Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Outlander Vs X-trail. Помощ при избора

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Outlander Vs X-trail. Помощ при избора

    Здравейте

    От известно време съм изпаднал в чуденка по отношение на следващия автомобил. След дълго търсене и обмисляне съм стеснил избора до 2 автомобила - Аутлендър и Хтрейл. И двата (за лаик като мен) изглеждат от един клас с приблизително еднакви параметри и цени. Основното ми изискване за да се спра на тях беше правото на данъчен кредит и възможността да се справят с по-тежки пътни условия. Въобще не говоря за офроуд. Ще се карат основно (99%) на пътя и от време на време на някоя поляна.

    Изчетох сумати материали и ревюта, сравнения на различни автомобили, но никъде не намерих сравнение между тези които ме интересуват.

    По принцип клоня към Аутлендъра, но и за Хтрейла има добри изказвания, а е и малко по-евтин. За сравнение съм използвал най-високите класове и на двата - Аутлендер 2.2 DI-D Instyle+ и Нисан 2.0 dCi Ultimate NV HP.

    Все още имам известни съмнения за двигателите - дали да са дизел или бензин, защото колата ще прави под 15 000 км. на година, така че е възможно да се мине и на бензинов вариант.

    Планирал съм и тест драйв и с двата.

    Моля за мненията ви или за препоръки. Най-вероятно има параметри, които не съм отчел и с които решението ще е по-лесно.

  • #2
    До: Outlander Vs X-trail. Помощ при избора

    Никой ли няма информация?

    Коментар


    • #3
      До: Outlander Vs X-trail. Помощ при избора

      Първоначално публикуван от andreydimitrov Преглед на мнение
      Никой ли няма информация?
      Здравей Колега,

      За съжаление съм пробвал само Outlander-a и ми стори малко шумен, иначе има добра визия.
      Миналата година в A"uto Bild" имаше сравнителен тест в който участваха няколко "Джипки" от същия клас и безспорен победител беше X-trail, мисля, че това е по-правилния избор(особенно ако го караш от време на време и off road), пробвай ги и двата и тогава реши и виж на теб кой ще ти пасне по-добре!

      Коментар


      • #4
        До: Outlander Vs X-trail. Помощ при избора

        Мерси

        Ще потърся статията

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X