Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сузуки Сантана

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Сузуки Сантана

    Привет на всички!
    Ровнах из темите - много малко са за дизел, така че пускам нова тема. Дано не повтарям нещо обсъждано...

    Сдобих се със испанско дизелово самурайче и понеже си нямах работа, започнах да го кърпя. Така лека-полека го разчастих. Не знам дали ще успея да го събера отново.
    Сега най-големия ми проблем е предния диференциал. Имаше някакъв шум и го разглобих. Оказа се, че лагерите са испански. Не знам какви са оригиналните японски и откъде да ги намеря. Ако някой е правил диференциал, нека сподели. Но не знам дали са еднакви с бензиновите.
    По номерата на лагера намерих подобен на SKF, но има разлика една стотна в размерите. Не знам дали е допустимо.
    Пътьом разпарчетосах и главините, така че ще сменя всички лагери. Другите поне са оригинални и ще ги търся същите.

    Разчитам на всякакви съвети.

  • #2
    От: Сузуки Сантана

    Първоначално публикуван от chaynik Преглед на мнение
    Привет на всички!


    По номерата на лагера намерих подобен на SKF, но има разлика една стотна в размерите. Не знам дали е допустимо.

    .
    Само от любопитство, с какъв уред я измери тази разлика от една стотна?
    сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
    dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

    Коментар


    • #3
      От: Сузуки Сантана

      Естествено - по данните в каталога. Понеже са инчови лагери, милиметровите размери са ги дали до третия знак. Днес писах на представителите на KOYO за България - дано помогнат.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X