Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кола до 20000лв.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Кола до 20000лв.

    Здравейте дойде момента в който ще сменям старата кола и разполагам с бюджет около 20хил. лв. Спрял съм се на Volvo s60,s80, Audi a6,a4, Skoda scout,octavia combi 4x4 всички произведени след 2007г. Та въпроса ми е кой е най-добрият вариант като за мен водещо е най вече здравината и по ниският разход на гориво както и по евтината подръжка разбира се. Отворен съм и към други предложения.

  • #2
    От: Кола до 20000лв.

    Един глас за Октавията от изброените...
    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

    Коментар


    • #3
      От: Кола до 20000лв.

      Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
      Един глас за Октавията от изброените...
      Още един глас, пък и щом водещото са разходите. Октавия във всичките ѝ варианти е на базата на Голф, от там и по евтината поддръжка. Другите са в по-високия клас.
      Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

      Коментар


      • #4
        От: Кола до 20000лв.

        Що не видиш Субару?
        Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

        0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

        Коментар


        • #5
          От: Кола до 20000лв.

          А4 е много добър избор. 2л дизела е доволно икономичен и здрав, само ДПФ-а дето създава малко проблеми. Като поддръжка шкодата е по евтина. Бюджета ти обаче трудно ще стигне за ауди 2008-9г.
          [SIGPIC][/SIGPIC]

          Коментар


          • #6
            От: Кола до 20000лв.

            Аудито за съжаление отпада по парични причини, Волвото отпада защото друса повече от Октавията и събира по-малко багаж, Субаруто предложено от колегата вероятно отпада защото ми се вижда че питащият предпочита седан. И остава Октавия Скаут срещу Октавия Комби, от които препоръчвам комбито. От там нататък избираш 1.9 турбодизел. Проверяваш за корозия, защото нещо се говори че боята им била евтина.

            Коментар


            • #7
              От: Кола до 20000лв.

              Оня ден седнах в една Шкода Йети4х4 2,0 TDI 6 ск. 2010г.Мой приятел джамбазин я докарал да я продава и понеже знае че съм фен на всякакви МПСта/изчанчени понякога/ ми я показа. Карал съм повечето от колите по нашите улици и от това се впечатлих доста. Като ниво на изработка и оборудване няма нищо общо с останалите шкоди,които съм карал и имал.Не дрънчи на евтино. И си има вътрешен обем.
              А относно 1,9 и 2,0 TDI-аз лично съм имал и карал над 30 000/на стари коли/ от 2литровия ДВГ 2 автомобила и съм ЯКО впечатлен от динамика и икономия.Нищо не се е трошило,въпреки всички писания.
              Ако представлява интерес-ЛС да не правя реклами.
              Peugeot 4007
              ex Nissan X-Trail 2.2 Di

              Коментар


              • #8
                От: Кола до 20000лв.

                +1 за Шкода Октавия Комби 1.9ТДИ, 105к.с.

                Коментар


                • #9
                  От: Кола до 20000лв.

                  Шкода Октавия, според мен, е с най-доброто съотношение цена - качество. Може да се разглежда и Шкода Суперб.
                  Глупости вършат умните хора, за останалите това е ежедневие.

                  Пияният е винаги по-щедър от трезвеният... питайте катаджиите...

                  Коментар


                  • #10
                    От: Кола до 20000лв.

                    Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                    Един глас за Октавията от изброените...
                    Понеже виждам, че колегите почнаха да уточняват и двигателя, аз съм за 2.0 TDI. Експлоатирам го в момента и за мен е всичко, което искам да получа от бебевоз.
                    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                    Коментар


                    • #11
                      От: Кола до 20000лв.

                      2,0ТДИ го има в два варианта - 8 клапана и 16 клапана. Първата версия е с електромагнитни помпи - дюзи Бош и е за предпочитане. 16 клапановия е с пиезокристални помпи - дюзи Сименс и лошите отзиви за него са доста.
                      Иначе още един глас за октавията със забележката да се търси екземпляр от немско, защото колите продавани при нас са огризани откъм екстри заради цената.
                      Октавията е с голям багажник, но е къса на задната седалка заради късото междуосие.
                      Към списъка бих добавил и пасат, модела след 2005 е с "евтино" окачване отпред, т.е. няма ги осемте алуминиеви кокалчета, които втрещяват всеки кандидат собственик. В този модел торсена е заменен с халдекс. Октавията също е с халдекс.
                      Не бързай ако искаш да стигнеш
                      __________________________________
                      Discovery II TD5 10P

                      Коментар


                      • #12
                        От: Кола до 20000лв.

                        Аз карам Октавия 2,0TDI 140к.с. Колата е само на 18000км,но вчера минах следните километри: В.Търново-Русе-София-Пловдив среден разход 5,3л,като съм карал между 60 и 150км/ч.Моята е седан,но багажника е доста голям. Събирам в него какво ли не.Още един глас за Октавия.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Кола до 20000лв.

                          Първоначално публикуван от Asteri Преглед на мнение
                          Аудито за съжаление отпада по парични причини, Волвото отпада защото друса повече от Октавията и събира по-малко багаж, Субаруто предложено от колегата вероятно отпада защото ми се вижда че питащият предпочита седан. И остава Октавия Скаут срещу Октавия Комби, от които препоръчвам комбито. От там нататък избираш 1.9 турбодизел. Проверяваш за корозия, защото нещо се говори че боята им била евтина.
                          С това не мога да се съглася: S80 си е голям клас кола не сравним с Октавия-Голф вариант. Най- малкото заради голямото междуосие Волво има несравним с Октавия комфорт. Нямат нищо общо и като разходи за поддръжка-там и най-дребните консумативи за Волвото са си цифра, независимо, че вече не е шведско.
                          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                          Коментар


                          • #14
                            От: Кола до 20000лв.

                            А Субару Outback, комби е и като цена става?

                            Коментар


                            • #15
                              От: Кола до 20000лв.

                              Тойота също не е за пренебрегване 2.2 D
                              SUZUKI SAMURAI
                              http://htftp.domainbg.com/icofresh/a...m/new-logo.jpg

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X