Обява

Свий
Няма добавени обяви.

BF Goodrich All Terrain AT vs Goodyear Wrangler AT SA Plus

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    M+S е стандарт единствено за шарката. Не налага никакви изисквания за сместа, поведение на гумата при ниски температури и прочее. Очаква се такава гума да се справя по-добре на настилка която се "рони". Стандарта е стар, либерален и придържането към него дава някакви предимства само в сравнение с чисто лятна шосейна гума.

    Планината със снежинката вече има изисквания за сместа и повече прилича на зимна гума.

    Коментар


    • BENZBOSS
      BENZBOSS коментира
      Редактиране на коментар
      Става за зимата

      Да се сравнява със зимна няма смисъл,стандарта колко и да е стар Зимната си е зимна

  • #17
    В крайна сметка сложих BFG. Само в оригиналния размер 245/65/17 малко ми малеят. Трябваше по-големи да сложа, но не знаех как ще се съберат. Вече е свирено. След доста четене по немски и щатски форуми мисля, че това е правилната гума. След GY Eficient , която беше адски тиха, ми се струват доста шумни, но след някой друг километър със сигурност ще утихнат.
    Прикачени файлове

    Коментар


    • #18
      Малко впечетления от гумите, карани почти цяла зима ( не, че имаше много зима) - доволен съм ! Малко е шумна до 100 км, над 100-120 утихва. Карал съм я до 160 и се държи добре. На мокър и сух сняг е много добре. На заледено спира, но винаги с едно на ум. Малко ми вдигна разхода в сравнение с летните гуми, като това е впечетление още от Септември, когато беше топло.

      Коментар


      • #19
        Карам трети чифт БФГ АТ и съм общо взето доволен. През първите две години биват. След това, без да са износени стават на балатум и спирането на мокър асфалт си е приключение. Иначе са много държеливи на остри камъни и клони. За пясък също са прилични. За кал стават горе-долу, ако има с какво да ги развъртиш. Стават за навсякъде, без да са отлични никъде.
        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

        Коментар


        • #20
          Първоначално публикуван от v_0 Преглед на мнение
          Малко впечетления от гумите, карани почти цяла зима ( не, че имаше много зима) - доволен съм ! Малко е шумна до 100 км, над 100-120 утихва. Карал съм я до 160 и се държи добре. На мокър и сух сняг е много добре. На заледено спира, но винаги с едно на ум. Малко ми вдигна разхода в сравнение с летните гуми, като това е впечетление още от Септември, когато беше топло.
          Аз зареди липсата на зима в нашият край вече 3-а подред година реших да карам с АТ-та, но избрак Cooper discoverer AT3 4s имат си снежинка с планина имат ламели за сняг , но грайфера не се износва бързо като на GY ATSA+ . Вече имам 10к км и реално не са мръднали, в малко то снежни дни тази година се представиха като зимни гуми втори сезон. Много съм доволен а на сухо и мокро са като шосейни гуми и са много тихи.
          Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
          Ford Fiesta 1.4 Tdci

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X