Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кола до 1000лв :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кола до 1000лв

    Първоначално публикуван от БИЖО БИЖЕВ Преглед на мнение
    Тигра в никакъв случай, това е Корса малко по замазана, единственият + е ако откачиш задната врата става идеалното малко пикапче, много малка и тясна кола, Колегите каращи Тигри да не се обиждат, това си е идеалната дамска кола, но сядайки вътре често ще си удряш главата в тавана. Също така няма Тигра с мотор по малък от 1.4 16 калапанов екотек, много слаб мотор и склонен да си хапва масло, също така и баткото 1.6 и той тая категория. Двувалов= ангренажа е с ремък, 3 ролки и водна помпа, добри части в смисъл на които може да се довериш за 50-60х. километра излиза към 260-300лв. отделно от това рядко им работят климатиците а ремонта на такъв е маса пари, проблеми им създава клапана на парното който периодично си протича, е не е скъп но пък е заврян на майка си .......и обикновенно за ремонт вземат цената на датчика по 3, текат им рейки, късо междуосие и вози като лагерна количка, екотек мотор, очаквай разход на масло и то голям по заводски данни им дават след 150 000 да достига 1.5литра до смяна, тази тигра конкретно за тези пари ще е за скрап и нищо друго...повярвай ми. Читава тигра цената и започва от 3000лв. най лесно се познава дали Тиграта е в идеално състояние е ако отвориш багажника и при затваряне се свалят двете предни стъкла с 1 пръст, и това е направено нарочно защото често при затваряне силно на багажника се образува налягане което може да спука някоя стъкло и затова са го направили, истинските фенове им работи перфектно тази екстра. Вероятно тази е за ремонт на мотор според мен за да е на тези пари. Ако те интересува нещо за Опел питай мога да помагам от практиката си.
    Много ми хареса написаното с червения цвят. Карам в момента Тиграта на брат ми и се чудех, защо при затваряне на багажника се спуска стъклото на дясната врата (при него е само на дясната). И аз търся нещо до 1000 лв. дамога да го ползвам спокойно да ходя с него до ловните полета и риболовните водоеми. Ходя основно в полски район да ловувам, ама за момента не мога да си позволя някакъв джип или поне ако си позволя няма да е нещо читаво и ще трябва постоянно да съм под него. Та реших на първо време да е някоя непретенциозна икоономична кола. Съвети всякакви приемам.
    Хубав ден!!!

    Коментар


    • От: Кола до 1000лв

      с Тигра на лов - аре стига бе! Ти утепа рибата!
      Човека горе (който цитираш) подробно и компетентно е осветлил модела.
      Ако може и едно сравнение между по-разпостранените 15-20 г. малолитражки:
      Рено Клио и Хлопел Корса?
      тук наблизо има 4-5... и се чудех за една за племенника ми...
      след малко ще постна и снимки
      Прикачени файлове
      Последно редактирано от ivied; 21-08-13, 12:02. Причина: 15-20 г малолитражки

      Коментар


      • От: Кола до 1000лв

        Първоначално публикуван от NIVA_HUNTER Преглед на мнение
        И аз търся нещо до 1000 лв. дамога да го ползвам спокойно да ходя с него до ловните полета и риболовните водоеми. Ходя основно в полски район да ловувам, ама за момента не мога да си позволя някакъв джип или поне ако си позволя няма да е нещо читаво и ще трябва постоянно да съм под него. Та реших на първо време да е някоя непретенциозна икоономична кола. Съвети всякакви приемам.
        Хубав ден!!!
        Е каква ще е тая непретенциозна и здрава кола за 1000 лева , дето ще издеяни "ловна" експлоатация ? Вземи си три Москвича по 300 лева...12-таци..Руска сглобка!
        0899 шест5313нула
        За всекиго по нещо

        Коментар


        • От: Кола до 1000лв

          Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
          .....

          Поздрави !
          п.п. някаква особена разлика м/у 1.6 и 1.8 на астрата >?
          Във вървенето минимална, но за 1.8 по-трудно се намират части. Звънях из цяла България да намеря глава за 1.8 астрата на жената. На малкото места където намерих, за главата ми искаха пари колкото за цял двигател 1,6.
          Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

          Коментар


          • От: Кола до 1000лв

            Първоначално публикуван от ivied Преглед на мнение
            с Тигра на лов - аре стига бе! Ти утепа рибата!
            Човека горе (който цитираш) подробно и компетентно е осветлил модела.
            Ако може и едно сравнение между по-разпостранените 15-20 г. малолитражки:
            Рено Клио и Хлопел Корса?
            тук наблизо има 4-5... и се чудех за една за племенника ми...
            след малко ще постна и снимки
            Други какви има?
            0899 шест5313нула
            За всекиго по нещо

            Коментар


            • От: Кола до 1000лв

              Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
              Други какви има?
              Една лагуна ми хваха окото, щото по-голяма, тия малките все са ми тесни, и мисля, че и при другите е така
              има някалко, хюндая, гетц, клиота, твинго, 2 яриса... и две корси... с изкл. на корсите са и доста по-скъпи и не ги снимах изобщо...
              Прикачени файлове

              Коментар


              • От: Кола до 1000лв

                Първоначално публикуван от ivied Преглед на мнение
                с Тигра на лов - аре стига бе! Ти утепа рибата!
                Човека горе (който цитираш) подробно и компетентно е осветлил модела.
                Ако може и едно сравнение между по-разпостранените 15-20 г. малолитражки:
                Рено Клио и Хлопел Корса?
                тук наблизо има 4-5... и се чудех за една за племенника ми...
                след малко ще постна и снимки
                Ами ето как се ходи по пещери с Тигра:
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC08807.jpg
Прегледи:1
Размер:195.2 КБ
ID:5511194

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC08808.jpg
Прегледи:1
Размер:185.2 КБ
ID:5511195

                1 км черен път и после още 1 км липса на път - през поляната. Тревата колкото колата.
                Другата кола с нас беше един Кадет:
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC08830.jpg
Прегледи:1
Размер:227.0 КБ
ID:5511197

                Та защо не и на лов?
                С колата до където може и после пеш. Все пак не всички отиват да отстрелват глигани, за да трябва да стигнат до мястото на улова и да натоварят трофея.
                Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                Коментар


                • От: Кола до 1000лв

                  Първоначално публикуван от ivied Преглед на мнение
                  Една лагуна ми хваха окото, щото по-голяма, тия малките все са ми тесни, и мисля, че и при другите е така
                  има някалко, хюндая, гетц, клиота, твинго, 2 яриса... и две корси... с изкл. на корсите са и доста по-скъпи и не ги снимах изобщо...
                  Ярисите по колко са? Това ще да е някакъв специализиран пазар за лилипутски коли
                  0899 шест5313нула
                  За всекиго по нещо

                  Коментар


                  • От: Кола до 1000лв

                    Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
                    Все пак не всички отиват да отстрелват глигани, за да трябва да стигнат до мястото на улова и да натоварят трофея.
                    Аах леле, мъка, мъкааа...мъка
                    0899 шест5313нула
                    За всекиго по нещо

                    Коментар


                    • От: Кола до 1000лв

                      Първоначално публикуван от ivied Преглед на мнение
                      Една лагуна ми хваха окото, щото по-голяма, тия малките все са ми тесни, и мисля, че и при другите е така
                      има някалко, хюндая, гетц, клиота, твинго, 2 яриса... и две корси... с изкл. на корсите са и доста по-скъпи и не ги снимах изобщо...
                      Ако е читава тая лагуна, да знаеш че това е много здрав и приятен автомобил, за разлика от следващата лагуна.За такова здраво давам до 2000-2500 и го потягам и карам.Имам приятел с такава, не си знае километрите и колко дограма е прекарала.А втората му лагуна 2 дизел му изяде главата(ма щото на времето не ме слуша да не взима гаден автомобил) и сега се чуди как да я продаде и да се отърве на края от тая мъка.Аз му казах как - кои колкото даде.
                      Всеки трети е шести

                      Коментар


                      • От: Кола до 1000лв

                        Яриса е 2000Е.Лагуната е най хубава.
                        Ducati è nel mio cuore.

                        Коментар


                        • От: Кола до 1000лв

                          Защо не погледнеш колега за някой Фолкваген, поне да знаеш , че е здрав и непретенциозен. Опелите са здрави на всичко друго , но не и на купе, тъй като имам пред очите си няколко и картината е плачевна.
                          Въйчо ми смени марката, заради пустото гниене , иначе не би се разделил с Опел.

                          Коментар


                          • От: Кола до 1000лв

                            Първо, лагуната само комби и второ, говорех по принцип, кола не ми трябва.
                            Всеки трети е шести

                            Коментар


                            • От: Кола до 1000лв

                              Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                              Първо, лагуната само комби и второ, говорех по принцип, кола не ми трябва.
                              Тъста ми си взе преди време Лагуна с мотор 2.2 атмосферен дизел и горчиво съжалява вече доста години!
                              0899 шест5313нула
                              За всекиго по нещо

                              Коментар


                              • От: Кола до 1000лв

                                Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                                Тъста ми си взе преди време Лагуна с мотор 2.2 атмосферен дизел и горчиво съжалява вече доста години!
                                Най-добрата комбинация за лагуна - само първата, само комби и само 2.0 бензин 115 коньеве.И разбира се малко късмет.
                                Всеки трети е шести

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X