Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мазда 7 ??

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мазда 7 ??

    Някой карал ли е такова чудо и с какво 4х4 е ??
    [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][B]Викайти линейкътъ дукът е времи[/B][/SIZE][/FONT] :D!!

  • #2
    До: Мазда 7 ??

    Здравей колега Мазда СХ 7 е страхотен автомобил Нямам представа с какво 4х4 е, но е много красива и стилна. Най-вероятно не става за в гората, проектирана е за шосе. Мисля, че две години поред 2007 и 2008 е СУВ на годината в САЩ. От 2009 година ще се предлага и с дизелов двигател. Ето линк http://www.ams.bg/?act=content&rec=4893
    Nissan Pathfinder 2.5 dci

    Коментар


    • #3
      До: Мазда 7 ??

      Ако ти се занимава, може да си вкараш такава от щатите. Ако намериш начин да избегнеш акциза, излиза доста изгодно. Освен това поддръжката е евтина за автомобил от тоя клас предвид факта, че в щатите има много.

      Иначе в Уикипедия пише, че се произвежда само в Хирошима, Япония, тоест няма опастност от някоя латино сглобка. Предното окачване е от Мазда Ван, задното от Мазда 5. Като цяло ползва платформата на Мазда 6. Доколкото знам и Форд Мондео е на същата платформа. Системата 4х4 е от Мазда спийд 6, каквото и да значи това - най-вероятно нещо като риъл тайма на Хонда. Абе готина количка, за път е само. Гори доста. Един познат си докара такава и на живо привлича погледи. Значително повече от Туарезите, които вече са повече от Голфовете по БГ пътищата ...
      Vitara 2.0 V6
      Honda CRV (Gen 1)
      Honda CRV 2.2 I-CTDI (Gen 3)
      ВАЗ 2131

      Коментар


      • #4
        До: Мазда 7 ??

        Имам приятел с такава мазда -турбо вариянта 260к.с.,чисто нова.В града не сваля 21/100.Дълго 11-13л/км.Иначе е много луксозна и учудващо безшумна отвътре.
        B+

        Коментар


        • #5
          До: Мазда 7 ??

          да разхода наистина е такъв, дори на 6-цата

          Коментар


          • #6
            До: Мазда 7 ??

            Количката е реално самол на предно и при загуба на сцепление прехвърля до 50% на заден мост. Не знам Халдекс или др. съединтел, но те са все еднакви, тоест половинчата работа.....

            Коментар


            • #7
              До: Мазда 7 ??

              Само за информация

              Ford Edge = Mazda CX-7

              Като кола е доста широка и удобна, толкоз ...

              Коментар


              • #8
                До: Мазда 7 ??

                Първоначално публикуван от bubaru Преглед на мнение
                Количката е реално самол на предно и при загуба на сцепление прехвърля до 50% на заден мост. Не знам Халдекс или др. съединтел, но те са все еднакви, тоест половинчата работа.....
                но за сметка на това работи изключително ненатрапчиво (става въпрос за Мазда6 MPS)

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X