Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за избор на нов Пикап 2019г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Помощ за избор на нов Пикап 2019г.

    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
    Е разбрахме де,не виждаш ли,че вече АЗ отбивам атаките,тя като не ти влиза в гаража ако ще 5 лева да е
    Гаража,нито е по-хубав,нито по-скъп от колата!Б.х го у гаража.....
    Дизелов Jeep, не е Jeep.

    Коментар


    • #62
      От: Помощ за избор на нов Пикап 2019г.

      Само за ориентир , това е цената при местния дилър в Германия .Предлага се само с 2.0 TDCI Panther 213 к.с. и 10 степенен автомат.
      Прикачени файлове
      подпис : Драги ми смехурко;))

      Коментар


      • #63
        От: Помощ за избор на нов Пикап 2019г.

        Колко ли е висок Раптора? Доста си е по-скъп
        Amway,BMW F 650 GS,OPEL Omega 2.6 ,Wartburg 311(1000) 63г.

        Коментар


        • #64
          От: Помощ за избор на нов Пикап 2019г.

          Това което изнамирам из нета е 1.90 височина с гуми 285/70/17 , серийно гледам че е с 285/65/17.
          подпис : Драги ми смехурко;))

          Коментар


          • #65
            От: Помощ за избор на нов Пикап 2019г.

            Ето ти малко инфо от моито търсене и проучване – от мин година нещо ми стана и реших да си купя пикап.Просто това беше наи голмата кола която мога да си позволя да си купя тука.
            Инак бих си купил Мерцедес ГЛ или ЕС класа или от сорта ама тука в америката не става –говоря за нова.
            Огледах първо всичко американски кочини –и при 3 те имам връзки и мога да го купа на цена на работещ в ГМ,ФОРД или ФСА по причина че имам приятели там а и с изкючение на Форд за другите аз самия съм правил нещо за тия коли и ми е ясно какво е вътре.
            Отказах се,а даже и доволно много хора дето работят вътре в тия фирми ми казаха да не купувам американски пикап.
            На работата огледах на паркинга и които има пикап го поразпитвах какво ,как- пак до същото заключение.
            Накрая си купих Хонда ама такова освен тука другаде по света няма и то не е баш пикап ами леко смеска от пикап и колано за моите цели това наи добре пасна.
            Моя съвет е да се насочиш към Такома или каквото е в европата има ама таз с 6 цилиндовия мотор,аз пробвах и с 4 цлиндъра и с 6- на 2 тона джелезо 160 коня са мизерна работа.

            Коментар


            • #66
              От: Помощ за избор на нов Пикап 2019г.

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:A2057C7C-B01F-4302-9B2E-7FAD5440DC1B.jpeg
Прегледи:1
Размер:99.2 КБ
ID:5809848
              Е такова едно,2 дни газ му давам и върви,да не бяха го направили с копче да се пали и да ми се включва четворката с патерица,а не с врьтка,иначе става,оффроуд нямах време да го вадя.

              Фьстьк,муцунка има ма кабинката и легенЯ му малки
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • #67
                От: Помощ за избор на нов Пикап 2019г.

                Чакай че забравих - за това АБСУРД да дам 100 бона,пе’есе и то ако съм леко пийнал и е зима вън.
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #68
                  От: Помощ за избор на нов Пикап 2019г.

                  За това АБСУРД да дам пе’есе, трябва са са ме дрогирали, напили, за съм заспал и да ми виси живота на косъм. 50 000?! Малееее, колко железа мога да си взема за тия пари /не говоря за коли, взимам една евтина и другото го и вестирам в друг виж желязо/.
                  https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                  Коментар


                  • #69
                    От: Помощ за избор на нов Пикап 2019г.

                    Аз у тоя размер бих скочил само на В8.Всичко друго е смях без гащи.Може и дизел ама при тия цени на нафтата и при тия разходи дето дават истинските дизелЕ нц ще пропусна.
                    И пак казвам за 100 бона ходи разгледай какво предлагат на място онез младежи от пернишкият район.Това с гаража се лекува принципно.
                    И ако ще давам толкова пари за кола не мисля,че ще ми е проблем баш гаража.Е аз например което не ми влиза в гаража си го паркирам в двора.
                    Няма страшно в умирачката...
                    Страшното е да си жив!...

                    Коментар


                    • #70
                      От: Помощ за избор на нов Пикап 2019г.

                      Шстака с трима и багаж върви нормално даже по моите разбирания.Е ако му сложиш едни тежки гуми и със 130 ше се чуди на пета ли да е или на 6та,но като цяло става,в това размерче осмак еле за Европа не е нужно,шестака се справя с повечко газ.
                      Ако трябва да го сравня с нормален размер пикап / като изгледа зад него / и като знам онова колко носи и влачи за едни 20% разлика в цената.........50 пряко сили на пияна глава.
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • #71
                        От: Помощ за избор на нов Пикап 2019г.

                        Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
                        И пак казвам за 100 бона ходи разгледай какво предлагат на място онез младежи от пернишкият район.:
                        Гаранция?
                        Всеки трети е шести

                        Коментар


                        • #72
                          От: Помощ за избор на нов Пикап 2019г.

                          Нали не смяташ,че няма как нещо продаващо се като ново да няма гаранция към някого.
                          Няма страшно в умирачката...
                          Страшното е да си жив!...

                          Коментар


                          • #73
                            От: Помощ за избор на нов Пикап 2019г.

                            Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
                            Нали не смяташ,че няма как нещо продаващо се като ново да няма гаранция към някого.
                            Смятам, смятам, когато е внос от щатите например.
                            Всеки трети е шести

                            Коментар


                            • #74
                              От: Помощ за избор на нов Пикап 2019г.

                              Те за това 1-2 годишно не виждало капка и ти стъпва на уж нормални пари,че иначе гаранцията колко него струва
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • #75
                                От: Помощ за избор на нов Пикап 2019г.

                                Вече предлагат Раптора в Бг от 120 хилки без щора и ролбар.
                                8)

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X