Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Hyundai Santa Fe 2,2 CRDI - nov, Mercedes ML 270 CDI FE 60-70 K

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Hyundai Santa Fe 2,2 CRDI - nov, Mercedes ML 270 CDI FE 60-70 K

    Чудесен избор. Много подценен СУВ е това.
    "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

    Коментар


    • #17
      До: Hyundai Santa Fe 2,2 CRDI - nov, Mercedes ML 270 CDI FE 60-70 K

      Първоначално публикуван от bastuna Преглед на мнение
      Честито-и аз бих постъпил като теб като гледаш раздел Хюндай е с най малко проблеми и оплаквания
      След Тойота
      Шегичка.
      0+

      Коментар


      • #18
        До: Hyundai Santa Fe 2,2 CRDI - nov, Mercedes ML 270 CDI FE 60-70 K

        Първоначално публикуван от 0n4o Преглед на мнение
        След Тойота
        Шегичка.
        Мне. За СУВ от този клас това е най доброто на пазара.
        "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

        Коментар


        • #19
          До: Hyundai Santa Fe 2,2 CRDI - nov, Mercedes ML 270 CDI FE 60-70 K

          Първоначално публикуван от stefanb Преглед на мнение
          ... можеш ли да си позволиш поддръжката на Бенц, повярвай ми, по-скъпо е май само в Субару и Ровер...

          Коментар


          • #20
            До: Hyundai Santa Fe 2,2 CRDI - nov, Mercedes ML 270 CDI FE 60-70 K

            Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
            Колегата е имал в предвид Мото Пфое може би. Наистина е доста скъпо там.
            [U][I]Land Rover Freelander 2.0 D [/I][/U]

            Коментар


            • #21
              До: Hyundai Santa Fe 2,2 CRDI - nov, Mercedes ML 270 CDI FE 60-70 K

              и според мен сантафе-то за парите си е най-доброто и като големи плюсове са автоматика и двигателя и не на последно място ниски експлоатационни разходи.
              [SIGPIC][/SIGPIC]Нека да не бъркаме "хубавите" пътища в България със самолетни писти. Колеги карайте бавно нека се виждаме по-често.:cool::D

              Коментар


              • #22
                От: Hyundai Santa Fe 2,2 CRDI - nov, Mercedes ML 270 CDI FE 60-70 K

                Здравейте,

                извинявам се за ъпването на темата, но бих искал да попитам сега след няколко години каране какви са ви впечатленията от Hundai Santa Fe. Здрав автомобил ли излезе или имате някакви забележки?

                Коментар


                • #23
                  От: Hyundai Santa Fe 2,2 CRDI - nov, Mercedes ML 270 CDI FE 60-70 K

                  Първоначално публикуван от interested Преглед на мнение
                  Здравейте,

                  извинявам се за ъпването на темата, но бих искал да попитам сега след няколко години каране какви са ви впечатленията от Hundai Santa Fe. Здрав автомобил ли излезе или имате някакви забележки?
                  Ако си от Варна , заповядай да те запозная от близо с новото Санта Фе.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Hyundai Santa Fe 2,2 CRDI - nov, Mercedes ML 270 CDI FE 60-70 K

                    След толкова години каране Сантафето се доказа за Б~я че е добро и със добър сервиз !Така че колега не му мисли освен ако не си решил да вземаш нов МЛ 420 там вече нещата са къде къде по добре

                    Коментар


                    • #25
                      От: Hyundai Santa Fe 2,2 CRDI - nov, Mercedes ML 270 CDI FE 60-70 K

                      "Аз ходих във Гърция да си купя джипа и един грък собственик на оторизиран сервиз на определена марка ми каза, че санта Фе-то е по зле от Форд Маверик2 и Мазда Трибют2! Повече се чупило горкото Санта Фе. За Гърция и България практиката показвала, че по-добрия вариант е Маверика илиТрибюта. "

                      Горното е твое мнение от 02.01.2015г. Голяма промяна за има-няма десет месеца............................Изведнъж "горкото" СФ стана добро. Да не би Трибюта да не е вече добър? Или е само за Гърция? Колко "години каране " на СФ (НОВО, че човекът пита за такова) имаш, ако не е тайна разбира се?
                      Иначе и моето субективно мнение (без години каране) е че новото СФ е доста добро. "DINO" може да разкаже впечатлания от първа ръка.. А колегата сравняващ с ML вече близо 7 години кара наистина ново (за тогава ) СФ. И също може да даде данни. Но се съмнявам, защото не е влизал от 2012г.
                      Защо ли не се чете преди да се ....????
                      Лек ден на всички, вкл. и чукчи!
                      Последно редактирано от venciru; 16-11-15, 13:52.
                      Венцислав Петров
                      Горното е изцяло мое лично мнение, с което не ангажирам никое друго лице.
                      Рекстън 2 2.7 165 к.с. ; Лагуна купе 2.0 dci 210 к.с.
                      0889 62 8четири 6четири

                      Коментар


                      • #26
                        От: Hyundai Santa Fe 2,2 CRDI - nov, Mercedes ML 270 CDI FE 60-70 K

                        Санта Фе-то си е екстра... Може да не е толкова изпипано като Мерцедес, но точно като надеждност и подръжка е по-добрия вариант, особено като се има предвид, че за същите пари ще е по-ново и по-запазено от Бенца... Имал съм СФ мод.2008г, а сега имам по-голямата версия их55 2011г... Мой познат си купи наскоро МЛ320 2007г за повече пари... Пътувахме с мойта джипка до Гърция с него, та по пътя си коментирахме... Мерцедесът със сигурност върви повече, но по неговите думи, моторът на МВ е по-шумен. Разходът е горе-долу същия 10-12л/100км извън града...
                        Ако имаш пари, новото СФ от 2013г е много добро, но на мен не ми е по джоба...
                        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X