Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Jeep или Patrol

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Jeep или Patrol

    Първоначално публикуван от kograman Преглед на мнение
    На моргите
    лява ел машинка за стъкло 100лв
    от колегата Изузо двете за 100лв и съм много доволен.
    Но той е в София,аз в Плевен,но на двойна цена това нямаше значение


    Поздрави


    извинявам се за спам по темата
    Защо спам. Нали теглим Джйип и Патрул.
    Това за моргите е вярно. Там всеки иска толкова колкото си мисли че може да получи. На мен за пласмасова облицовка на прага ми искаха 200лв а чисто нова в БалканСтар е 150. За това и моргите не ме интерисуват.
    По принцип оригиналните части за Джйип са по евтини дори от ментетата за Патрул. Поне с такова впечетление съм останал. Последно миналата седмица взимах два тампона за двигателя 250лв и лагери, семеринги(задни главини), клипси и фиксиращ болт за оста на сателитите 160лв.

    Коментар


    • #17
      До: Jeep или Patrol

      Ако ще говорим по темата, аз съм за Патрола по проста причина, че дизелов Jeep е кастрат по презумпция, особено от тези дето са по 3000 евро, демек или Чероки 2,1 или Гранд 2,5. Не засягаме по-следващите модели.....

      Ако говорим зе цената на резервни части, то цената на такива за Jeep, ще те изненада приятно. Тези цени, дето казвате за масово, спокойно, семейно, и най вече широко разпространено европейско возило Фронтера мен направо ме изумяват.
      Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
      Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

      Коментар


      • #18
        До: Jeep или Patrol

        май ТОШО вече си купи патрол

        Коментар


        • #19
          До: Jeep или Patrol

          Първоначално публикуван от koko11 Преглед на мнение
          май ТОШО вече си купи патрол
          Лошо нЕма....Да му е жив и здрав, и много да го радва.
          Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
          Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

          Коментар


          • #20
            До: Jeep или Patrol

            Първоначално публикуван от koko11 Преглед на мнение
            май ТОШО вече си купи патрол
            Нищо чудно.
            Ние от подфорум Джйип сме доста критични към дизеловите мотори. Напълно заслужено между другото. При положение че има бензинови които харчат малко повече а вървят МНОГО повече. За газ изобщо не говорим. Там разхода е направо на полвина от дизела.
            В същото време обаче Патрулите 2.8 си ги карат и си ги ремонтират тайничко. А за каква динамика става въпрос просто не е за вярване. Иска много попътен вятър.
            Рейндж Ровърите 2.5- същия филм. Сменят глави по 4000лв кат стой та гледай.

            Коментар


            • #21
              До: Jeep или Patrol

              Ако е така,да си го ползва с здраве





              Поздрави

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X