Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Цени рез. части за различните марки и модели 4х4

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    Малко информацийка и от мен, МЕРЦЕДЕС Г 3000 ДИЗЕЛ:
    От БАЛКАНСТАР:
    1. Фар кристален - 225лв.
    2. Термостат - 42лв.
    3. Датчик за водата - 33лв.
    4. Капачка за радиатора - 28лв.
    От други магазини:
    1. Тампон двигател - 82лв.
    2. Въздушен филтър - 25лв.
    3. Предни карета - 350лв.
    4. Лагери на главините, пълен комплект - 110лв.
    5. Шенкелни лагери - по 15лв./бр.
    6. Шалтер - 55лв.
    7. Разпръсквачи - 30лв./бр.
    8. Подгревни свещи - 18лв./бр.
    За друго не се сещам. Всички цени са с ДДС.

    Коментар


    • #47
      Първоначално публикуван от Насов
      хмм. аз съм с 200тди.

      от Дару ли?

      чудя се каде ли е най-добрата оферта от към цена качество, но като гледам в дару само за мен въздушен филтър е 50 лв.

      хмм...
      Абе да ви кажа една таина Въздушния филтър на ЛР Дефендер също стува някъде толкова и ас до намерих от някво ивеко маи и струваше 25 лв

      незнам на диското ти къв е правоъгален или цилиндричен?

      Коментар


      • #48
        Първоначално публикуван от borkozin
        Първоначално публикуван от Насов
        хмм. аз съм с 200тди.

        от Дару ли?

        чудя се каде ли е най-добрата оферта от към цена качество, но като гледам в дару само за мен въздушен филтър е 50 лв.

        хмм...
        Абе да ви кажа една таина Въздушния филтър на ЛР Дефендер също стува някъде толкова и ас до намерих от някво ивеко маи и струваше 25 лв
        незнам на диското ти къв е правоъгален или цилиндричен?
        Стегнете се, момчета, какви 50лв. за въздушен филтър? Вие от Land Rover Special Clients ли пазарувате?

        Коментар


        • #49
          какво искаш да кажеш Яро, ефтино или скъпо ти се струва 50 лв. човека каза 25, че взел оттам пък на мен ми искаха 50. пък аз си намерих за 28 и ще си го взема май. цилиндричен.

          Коментар


          • #50
            Първоначално публикуван от Радослав Райчев
            За частите на Land Rover Discovery 1, от Дару Кар


            Филтър въздушен - 25.14 лв

            Това са цени към дата 02.2006 година без ДДС

            дали ддс не е станало 100% без аз да знам

            Коментар


            • #51
              Първоначално публикуван от Насов
              какво искаш да кажеш Яро, ефтино или скъпо ти се струва 50 лв. човека каза 25, че взел оттам пък на мен ми искаха 50. пък аз си намерих за 28 и ще си го взема май. цилиндричен.
              Искам да кажа, Насов, че е адски скъпо. На мен горивния филтър за Td5, който е точно 10 години по-нов мотор от твоя е около 50лв. Пък да не говорим, че такива стандартни части (филтри, ремъци, лагери, семеринги) ги има и на много други места.

              Коментар


              • #52
                аз си намерих филтър в 1 магазинче на симеон, а сигурно ще намеря и другаде. номера е в това, че на радо в дару са му взели 25 без ддс, поне така пише, пък на мен ми искаха 50 . и незнам как да си го обЯсна...

                Коментар


                • #53
                  Когато фактите /цифрите/ говорят и боговете мълчат

                  Задни накладки за Диско1 18.00лв / не е майтап/ бяха на промоция в Ауто Плюс/Канекс?
                  Задни спирачни дискове х54.00лв от Мото Пфое- Delphi / в Трейдкар бяха по над 130 лв./бр
                  Ремонтен к-т за задни спитачни апарати - 31.00 лв/к-т-Мото Пфое - за двата апарата.
                  Въздушенн филтър / цилиндричен, както казва Насов/ 32.00лв - Трейдкар.
                  Смяна масло+маслен филтър+гресиране на кардани, карета, доливане на сфери, проверка на всички масла по трансмисия+доливане на хидравлично масло+добро отношение и лаф -150лв/услуга. Маслото е Castrol GTX Magnatec 10W40 полусинтетично.
                  Семеринг заден фланец 11-12лв/бр-Мото-пфое.
                  и т.н. и т.н
                  Не бива да иссспадаме в заблуда, че подръжката е ефтина. Така е докато не влезем в джаза.
                  За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                  Коментар


                  • #54
                    от кога са цените, трябва да сменям задни накладки и 1 ремонтен комплект сигурно също ще е нужен. аз за 18 лв да не са пълен боклук тез накладки?

                    Коментар


                    • #55
                      otgowor

                      От преди 2 седмици. В магазина на Канекс на ул."Козладуй"
                      За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                      Коментар


                      • #56
                        Това е правилния магазин, още отдавна писах за него.
                        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                        Коментар


                        • #57
                          понеделник съм там. въпроса ме е каде на козлодуй се намира, щет в нета адреса им е на улица пирин?!

                          Коментар


                          • #58
                            Централния офис и единия магазин е някъде около Борово, там е тази улица, ходил съм и там, а иначе на Козлодуй е в участъка между Раковска и подлеза за влака на Сточна гара. Точно на спирката на трамваите, ориентираш се по голямата синя табела Bendix. И още, кажи че Дима с черния джип те е пратил, леличката ще ти намери каквото трябва и може и отстъпка да ти направи.
                            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                            Коментар


                            • #59
                              10x мислех до борово да ида, но може и до козлудуй...

                              Коментар


                              • #60
                                Здравейте.Ленд ровър 1965г.Части няма.Ама не се чупи.За 5г съм сменил лагера на амбиажната ос и лагерите на задница.....абе ония дето държат задните колелета.Шенкели ли му викат ,де да знам.Оказа се че такива лагери никой не прави.Имало вариант с поръчка 86лв-китайски,ама не било сигурно.Много си идосах на психиката.Купих си 4 лагера руски, 2 семеринги български,отидох на стругар.Абе цялата работа 45лв.Търпи вече 2г.И това е при положение че друга кола нямам.Е,ако изклучим една ГАЗ69.
                                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X