че инжекцията е механична :О, или е искал да каже моно.88 набор е голфето не знам с какви инжекции са но е 115 коня
              Не е така.Погледни по-нагоре...
              0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

              Коментар


              • #8
                До: VW Golf II Synchro - помощ !

                Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
                Няма 2-ка Синхро с моноинжекция.2 модела са-с механична и електрическа,съответно 90 и 98 коня...Така е и с Кънтри.Колега,дай некви снимки да го видим.Мое мнение,ако 4х4 работи(щото има всякакви дръгели на пазара) и не е изгнил отдолу,си заслужава.
                П.П.Мотора с ел. инжекция-98 коня прилича на ГТИ-ския,ама не е същия...
                Соти, не съм го виждал и аз.Утре ако ми остане време ще отида да го видя,в Младост 4 е.Ако искаш и имаш време дай някакъв гсм на ЛС и евентуално,пак казвам евентуално утре ако всичко върви по план ще отида да го видя.Каза ми че ималзабележки по външния вид.

                А и не каза нищо конкретно, за тоя гумен маншон и тая пушилка ?
                Opel Frontera B 2.2 DTI,Пасат Б5 4motion
                feikot@abv.bg
                Обратно дороги - НЕТ !

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X