Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за Renault Laguna dcI

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Мнение за Renault Laguna dcI

    За мен, красива кола е това:

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Peugeot_406_ST_1.8_2002_(12759197403).jpg
Прегледи:1
Размер:129.6 КБ
ID:5820943Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Peugeot-406-25714-Santa%20Cruz-1.jpg
Прегледи:1
Размер:85.8 КБ
ID:5820944Натиснете снимката за да я уголемите

Име:r-800-600-peugeot-406-2-0hdi-90k-c.jpg
Прегледи:1
Размер:91.5 КБ
ID:5820945Натиснете снимката за да я уголемите

Име:r-800-600-peugeot-406-2-0i.jpg
Прегледи:1
Размер:48.8 КБ
ID:5820946

    За Купето на Пининфарина бих увеличил бюджета още. Единствения проблем е практичността. Иначе, това е Ферарито на бедните.
    Your conscience is all you can take to your grave.

    Коментар


    • #62
      От: Мнение за Renault Laguna dcI

      Как ти харесва дизайна на Зафира, Астра, Вектра и Омега?! Като за немски бараки, влизат в бюджета и годините. Имат голям проблем с ГНП на един от двигателите, но се знае кой е, а другите са ОК(ГНП им се ремонтира евтино). Иначе са сравнително здрави.
      Може към тях да хвърлиш око и на СААБ, че те са си Опел с други ламарини в тия години(особено дизелите).
      Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

      Коментар


      • #63
        От: Мнение за Renault Laguna dcI

        Пининфарино е друга бира.
        Аз съм за.
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #64
          От: Мнение за Renault Laguna dcI

          TigerHunter, във Фейсбук има една група Peugeot-купува продава, и в нея често излизат 406 за продаване, някои са само на части, ама има и отлични, и май се въртят около 2-3 бона. Също провери и в двата Пежо - Форума, и там излизат от време на време.

          Коментар


          • #65
            От: Мнение за Renault Laguna dcI

            Във форума на пежо обикновено цените нямат нищо общо с реалността - все едно продават уникални единични бройки. А в тази група във ФБ и аз бях, там цените също са безумни. Много рядко, да не кажа никога не излизат читави оферти които човек да си направи труда да погледне.

            Не знам какво мислиш за ксара пикасо - има доста дизели от стария безсмъртен 2.0HDI които ще се впишат в бюджета ти, а всички които са имали такава казват, че е много удобна и практична кола. Само дизайна й е малко под въпрос...

            Малко офтопик - феновете на немско/жапанските коли са като веганите - никой не му пука какво харесват, ама много държат да си кажат във всяка тема.
            What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

            Коментар


            • #66
              От: Мнение за Renault Laguna dcI

              Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
              Може към тях да хвърлиш око и на СААБ, че те са си Опел с други ламарини в тия години(особено дизелите).
              Недей така с лошата. Почти всичко е различно от Опел, включително софтуера за диагностиката. Колега кара 4-5 години СААБ, заради него отиде и си купи чисто нова КИА, само и само да не виси по сервизи постоянно, и това при пробег 7-8 х.км. за година. Иначе неговият не беше някой изтормозен и смазан от каране. Но с годинките явно си показват рогата. Иначе беше супер доволен от него като екстри и практичност, когато вървеше.
              Ford Maverick II 2.3 XLT
              Ford Mondeo MK5

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X