Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Цени рез. части за различните марки и модели 4х4

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    Първоначално публикуван от dit_dh
    DF-10.-РАДИАТОР-410 ЛВ.
    Ауууу, не стана ли от нещо друго по размер?
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #77
      и аз това щях да питам, кощунство 410 лв. пладнешки обир за 1.6 двг.
      no signature no problems

      Коментар


      • #78
        Първоначално публикуван от V93
        Hyundai Galloper
        От други доставчици:
        - ремъци - 40 лв за 4 бр. Gates
        мислех, че имам някакви скъсани тампони на торсиона, но се оказаха маншони по 1.62лв...


        питах профилактично за комплект ремъци + ролки... общо 400лв им искат ИНДустриалците
        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

        Коментар


        • #79
          За Диско 300tdi

          Амортисьор преден 90лв
          Амортисьор заден 100лв
          Тампон стаб. щанга 8лв

          Всичко от Дару
          M.P.

          Коментар


          • #80
            З пладнешкия обир сте прави.Може и да можеше да се приспособи нещоуно нямам време,и и предпочитам точно в радиатора да съм сигурен.В края на краищата тази кола съм я взел да я карам аз и поне няколко години да нямам проблеми-ДАНО!
            VENI-VIDI-VICI!

            Коментар


            • #81
              Роверджиите, що се фърляте на Дару кар не мога да разбера като от лятото на 2004 МотоПфое стана офицялен вносител, шефа на сервиза от Дару и трима добри механици+спец. рез.части вече бачкат в Мото пфое, не че му права реклама ама до преди година и аз копах там при рез. части, Когато нещо го немахме се ходеше обикновенно до ТехКо - ремъци , окачване, спирачка, съединители, карета , аморт. , филтри и др, все пак са вносители на читави части и добри цени обаждат
              Disco II td5
              2" OME,Safari snorkel, front D44bumper, 9500winch,chip, Fedima 265/70/16
              planed: air locker, rear D44bumper

              Коментар


              • #82
                Как гледате на цена за амортисьор за Дайхацу-Monro-98 лв.бройката?
                VENI-VIDI-VICI!

                Коментар


                • #83
                  Като нормална.
                  B+

                  Коментар


                  • #84
                    Първоначално публикуван от ivanomir
                    Роверджиите, що се фърляте на Дару кар не мога да разбера като от лятото на 2004 МотоПфое стана офицялен вносител, шефа на сервиза от Дару и трима добри механици+спец. рез.части вече бачкат в Мото пфое, не че му права реклама ама до преди година и аз копах там при рез. части, Когато нещо го немахме се ходеше обикновенно до ТехКо - ремъци , окачване, спирачка, съединители, карета , аморт. , филтри и др, все пак са вносители на читави части и добри цени обаждат

                    дай некви координати на Техко

                    Коментар


                    • #85
                      Toyota LC LJ70

                      съединител комплект:
                      - Оригинален (от Тойота- Пазарджик) - 485лв.
                      - Неоригинален , но пак японски (бул."Г.М.Димитров"-София) - 240лв.

                      Коментар


                      • #86
                        Първоначално публикуван от lubobunker
                        Първоначално публикуван от ivanomir
                        Роверджиите, що се фърляте на Дару кар не мога да разбера като от лятото на 2004 МотоПфое стана офицялен вносител, шефа на сервиза от Дару и трима добри механици+спец. рез.части вече бачкат в Мото пфое, не че му права реклама ама до преди година и аз копах там при рез. части, Когато нещо го немахме се ходеше обикновенно до ТехКо - ремъци , окачване, спирачка, съединители, карета , аморт. , филтри и др, все пак са вносители на читави части и добри цени обаждат

                        дай некви координати на Техко
                        ТехКО имат магазин на Козлодуй, на ъгъла на уличката към митницата, само че там има две женици които бъкел си нямат от резервни части и ти дават каталога сам да се оправяш, което е и по добре, съдейки по това как се подготвят продавачите на части, но е по добре да се ходи в централния склад - Орландовци зад сервиз Помо(кара се покрай гробищата - посока околовръстното, се направо, и при една жълта спирка свиваш в ляво....адреса сигурно го има някъде в нета), от там редовно пазарувам и съм доволен, а за цената на амортесйорите- нормална е за vw задни са по 100 лв, по евтини и също мога да кажа качествени са NK , проверена марка в мотопфое!
                        Disco II td5
                        2" OME,Safari snorkel, front D44bumper, 9500winch,chip, Fedima 265/70/16
                        planed: air locker, rear D44bumper

                        Коментар


                        • #87
                          Който го интересува цена на поддръжката на Land Rover S3 MY1972 мога да помогна- пазя си всяка фактура откакто бебчо е стъпил на българска земя (1996)
                          Инфо- каре кардан 25 лв (МП)-англииско на Allmake
                          маншон за кардана 2.80 лв (дару)-англииско на Bearmach
                          пружини за челюстите - 0.80-0.90 лв/бр пак от дару
                          цените са от миналата година
                          http://www.agentura.ru/specnaz/gru/spezi_1.jpg
                          Lancia Kappa TDS (такъв...италиянски петак) / Land-Rover 88 Series 3 FFR, 2.25Petrol

                          Коментар


                          • #88
                            фронтера

                            2 горни шарнира х 35лв. ЕМ комплект

                            маншон на карето 9 лв.

                            ляв ябалковиден накрайник 18 лв ЕМ комплект за съжаление са ми дали с обратна резба и утре ще ходя да го сменям

                            термостат 10 лв

                            жило на газта 80лв от опел

                            въздушен филтър 9 лв

                            горивен филтър 14 лв

                            Коментар


                            • #89
                              Yaro, пиши кой Ровър ти е най скъп ,персонално на тебе. Защото има ровъри и ровъри.
                              B+

                              Коментар


                              • #90
                                БалканСтар П-в
                                Гранд Чероки
                                Ограничител на вратата - 98лв
                                Горивен филтър - 135лв
                                Масло раздатка Мопар 2л. - 42лв
                                Тампони предни синхронизираща щанга 2бр. - 74лв

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X