Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ежедневен offroad - с каква кола?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: ежедневен offroad - с каква кола?

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    Айде бе.

    Е, ако дължината е 300 метра с 45 градуса-никой нормален няма да тръгне да го катери на ход, ама 10-15 метра са си напълно преодолими, стига да не е много изровено. По състезанията си ги качваме такива места, а и по разходки също.
    Е, трябват си и гуми, понякога и блокажи, ама факт е че става.
    Не четеш
    Става със съвсем заводска кола 100% наклон, дал съм пример. Е не е КИЯ за съжаление
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #47
      От: ежедневен offroad - с каква кола?

      По нагоре някой спомена Фиат Панда и аз съм на мнение, че една от тези с 4х4 ще и пасне най добре на колежката. Отговаря на повечето от нейните изисквания, пък и къде я бутате да взима джип, след като няма опит и е видимо плаха в карането. Пандичката е лека и с хубави гуми ще върши чудесна работа.

      Коментар


      • #48
        От: ежедневен offroad - с каква кола?

        Що се отнася до Спортиджа, не виждам нищо толкова особено в предницата, което да прави ремонтите сложни и скъпи.
        Аз не съм монтьор, но не съм и с две леви ръце и всичко по предницата съм си правил сам. Не видях нищо толкова странно.
        Окачването е с двойни носачи, което е правилната система за джип, противно на недомислицата с макферсон на Витарата. За цените на частите, няма да отварям приказка, щото един горен носач на Кията е 50-60 лв. За нов корейски говоря. На Витара съм чувал двойни цени.
        Знам ли...

        ПП: За пандата и аз давам един глас.
        Your conscience is all you can take to your grave.

        Коментар


        • #49
          От: ежедневен offroad - с каква кола?

          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
          Не четеш
          Става със съвсем заводска кола 100% наклон, дал съм пример.
          Да се хванем ли на бас, че няма такива гуми и такова пътно покритие, които да задържат кола на 100% наклон, еле пък да я движат нагоре. Това, че имала запас от тяга е похвално.
          Впрочем и Кия най-вероятно има запас от тяга за 45 градуса наклон.

          Първоначално публикуван от piron45 Преглед на мнение
          По нагоре някой спомена Фиат Панда и аз съм на мнение, че една от тези с 4х4 ще и пасне най добре на колежката. Отговаря на повечето от нейните изисквания, пък и къде я бутате да взима джип, след като няма опит и е видимо плаха в карането. Пандичката е лека и с хубави гуми ще върши чудесна работа.
          Фиат Панда от времената когато имаха смислено 4х4 няма живи екземпляри. Освен ако не са направили нещо ново което да не съм забелязал.

          Коментар


          • #50
            От: ежедневен offroad - с каква кола?

            Да, Панда от предишния модел гният ужасно. Освен че вътре са вероятно прекалено спартански за евентуалните вкусове на дама.
            Your conscience is all you can take to your grave.

            Коментар


            • #51
              От: ежедневен offroad - с каква кола?

              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
              Да се хванем ли на бас, че няма такива гуми и такова пътно покритие, които да задържат кола на 100% наклон, еле пък да я движат нагоре.
              ...
              Айде де, че от началото на 2014 и спора на Марто и ... не си спомням кой,
              че за тиняк ти трабват само АТ гуми и голЕм мотор,
              подобен форумен сеир не е имало !
              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

              Коментар


              • #52
                От: ежедневен offroad - с каква кола?

                Ами аз съм готов за теста

                Кога как къде?

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:unimog.jpg
Прегледи:1
Размер:77.2 КБ
ID:5729561
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • #53
                  От: ежедневен offroad - с каква кола?

                  Къде - е трудната част. Къде да намерим 45 градуса бетон?

                  Коментар


                  • #54
                    От: ежедневен offroad - с каква кола?

                    Такаа

                    цялото видео е интересно, но специално гледаме от 10:00 нататък

                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • #55
                      От: ежедневен offroad - с каква кола?

                      Темата отиде "У ку..ц", както казваше един ефрейтор в казармата...Жената пита с кво да качи 20 метра наклон, и айде отидЕхме на максимални странични наклони, ъгли на атака, гуми, въжета, лебедки, лопати, кирки, чукове, каски, лапландери и унимоЗи...
                      Животът е харизан кон според мен...

                      Теди

                      Коментар


                      • #56
                        От: ежедневен offroad - с каква кола?

                        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                        Такаа
                        цялото видео е интересно, но специално гледаме от 10:00 нататък
                        И аз съм фен на Унимог ама що така стана че на никой етап не беше с двата моста на 100% и 110% наклон? 80% го изкачи целия ама с тия гуми и тия стъпълца си беше катерене по стълба.

                        Коментар


                        • #57
                          От: ежедневен offroad - с каква кола?

                          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                          Къде - е трудната част. Къде да намерим 45 градуса бетон?
                          Язовирната стена на "Огняново" колко е ?
                          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                          Коментар


                          • #58
                            От: ежедневен offroad - с каква кола?

                            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                            И аз съм фен на Унимог ама що така стана че на никой етап не беше с двата моста на 100% и 110% наклон? 80% го изкачи целия ама с тия гуми и тия стъпълца си беше катерене по стълба.
                            Както казах съм навит на тест. Зяпачи ще има със сигурност.
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • #59
                              От: ежедневен offroad - с каква кола?

                              45 градуса е рядко и за язовирна стена.

                              Коментар


                              • #60
                                От: ежедневен offroad - с каква кола?

                                За тези пари-витара или кия спортидж-намираш някой който разбира и взимате най неизгнилата.Подръжката на тези двете е евтина,с хубави гуми са бая проходими,и даваш ''сичката газ''.
                                Yamaha Yz450F
                                Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
                                Всичко с ''рошави''гуми!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X